10998
  • MaverickSXT
    #1032
    hibasak az aiw filek mivel azok a palyak gtl hez keszultek,en szinte mindegyikhez megtalaltam a jot 1-2 kivetel,ha mondod mi az ami fontos akkor egy e mail cimre elkuldom a jo fileket,bar mondjuk en teljessen atirtam a trk fileket es atneveztem a gtl fileket gtr re mert ha kijon a full game akkor csak be kell oda masolnom oket
  • kontar
    #1031
    Sziasztok! Lenne egy problémám. Beraktam a demóba egy pár GTL pályát, csak némelyiknél a safety car ott áll a pályán keresztbe. Valamelyik fájl átírásával meg lehet valahogy oldani?, vagy ez így marad. Én még ki tudom kerülni, de a gépi ellenfelek néha belerongyolnak. Válaszokat előre is köszönöm! Üdv!
  • Beagie
    #1030
    a 2. 3. opció csak vicc
  • zoolee
    #1029
    Én az 1. -t választottam anno mikor meg vettem az 1 et.
  • Beagie
    #1028
    több lehetőséged is van:

    1. gyakorolsz amíg a pályán tudsz maradni egyáltalán (nekem ez majd' 2 órába került)

    2. bekapcsolod az összes help-et (a játék persze elveszti az értelmét)

    3. mégis a NFS-el próbálkozol


  • zoolee
    #1027
    Jahh... ti nektek jó vazz, de nekem most szart be a kormány és csak billel tok jáccani.


  • Forza Italia
    #1026
    Jó reggelt mindenkinek. Tényleg csak rákell érezni. Nagyon nagy játék lessz ez. Remélem minnél hamarabb.
  • [HUN]FaTaL
    #1025
    menj már a picsába:D 45k/m LOLLER:DDDDDDDDDDDDDD
  • Cowek
    #1023
    Szerintem októbernél előbb nem
  • Forza Italia
    #1022
    Nem tudjátok mikorra jön a full.
  • Istencsászár
    #1021
    kezeli, próbáltam ^^ ( van direkt egér irányitás opcio, mint lfsnél )
  • Cowek
    #1020
    Az biztos, de kezeli a GTR2 az egeret? Eddig és még csak az LFS-nél láttam ilyet.
  • Istencsászár
    #1019
    mármint ha már billel akarja nyomni, akkor már sokkal jobb az egér, mer a kanyarodással nem lesz probléma...
  • Cowek
    #1018
    Én azért felvetem a kormány lehetőségét is, az még nem hangzott el
  • Istencsászár
    #1017
    Használjátok az egeret...
  • JuanG
    #1016
    kapcsolj be segítségeket, F4, F8, F9 gombok asszem...
  • Alexease
    #1015
    Ez nem billentyusoknek kitalalt autos jatek! bar le lehet bititani teljesen, de ugy mar ertelme nincs.
  • zolo
    #1014
    Sajnos ez ilyen játék, én is billel nyomom, kell pár kör míg rászoksz, de még utána se lesz könnyű.
  • Forza Italia
    #1013
    Helló! Ma szedtem le a demot de mikor megyek akkor mindig kicsúszik a kocsi mit tudok vele csinálni. Nagyon nehezen tudom a pályán tartani. Bilentyüvel nyomom.
  • JuanG
    #1012
    napersze
  • Papailaca
    #1011
    ezé meghánytatlak paze visítasz majd, mint a pöngős malac, hogy ájjak má meg
  • Csiaki
    #1010
    Elég jól le tudjátok építeni az ilyen f*szlámákat!
  • Mik
    #1009
    ezt kiadhatnád könyvben is :))
  • lac coo
    #1008
    Én ráálítom mindig, hogy az AI vezesse az autómat....aztán nézegetem hátradőlve...Tök jó !
  • k8bal
    #1007
    hát őőő, lekell venni a lábat a gázról beletaposni fékbe hogy lassúljon autó és mire a kanyarhoz érsz kiengeded, mert különben cska blokkol és csúszik és nem kanyarodik...
  • Istencsászár
    #1006
    Akkor jóvan akkor
  • paulthomas
    #1005
    Hali.Hogy lehet a demóban beállítani normálisan a kormányt?Mert a kanyarodás egy nagy szar.
  • Istencsászár
    #1004
  • JuanG
    #1003
    hagyd a gtr2-őt a nagyoknak, terelgesd csak a suzukit
  • lac coo
    #1002
  • Alexease
    #1001
    Az meg nincs, de muanyag domber, permetezogep, vizisiklo, katyusa, vaporetto es gondola mar regen van!
  • lac coo
    #1000
    Ebbe a gaméba van a fűnyíró mod is ?
  • Alexease
    #999
    Es az Audi R10-es a legjobb benne;)
  • Istencsászár
    #998
    A sufni tunning után persze hogy 6
  • Alexease
    #997
    A demo-ban 6 auto van, es meg nincsenek Template-ek;)
  • Ebola75
    #996
    a demo-ban szereplő 2 autó üres template-jeit nem tudja vki belinkelni???Vagy ezek nem elérhetőek?
  • Papailaca
    #995
    helószijasztokvankrekka gtrkettőhöz mer kéne nemtokvle jáccani
  • Laceee
    #994
    ékezetes magyaritás
  • Laceee
    #993
    fognak müködni az ablaktörlők
  • MaverickSXT
    #992
    igen tudom nem is panaszkodtam csak eszre vetel volt,de azert a gtr2 ben mar ugy erzem jobban eszre veheto ha setupolok bar ez csak laikus velemenyem