10998
  • Kaszi46
    #1232
    szerintem nyugodtan lehet ezt cibálni, reloaded-ből meg elég lesz majd csak a krekket:P
  • dashed_
    #1231
    van 8 perce kb:)
  • jakewyler
    #1230
    van má reloaded??
  • obe
    #1229
    mi a különbség egyébként?
  • obe
    #1228
    és ezt hol?..priviben jöhet..thx
  • Ombika
    #1227
    PEdig mar van torrenten de inkabb reloadedre erdemes varni!
  • dashed_
    #1226
    en inkabb ezt szednem a helyetekben GTR.2-RELOADED
  • jakewyler
    #1225
    még nforce-n sincs kinn,nem is találom még sehol...nagyon kevés helyen lehet még sztem.
  • obe
    #1224
    köszi ajó hír hozójának..már csurog id lefele
  • GPx8
    #1223
    He-he.
  • DonManó
    #1222
    Protection .............. SecuROM 7.00.00.0003
  • Newfronter
    #1221
    GTR2.FIA.GT.Racing.Game.CLONEDVD-iTWINS

    Elérhető a szokásos helyeken!
  • Beagie
    #1220
    persze semmi újat nem írnak amit eddig ne tudtunk volna
  • Beagie
    #1219
    előzetes
  • PLATINO
    #1218
    ez az szeptember 26
  • Beagie
    #1217
    kész!
  • sanzik
    #1216
    én is ki tudlak vinni,csak szólj....
  • SzNZsolty
    #1215
    Ingyenes lesz, ezt már írtam

  • b-type
    #1214
    sztem simán beférnél vkihez, én spec még örülnék is ha végre tehetnék vmi jót is azok mellé amiket már te csináltál.
  • Alexease
    #1213
    A Markakupak amugy sem egy husszutavu versenyek;) Gyors adok-kapok, aztan annyi:))

    Erre ki kellene valahogy menni, lesz ott minden;) Remelem, ingyenes lesz, es nem szivom be, mint multkor a Budapest Rally-t;))))))) Bar az is boven megerte - ~2000 HUF - de hat a "szegeny" gyalog-bekaknak eselyuk sincs semmire;) Sajnos a versenyek nem a varos kozepen vannak, es a BKV sem gyakori jarat a helyszinekre;)))
  • MaverickSXT
    #1212
    12 kor nem vmi sok
  • SzNZsolty
    #1211
    „Tisztelt Érdeklődők!

    Az FIA, a GT versenynaptárában Romániai (Bukarest) helyszínnel szereplő futamot törölte versenynaptárából és felkérte a Magyar Nemzeti Autósport Szövetséget, hogy a törölt verseny helyett azonos időben a Hungaroringen rendezze meg a futamot.

    A felkérés értelmében az Ostermann Forma 1 Kft. rendezésében 2006. szeptember 29 és október 01- e között FIA GT Bajnoki futam kerül megrendezésre Budapest Supercar 500 elnevezéssel.

    Az FIA verseny keretében kerül megrendezésre az Autós Gyorsasági Országos Bajnokság MNASZ versenynaptárában meghirdetett futama is. Erre a versenyre a GT szoros időterve miatt az AGYB alapkiírás 5.3.1. pontja módosításra került, melynek értelmében a verseny távja 12 körben, azaz 52,57 km-ben került meghatározásra.

    MNASZ Titkárság”
  • SzNZsolty
    #1210
    Lapaj ma azt mondta, hogy Ecclestone kiszórta ránk ezt a versenyt, mert a pálya, hol ment volna nincs kész. Kényszermegoldás, aminek a szervezők nem örülnek, mert plusz kiadás nuku bevétel mellett.

    szóval ez a szurkolóknak hatalmas boldogság. Aki nem volt még ilyenen MINDENKÉPPEN menje!
  • Kaszi46
    #1209
    akkor azért nem reklámozzák?:P
  • GPx8
    #1208
    Ja, csak a ingyen van mint az OB. akkor a legjobb helyre ülsz, ha meg nincs ingyé, akkor nyomor helyre... Nem mindegy.
  • JuanG
    #1207
    az fasza lenne (bár így is úgy is megyek :)) )...
  • SzNZsolty
    #1206
    Legújabb infó szerint a Magyarországi GT futam INGYENES LESZ!
  • JuanG
    #1205
    szept. 28, és max 9900 Ft állítólag...gtrmasters-en olvastam.
  • SzNZsolty
    #1204
    Azért jönnek ezek most ide, mert nem lett kész egy másik pálya. ezért nincs még info.. de lesz!
  • SzNZsolty
    #1203
    ez bizony így van! Érdeklődöm.
  • lac coo
    #1202
    Na jó , de csak jó lenne tudni pontos időpontokat, árakat stb ....
  • Ch_Slater
    #1201
    mindkettőt szivesen csinálnám. és egyiket sem fogom... :(
  • SzNZsolty
    #1200
    Egyébként nem érdekes, hogy az autók 29-én jönnek, a játék itthon 28-án jelenik meg? Pici összefonódást vélek felfedezni :-)
    Az viszont biztos, hogy ha valaki élőben látja az autókat, utána egész éjszaka tolni fogja a GTR2-őt.
  • SzNZsolty
    #1199




  • SzNZsolty
    #1198
  • SzNZsolty
    #1197
    egy kis adalék az igazi versenyre Brnoból.
  • lac coo
    #1196
    Igen, engem is meglepett, hogy a Ring honlapján semmi .....
  • SzNZsolty
    #1195
    Többek közt itr. Viszont tényleg érdekes, hogy sehol másutt nem lehet olvasni róla. egy pályabíró szerint jönnek, tehát ők is tudnak róla. Hungaroring weboldalán semmi :-(

    Pedig ultrabrutál, annyi szent.
  • lac coo
    #1194
    A Hungaroring futamról olvashatok valahol ?
  • SzNZsolty
    #1193
    © Toya, Már nem vennék rá mérget, de mintha az egyik ütközésnél megtorpant volna az autó. A GTR-ben tökéletesen emlékszem olyanra, hogy egy kisebb ütközés miatt majd felborult a kocsi, mivel beleállt az aszfaltba, de egyelőre a második részben ezt azóta nem tapasztaltam. Az valóban nem veszi el annyira játékélményt, ha a visszajátszásnál egy kicsit a kerék belelóg a pályába, de ha ez kihat az autóra, akkor az mindenképp bosszantó.

    Már írtam, hogy amikor a GT legends tesztelése után visszatértem a GTR-hez, az autó irányítása és viselkedése egy kicsit "darabos" volt. Szerencsére ez az érzés is eltűnt a második részben.


    Csak, hogy tudjatok róla, a GT bajnokság a Hungaroringre jön három hét múlva! aki még nem volt kinn, az legyen, mert az autók csodálatosak, de a hangjuk még annál is jobb!