10998
  • MaverickSXT
    #1192
    en siman megrendelem,vegre egy ertelems gyari game a gyujtemenyembe
  • Toya
    #1191
    Én az általad említett hibát csak a visszajátszásokban érzékeltem, de abszolút nem éreztem annyira tragédiának a dolgot, mivel a játékélményt egyáltalán nem befolyásolja (csak csendben említem meg, hogy nem a végleges verziót kaptuk meg).
    Abban viszont 100%-ig egyetértek veled, hogy ezt mindenkinek látnia kell és ki kell majd próbálnia.
  • SzNZsolty
    #1190
    Én legutoljára ezt az infót kaptam a sevenem-től. A kézikönyvet a mai napon véglegesítették!

    Amúgy nekem egyre jobban bejön a cucc, olyan szimu, ami kihagyhatatlan, mert offline is rettentő jót lehet vele harcolni. Ami viszont még mindíg benne maradt az a betonba súlyedő autó effektus. Ez eléggé zavaró. Szerencsére versenyezni kell, nem ütközni.
  • zoltang
    #1189
    Itt ez van.

    Publisher: 10tacle Studios
    Platform: PC
    Release Date: Sep 18, 2006
    Release Region: North America
    Distribution: Retail

    Publisher: Atari
    Platform: PC
    Release Date: Sep 15, 2006
    Release Region: Europe
    Distribution: Retail

    Publisher: Atari
    Platform: PC
    Release Date: Oct 6, 2006
    Release Region: Australia
    Distribution: Retail



    Magyarországon:
    http://www.sevenm.hu/

    Tervezett megjelenés: 2006. október
  • z0ty4
    #1188
    RELEASE: September 2006

    Pontosan mikor ?

    Már Szeptember van
  • lac coo
    #1187
    Az jó !

    Ha esetleg a fullos verzióban már lekódolják a hangot , akkor beszélünk :))

    De szerintem rájöttek, hogy nem is olyan rossz ez a könnyű modolhatóság ....
  • GPx8
    #1186
    off
    "RACE Release Date [05-09-2006 | JZ | Comments (7) ]
    Well the secret is out. RACE: The WTCC Game should be released in November 2006."
    Ha-ha, majdnem egyszerre jön a GTR2 és a Race?
    on


  • b-type
    #1185
    áhh..az oké, aztem már ezzel a programmal kell érteni, mert amugy maga a Motec rész nincs integrálva a progba.
    A kijelző az oké.
  • Panther
    #1184
    Nem, a MOTEC alapból benne vana GTR-ben, már az egyben is benne volt. A kijelző a kormány mögött a műszerfalon, ami csak 32 biten látszik jól és egyfajta telemeteria is. Amióta tudom, hogy ennyire leveszi az fps-t, pontosabban a műszerek belső nézetben, én a HUD-ot használom a MOTEC helyett.
  • A Pitu
    #1183
    A kormány mögötti MoTec-ről van szó, ami a kijelzőn található.
    A demóban, ha bekapcsolod, akkor kb. annyira esik az fps, mintha dx9-ben fullon futtatnád a teljes játékot.
  • b-type
    #1182
    Te Sup., ez a MOTEC dolog most mi is? Arról van szó amit külön lelehet tölteni és illeszteni a progihoz, azaz erről?
    ez fogja meg a gépet?
    Mert az pl. nálam valóban nem volt beillesztve.
  • MaverickSXT
    #1181
    pedig az jo lenne ,de gondolom vannak bizonyos feltetelek
  • Toya
    #1180
    Hát, hogy mi van kódolva és mi nincs az jó kérdés a hangok tuti nincsenek lekódolva, de szerintem más sincs (de ne felejtsétek el, ez lehetséges hogy eltér a bolti verziótól).
  • A Pitu
    #1179
    Gondolom bármilyen fájlmegosztás munkakörileg tiltva vagyon?
    Még a 2 teljesen új Dubai és Zhuhai bedobása a demó alá sem lehetséges pályatanulás céljából sem.
  • Panther
    #1178
    Az RSC-n már megbeszéltük anno és mindenki egyetértett, hogy esős versenyhez, pláne éjszakai versenyhez, más grafikai beállítások szükségesek, mint egy száraz, nappali versenyhez.

