10998
  • MaverickSXT
    #991
    nagyon koszi ez azert mar segitseg bar azert meg sokat kell tanulnom
  • GPx8
    #990
    A videókban már láthatók az ablaktörlők (igaz, nem működés közben, de ez már jó jel...). Remélem nem fognak 15-20 fps-t elvinni...
  • JuanG
    #989
    pedig a gtr2demoban a kocsik elég könnyen foghatóak, pláne az 1-hez képest :)) ... esőben meg szépen lehet keresztbe menni :DDD
  • lac coo
    #988
    Egy kis gyors segítség ;)
  • MaverickSXT
    #987
    hat igazabol sokat jatszottam az rf el es a gtr el is ,de allt egyedul gep ellen es nem igazan foglalkoztam a setupal,kb 1 honapja jatszunk haverokkal neten es hat eleg pancser vok a setuphoz nem igazan tudom mi mit jelent csak probalkozok,kerekdoles szarny az mar megy na de a tobbi...
  • Finkoo
    #986
    nem tudom melyik pályán próbáltad, de akár barcelona, akár a hungaroring :) puhább beállítást igényel a szűk kanyarok miatt...
  • lac coo
    #985
    Sajna ISI játékok ilyenek: ha megindul nehéz megfogni , elszámolja magát a progi...
  • MaverickSXT
    #984
    hat a demo is nagyon ossze vissza am,amiket alex csinalt exeket a kocsikkal ,en kiprobaltam az osszes autot es hat nekem ugy tunt nagyon kulombozo a fizika,jo tudom a valosagban se egyformak az autok de nekem ugy tunt kiemelkedoen elteroek ezert en meg bizakodok hogy a full mas lesz bar en ezzel is egesz meg vagyok elegedve talan csak az zavar ha megindul az auto valamerre akkor eleg valoszinu hogy megpordul nem tudom megfogni bar lehet ez csak a rossz setup miatt van
  • lac coo
    #983
    Persze nem rossz a GTR2 sőt kötelező darab, de nagyon sajnálom hogy nem kapja(?) meg az új fizikai motort :((((
  • pinehead
    #982
    hosszú idő után végre megint valami, ami megéri az árát!
  • MaverickSXT
    #981
    hat szerintem inkabb elobb varjuk meg a fullt,amugy nem lenne gaz ha az rfactor is ilyen filingel es ilyen tipusu kocsikkal menne,de sajna eddig szamomra az egyetlen emlitesre melto mod a pcc a tobbi nagyon rosszul nez ki,de ismetlem csak szamomra
  • Istencsászár
    #980
  • Laceee
    #979
    Magyaritás
  • Cowek
    #978
    Itt aztán rajta van a steering help :-) Van ahol nem is kormányoz, csak kanyarodik...
  • lac coo
    #977
    Az is igaz ! :))) De elvileg a főbb hangulati elemeket is beszippantja majd az rF :))) + az 5x jobb-újabb fizika :))))
  • Istencsászár
    #976
    :D:D:D:D az tuti
  • MaverickSXT
    #975
    nem akarom leszolni az rfactort mert az is jo,de szerintem ez hangulatosabb
  • MaverickSXT
    #974
    plusz kocsik ? olyat meg nem lattam de palyat mar igen
  • lac coo
    #973
    Sok szép pályánk lesz rFactorhoz, remélem :)))))
  • GPx8
    #972
    hockenheim.wmv
  • GPx8
    #971
    Új video
  • Finkoo
    #970
    Miután komolyabban kipróbáltam ezt a játékot, asszem kicsit hosszabban el kell méláznom felette. Mennek a plusz kocsik, iszonyat mennyiségű pálya, stb... Már a demohoz! Ez mind nagyon szép... de az igazi szépségét a játéknak kevesen fogják élvezni, hiszen iszonyat gépigényesre sikerült, csakúgy mint a GTL. Igazából meg kijött egy nagyon jó GT mod az F1 99-02-höz, ami kevésbé fárasztja a gépet... :D
    Hmm... Szal jó kis játék ez, de nekem is pl. csak directx8 effektekkel fut magas felbontásban, 9essel meg egy diavetítésre hasonlít, pedig azért nem p1 166os a tesztgép... :D
    Na mind1! Remélem azért népszerű lesz és egyszer én is láthatom hogy fénylik az esős pálya... :D
  • Game Hunter
    #969
    Hat igen, sajna!:(
  • DJ Bee18
    #968
    lassan már ritka ez a ,,faj" az SG-n :)
  • Game Hunter
    #967
    Alex az egy jo fej!:) Regebben jatszottam vele rFACTOR-t es ott is segitokesz volt!
  • Duddits
    #966
    2GB Rammal, és 3500+-os procival nem is csodálkozom...
  • A Pitu
    #965
    Az RSC-n és a www.gtr4u.de -n elvileg ott vannak a GTL-es gyári pályákhoz a frankó *.TRK fájlok, amikkel használhatóak lesznek a demó alatt.
  • Alexease
    #964
    Tudom;) Ha nem tudtam volna, mas smile-kat tettem volna be;D
  • lac coo
    #963
    ( Bocsi, csak vicc vót..)
  • Alexease
    #962
  • lac coo
    #961
    Pedig Alex elég nagy paraszt nekem elhiheted ! ;))))
  • reaper4
    #960
    nálam semmi szaggatás szal miről is van szó??
  • reaper4
    #959
    bazzzzeee :) csak bekukkantottam ide de végre 1 normális hozzászólás :)
    segítettél amikor lehettél volna paraszt is :)

    ez a kirohanás tőlem csak azért volt mert a minap vitáztam a segítség hiányáról itt az sg-n. szal
  • pinehead
    #958
    megvan, köszi!
  • Alexease
    #957
    #669, #677
  • Alexease
    #956
    Olvass vissza, #6XX. hozzaszolasok korul, betettem a megoldast az osszes autore es egy csomo uj palyara...
  • pinehead
    #955
    a két "alapautón" kívül nincs több elérhető autó a demóban???
    ezzel kelek-fekszem lassan....
  • arty
    #954
    vagy épp finoman néha beszaggat, ahogy nem egy x360 game ...
  • Alexease
    #953
    Megvarod az oktober veget es megveszed;)
  • jui
    #952
    Hogy lehet teljes versenyt menni?
    Ne csak pár kört.