10998
  • Slampixxx
    #1152
    Hát ez zsír. Csinálhatnál róla valami biztonsági mentést...
  • zolo
    #1151
    Oks értem, egyébként ebben a változatban minden benne van, vagy vannak korlátozások?
  • SzNZsolty
    #1150
    Na rendberaktam a képet :-)

    Én újságíró vagyok, ezért kaptam meg ezt a kiadótól, akivel szoktunk olykor összedolgozni.
  • Istencsászár
    #1149
    lál :)) az hát, kicsit már fáradok:)
  • Alexease
    #1148
    A "szakmai mediak" - ujsag, web, stb. - szamara kiadott verzio. TE NEM jutsz hozza sehol;)
  • Alexease
    #1147
    REVIEW, nagy kulonbseg;)
  • zolo
    #1146
    Na azt látom, de kifejtenéd hogy ez mit jelent?Honnan lehet hozzájutni egy ilyenhez?
  • Istencsászár
    #1145
    Ott van rajta PREVIEW :)
  • zolo
    #1144
    És ez milyen verzió?
  • SzNZsolty
    #1143
    ez egy szimpla újságírói válétozat, nem kerül fogalomba. Sőt ezek általában egy idő után önnmegesemmisítést végeznek el magukon. Ellenben a megjelenés körül azt hiszem lesz egy játékunk a SeVeN M-mel amiben majd lehet nyerni GTR2-t! Formula.hu
  • Istencsászár
    #1142
    Is-is, pécére is rá lehet kötni minden gond nélkül, és a szimesek közt igen közkedvelt kormány...
  • Alexease
    #1141
    Valszeg mar mekaptak a cegek, ujsagok, weboldalak stb.
  • Alexease
    #1140
    - Szerintem mehetne publikba is;)
    - A DFP jo PC-hez is, tobbeknek van es mukodik (nekem is;D).
  • Istencsászár
    #1139
    Neki ilyen van! gondolom egyenesen a fejlesztőktől vagy a kiadótól!
  • Kaszi46
    #1138
    hehe, ügyesen meg akartátok fogni, de most nem jött össze:PP

  • aesirbaba
    #1137
    Elárulnád, hogy hol lehet megkapni ezt a dobozos full kiadást? Nem sajnálnék érte némi eurot, akár dollárt sem. Várom a prividet.
  • Marcinko
    #1136
    Csak egy kérdés a Logitech® Driving Force Pro™ nem csak ps2 höz jó ??
  • zolo
    #1135
    ezt csak te tudod, 800X600-ra vedd le a felbontást mielőtt felteszed
  • Istencsászár
    #1134
    nembaj, már előtted is raktak be nagyokat, lényegtelen:) az ilyen exluzív képeket meg szivessen látja a nép :)
  • SzNZsolty
    #1133
    sorry, tudja valaki hatástalanítani a képeket, hogy ne tolja szét az oldalt?
  • Istencsászár
    #1132
    Ha jól látom te is félre nyomtad ezt az opciót, a felnik 2dsek ezeket szedd ki optionsba és akkor 3ds lesz szvsz látni a féktrácsát is stb...!
  • zolo
    #1131
    Hehe, köszi isten vagy
    Annyit árulj még el hogy honnan szerezted meg?
  • SzNZsolty
    #1130


  • SzNZsolty
    #1129
    http://www.formula.hu/download/02.jpg
    http://www.formula.hu/download/03.jpg
  • Istencsászár
    #1128
    Használd az [szmájlik] [makrók] => [url] <= [kép] [képfeltöltés] gombot!

    Szép ez a bömbi
  • SzNZsolty
    #1127
    Nézek neked egy lelátót...
  • SzNZsolty
    #1126
    http://www.formula.hu/download/01.jpg
    http://www.formula.hu/download/01.jpg
  • zolo
    #1125
    Hülyékedtem, bármelyik pálya jó :P
  • Alexease
    #1124
  • zolo
    #1123
    Mondjuk egy BMW-ről vagy Porscheról ,azok biztos nem voltak benne.Mondjuk ha nem vagyok túl akadékos akkor a Hockenheimringről úgy hogy látod a Merci-lelátót :P
  • Alexease
    #1122
    Legyen Porsche, az biztos nem volt:)
  • Istencsászár
    #1121
    BMW vagy Porsche... ( ha lehetne belső részről ( is ) ) :)
  • SzNZsolty
    #1120
    Melyik autóról tegyek, a demóban csak kimentem egy fél körre, és nekem őszintén szólva ott elég is volt. Így arra sem emlékszem milyen autó volt benne :-)
  • obe
    #1119
    erre én is kiváncsi lennék:)..engedelmeddel
  • zolo
    #1118
    Tudnál screenshotot betenni egy-két autóról ami nem volt benne a demóban?
  • SzNZsolty
    #1117
    Szia, nem warez, dehogy is. Egy gyönyörű kis dobozos cucc :-)

    Őszintén szólva nem vártam tőle túl sokat a demó után, de így. Szerintem nagyon jó! Grafika kicsit lehetne szebb, de legalább élettel teli, profi munka. rFactoros konverziók után olyan, mintha egy új világ tárulna elénk, ráadásul egészen jól meg van tolva pályákkal! a kományzás is jó, csak ahogy mondtam, az enyém épp nem jó, a gázpedálnak annyi. Így a gomb maradt.

    Tehát Logitech! G25-re rámoccanok, ha isten is megsegít, talán sikerül...
  • Istencsászár
    #1116
    Üdv itt is:), vigyázz mer a "megkaptam a GTR2-őt" itt elég nagy vihart fog kavarni némely emberkék körében ( honnan van, warez, megjelent e stb... )

    A kérdésedre, attól függ mennyit akarsz rákölteni, az átlag ember leg elérhetőbb minőségi kormánya a Momo, bár inkább ezt ajánlom ha ilyen keretekbe gondolkozol: Logitech® Driving Force Pro™ vagy a Logitech G25 Racing Wheel rendelni lehet, ára is van, de biztos most ez a leg minőségibb...
  • SzNZsolty
    #1115
    Sziasztok, megkaptam a GTR2-őt, de a kormányom beadta az unalmast. Mit ajánlotok beszerezni, melyik a manapság egyik legjobb, legstrapabíróbb kormány?
  • Charlie san
    #1114
    KÖszI!
  • k8bal
    #1113
    speed sensitivity-t vedd 0%-ra!