    Szerintem nincs ma még olyan gép, ami elvinne egy éjszakai esős versenyt 35 ellenféllel, MOTEC bekapcsolva. Max 1-2fps-el......bár lehet, hogy a FULL verzióban javítottak ezt-azt, de olyan radikális változtatásokra nem számítok.
  • MaverickSXT
    #1177
    de van anti 1,2,3,4 csak nezd meg kicsit jobban
  • obe
    #1176
    nem kekeckedem de nincs 3x-os antialjas:))2 vagy 4..eső, meg éjszaka, meg 35 ellenfél, mindez high -on..valószínű valami bika gépe van a szerkesztőségnek
  • Panther
    #1175
    35 autóval éjszaka tudod futtatni? De ez száraz verseny ugye? A gép, amin fut? (Bocs, hogy ennyi technikai részletet kérdezek, de ez mind érdekes a számomra....)
  • SzNZsolty
    #1174
    100%-on nyomtam, és nagyon szépen megy! Én nagyon meg vagyok elégedve a futásával! A CTDP 2005 rFactor dx7-tel megy a gépemen, mert 9-cel már nagyon szaggat, a GTR2 pedig dx9, 3 Anti-aliasing, 32 bit 100% rain és, ami a legszebb ÉJSZAKA! + 35 autó-nál csupán annyi gondja van, hogy beletölt olykor. és az elején pont a töltés miatt egy kicsit szaggat. De ha visszábbb veszek néhány dolgot, máris tökéletes. ja és full grafika.
  • Panther
    #1173
    Ja és milyen gépen futtatátok a programot, hogy eső, MOTEC minden be van kapcsolva?
  • Panther
    #1172
    Ez nálam is így van, de elég gáz, hogy egy GeForce 7800-as sem viszi normálisan a cuccot.
  • Panther
    #1171
    Még egy kérdés: a RAINFALL opció milyen állásban volt, amikor ilyen zuhogó eső volt? Mert a demoban már 50%-nál is megfogja a gépeket elég szépen 100%-nál kezd el játszhatatlan lenni és még van ugye a változó opció....
  • Beagie
    #1170
    tudom, nem szép dolog, de valszeg ez lesz az első játék életemben amit megveszek
  • lac coo
    #1169
    Kapjátok be, ez nem ér.... !

    A hangok meg a többi cucc kódolva van, vagy olyan szabadon felhasználható , mint a demo-ban ?
  • buldozer99
    #1168
    csá!
    A teljes játék mikorra várható?
  • Toya
    #1167
    Rakok már be én is kettőt :)


  • GPx8
    #1166
    Na...
  • Istencsászár
    #1165
    Ablaktörlő működik?
  • GPx8
    #1164
    Működik az ablaktörlő? (Állítólag be lehet majd kapcsolni).
    Már a demóban is látszott, hogy nagyon jó az esős versenyzés. (Neked ez, ha jól olvasom, kimaradt... :))
  • SzNZsolty
    #1163
    Az alsó képet azért csináltam, mert szerintem a valaha látott legjobb esős versenyt lehet futni, rendkívül életszerű, nekem nagyon tetszik. Sajnos a kép nem adja vissza igazán! Ez a rajt után készült rögötn, arrébb pedig a vízfelverődés csodálatos!

    A másodikon a tükröződés látszik, bár az sem az igazi így képen.
  • Alexease
    #1162
    Pontosabban, nem a MOTEC-ek van a baj, hanem az ISI grafikai engineben a dinamikus overlay cuccokkal. nalam a GTL-ben, GTR1-ben, GTR2-ben, rF-ben 2x annyi az fps ha kikapcsolom a muszereket;)
  • SzNZsolty
    #1161
  • SzNZsolty
    #1160


    http://www.formula.hu/download/06.jpg
  • Alexease
    #1159
    1. A demo-ban is tukrozodik;)
    2. A MOTEC mindig lassit, es eroteljese (a GTR1 ota). GTL, GTR2, rFactor detto...
    3. Valszeg szar;))
  • gordon 24
    #1158
    Gyönyörü... Csinálnál nekünk egy 12-vagy 24 orásról esti képet... Hadd guvvadjon ki a szemem...
  • GPx8
    #1157
    Nekem tükröződik a vizes aszfalt a demóban is.
  • Panther
    #1156
    Így valóban élettel teli, mert őszintén szólva a barcelonai pálya ugyanolyan volt kicsit felturbózva, mint a GTR1 esetében.

    Kérdés: van egy tükröződést elősegítő felület a barcelonai pályán az aszfalton, feltételezhetően az esőben, amikor átfolyik a víz a pályán. Na nekem nem tükröződött semmi sem. Ebből gondolom azt, hogy a médiának kiadott képek egyszerű renderek voltak.

    Kérdések, ha meg tudod, vagy akarod válaszolni őket, mert engem izgatnak. :))))

    1. Szakadó esőben tükröződneka vízben az autók, vagy ez csak reklámfogás volt (renderelt képek)?

    2. Esőben és a MOTEC bekapcsolásakor erősen visszaesett az FPS. Javították ezt? Az RSC-n ugyanis valószínűsítették, hogy javítani fogják.

    3. Éjszakai versenyeknél milyen az fps?

    Köszi, egyelőre ennyi. :))
  • Istencsászár
    #1155
    Persze a grafika az a csillagos ég is lehete(ne) csak nincs hozzá vas amivel élvezhető :), próbáld ki az esőt az aztán izzasztja a gépeket...
  • SzNZsolty
    #1154
    Br grafikailag még jócskán turbózható, de sztem ez a kép is jól mutatja, hogy Enna ebben a verzióban már mennyivel életszerűbb. Ez az első kanyar középső része.

    - Igen, ebben a verzióban minden benne van!
  • SzNZsolty
    #1153