10998
  • Charlie san
    #1112
    Srácok, epphogycsak kipróbálta a demót, ami nagyon tetszik is, egy dolog azonban nagyon zavaz. VAn ebben valami extra kormánysegítség vagy mi? Mert a beállításoknál én kikapcsoltam, nagy sebességnél mégsem engedi azt csinálni, amit én akarok. Rántok egyet a kormányon, a "kezek" meg szinte meg sem mozdulnak... Ugye hogy ez nem normális?

    Köszi a segítséget!!!
  • gordon 24
    #1111
    Na sziasztok!!!

    Letöltöttem a demot és nagyon tetszik. Nagyon jó a hang szép a grafika és végre erőszakossak az ellenfelek. Szóval egy igazán jó autósjáték. Grat a tervezőknek és alig várom már hogy megjelenjen.
  • MaverickSXT
    #1110
    toltottem fel uj palyakat GTR2 Trackpack 3
  • MaverickSXT
    #1109
    dehogy,csak irtam ,valszeg szept 30.an jelenik meg
  • Beagie
    #1108
    Thanky
  • Tomo15
    #1107
    még nem.
  • TothLaci
    #1106
    A teljes játék megjelent már?
  • MaverickSXT
    #1105
    kell hozza az all track exe is amit Alex belinkelt,vagy a full game
  • Alexease
    #1104
    http://alexease.extra.hu/files/GTR2Demo_AllCarsAllTracks.rar
  • Beagie
    #1103
    Letöltöttem a belinkelt track pack-ot, bemásoltam a locations könyvtárba, mégsem tudok csak Barcelona-t választani továbbra is
  • TothLaci
    #1102
    Nagyon megtetszett a játék demója... És még hangulata is van!
  • stingray
    #1101
    ...és tényleg
  • MaverickSXT
    #1100
    nagyon szivessen ,de forumokon meg fent van a tobbi is pl az rscn es a gtr4u n is
  • stingray
    #1099
    Köszönöm a Saleent Maverick


    (a vipert is tolja valaki pls)
  • stingray
    #1098
    Helló , hogy indithatnám el a Saleenel a Viperrel vagy a Listerrel a demót?
    A car kiterjesztésű fájlokat már átírtam notepaddal de a 3 exe hiányzik.

    ez a link már meghalt :

    http://rapidshare.de/files/26620547/Voitures_Bonux.rar.html"
  • MaverickSXT
    #1097
    GTR2 Track Pack 2
  • arty
    #1096
    meg CPU-t, ha most celeronod van...
  • Beagie
    #1095
    RAM-ot és vid. kártyát sry
  • Beagie
    #1094
    csak RAM-ot vid. kártyát kell venned
  • gergobaby
    #1093
    Sziasztok a kérdésem az lenne hogy min grafikán fog-e futni egy 2400Mhz-es proci, 256 MB RAM és egy Gef2 Mx400-as gépen és ha nem akkor mi az ami miatt nem?

    Köszi a segítségeket előre is. Gergő
  • lac coo
    #1092
    137 mega video a teljes játékról ...Lent klikk az attento gombra..

    THX Sup ...
  • MaverickSXT
    #1091
    elobb nezd meg milyenek azok a palyak es utana mond hogy a tied e,masreszt nem tudom melyik kie volt en csak atkonvertaltam gtr2 ala,sok fele palya valtozat van es szinte egyik palya se egy az egybe lett konvertalva,tobb fajta verziobol raktam ossze egyet a grafika miatt,amugy ha nem ugy akarod inditani a palyakat ahogy irtam akkor nemelyik nem indul mivel a skies fileket nem csereltem le gondolvan a full gamera es ugye bar a demoban nincsenek benne azok a filek
  • Panther
    #1090
    Speciel Mantorp és Watkins egyik változata az én pályáim és már az RSC-n is közzé voltak téve, de mindegy. A GTR2 egyébként kezeli a GTL kiterjesztéseket is.
  • MaverickSXT
    #1089
    Feltoltottem a gtr2 palyakat INNEN szedheti akinek kell,nemelyik palyahoz kell a full game vagy a gtl/gamedata/Locations/shared konyvtarbol at kell masolni a gtr2demo/gamedata/Locations/shared konyvtarba a skies_lowtex_north.gtl, skies_north.gtl, skies_south.gtl, skies_lowtex_south.gtl es a gtl eket at kell nevezni gtr nek ertelemszeruen
  • polux
    #1088
    Köszi!
  • MaverickSXT
    #1087
    Sziasztok ,convertaltam egy csomo palyat gtr2 hoz,feltoltom valahova es szedheti akinek kell
    Itt a lista:
    A1Ring, Adelaide, Bathurst, BrandsHatch, CadwellPark, CastleCombe, Dijon, EasternCreek, Hidden Valley,
    Hungaroring, Indianapolis, Interlagos, Istanbul, Klettwitz, Kyalami, LagunaSeca, MantorpPark,
    Melbourne, Misano, Monaco, Mondello, MonteCarlo79, Mugello, Norisring, OranPark, Oultonpark, RoadAmerica,
    RoadAtlanta, Sebring, Silverstone, Surfersparadise, Suzuka, WatkinsGlen, Zandvoort, Zolder
  • stingray
    #1086
    Hello srácok !
    >> GTR2Demo_AllCarsAllTracks.rar <<
    erről lemaradtam most meg már nem jön ,tudtok segíteni?
  • Tomo15
    #1085
    Gratulálok:D:D
  • obe
    #1084
    jovanna, hiszen csak jót akart:)
  • Duddits
    #1083
    De próbáltam...
  • Kaszi46
    #1082
    szerintem ha akarna se tudna gondolkozni:P
  • Istencsászár
    #1081
    "Most kaptam hírlevet a SimBin-től azt valahogy nem is gondolkoztam, hogy már én is kipróbáltam." :))) ( szerintem nem próbáltad :/ )
  • Beagie
    #1080
  • Duddits
    #1079
    Elnézést!
  • obe
    #1078
    semmi gond:)
  • Duddits
    #1077
    áhhh banyeg, most ugrott be, basszus...

    Most kaptam hírlevet a SimBin-től azt valahogy nem is gondolkoztam, hogy már én is kipróbáltam.
  • obe
    #1076
    kedves házigazda...egy hónapja kinn a demo:)..de azért köszi
  • Duddits
    #1075
    Lamborghinivel és Ferrari F575-el lehet Barcelona GP-n 15 ellenféllel.
  • obe
    #1074
    ???
  • Duddits
    #1073
    DEMÓ!!!!!!!

    TÖLTSÉTEK!!


    Szeptember 30.-án jelenik meg a teljes!!