10998
  • Istencsászár
    #1312
    Mindenki sajátot használ, mivel mindenkinek egyedi stílusa van... az ilyen olyan alap setupok leírások kiinduló pontak jóak, azt azt lehet egyénre szabni...
  • Sleeper
    #1311
    ok. Akkor pl. a Wéber nagyúr beállításait használod, vagy sajátot? Tudsz -e linket beállításokhoz?
  • lac coo
    #1310
    Menőzni a sok százezres géppel parasztság ! Pont ....
    Mindent nem állítok be, de spec a nehézséget profira szoktam rakni, főleg ha ismerem is a GTR1-ből hogy az mit jelent .....
  • Sleeper
    #1309
    Ismétlem: ne fikázz légyszives. Köszönöm.
  • Sleeper
    #1308
    Hát ezaz! bmp -jpg converter :D, Amúgy a jákékba is ilyen amig nincs Anizo, de 2006ban azért ez már vicces.
  • Istencsászár
    #1307
    De ilyen jó fizikát és játék élmélnyét sem ( persze ilyen froza meg a gthez mérten ), nade, ennyire nem lowpoly, meg hát a csúcs gépe nem viszi az élsimítást? 7800GT SLI erre már kevés :)
  • Beagie
    #1306
    érdekes hogy nekem a demo 40-50 fps-el ment, ez meg ugyanazokkal a graf beállításokkal 1-1 másodpercre visszaesik 5-re, aztán visszaáll normálisra
  • DanielT
    #1305
    Úristen. Ekkora felbontásban ilyen recés homályos lowpoly szart még nem láttam.
  • Sleeper
    #1304
    Bocs az OFF-olásért.
  • Sleeper
    #1303
    Figy. Te mindent beállítasz mielőtt megnézed? Most miért nézel le mikor nem is ismersz? Én sem írtam rólad semmit. A gépem olyan amilyen, ArchiCAD-re, grafikára, fotózáshoz, munkára kell. Két játékot használok 30 évesen: GTR, és GTR 2 (mostmár). Nem értem mit fikázol. Sokkal jobb gépek is vannak, ráadásul ez közel 1 éves, valamint szándékosan nem írtam oda mennyire van húzva. De ha neked ez a fikázás a jobbik oldalad. Sajnálom. Írni akartam a játékról, képeket beszúrni amíg a többiek a hozzáférhetetlenségük miatt később szedik le. Attól, hogy újonc vagyok ITT még nem kell egyből gyereknek nézni.
  • Istencsászár
    #1302
    Nem, csak gyűjti a kincseket a raktárba :)))))
  • arty
    #1301
    tolvaj :D
  • JuanG
    #1300
    nem jön át a motorpowa...de majd otthon meghallgatom Sennheiser-en is :DDD
  • Istencsászár
    #1299
    Hogy érted hogy gyenge? nem valósághű, vagy nemjön át a motor powa ?
  • JuanG
    #1298
    amúgy a TVR izgalmasnak tűnik, jó a hangja, de a cockpitjéből kilátni elég gázos...a Nissan 350Z nek a hangja nem jön be, amúgy elég klassz, és még néztem a 911 biturbo-t, annak is gyenge a hangja, bár jobb hangkártyákon bejöhet...más autót még nem néztem
  • lac coo
    #1297
    Ez jó hír ! :))))))Akkor ez az 1.160 patch rFactorhoz !
  • JuanG
    #1296
    színtiszta csupasz WAV az egész :DDD
  • Alexease
    #1295
    - Ez el fog indulni, ezzel nem lesz gond;))) Persze, lamasag ellen nincs orvossag;))
    - Nincs kodolva semmi, "szabadon" barkacsolhato;P
  • DonManó
    #1294
    ez így van...sajna...
  • Istencsászár
    #1293
    Nembaj, kijött leszedték azt elüntek:) eddig tartott a buzgás, csak akkor irnak majd be ha nem indul el :)
  • lac coo
    #1292
    A hangokat ki lehet lopni a fullosból is ? :)
  • Alexease
    #1291
    Amugy, eleve kavaras az egesz engine. A GTR2-be bekerult shaderek kozott van reflect map (tukrozodo aszfalt), amit az ISI mar 2004-ben megcsinalt (a file bejegyzese alapjan), de az a shader NINCS benne az rFactorban! Sok az atfedes, van ami frissebb, de van ami regebbi.
  • Alexease
    #1290
    - Az ablaktorlot lehetne most is mozgatni, azzal nincs gond;)
    - Grafikailag van gond, a torlesnel. Regen, az atlatszo ablakokon az animaciot lejatszani nem volt nagy gond, de most a tukrozodo, shaderes, atlatszo texturas szelvedon mar nem annyira egyszeru;) Foleg, ha mar az engine-nek az egyszeru kijelzokkel is gondja van:))
  • JuanG
    #1289
    azt nem tudtam hogy ennyire komoly feladat, csak azt hogy az RC2000-ben benne volt
  • lac coo
    #1288
    Mért , a szokásos forgásra építve amit tud az engine nem lehet megcsinálni ?
  • lac coo
    #1287
    Mert sok szép sportoutó van benne.....Csak gagyi a fizika mert 300-nál megcsúszik a kanyarban , és összetörik a betonfalon ....
  • Alexease
    #1286
    Azert az ablaktorlo komolyabb programozasi feladat, az alap ISI engine nem tartalmazza, a SimBin-nek meg nem tudom mekkora a programozo kapacitasa. Egyertelmu volt, hogy nem lesz benne.
  • JuanG
    #1285
    controlsban nincs az tuti...és magától se kapcsol be...de legalább grafikailag ott van a szélvédőn :)
  • JuanG
    #1284
    valóban nincs benne ablaktörlő mozgás...ez elég gagyi így 2006-ban ...

    de attól még elég jó lehet...most melóban egérrel irányítva nem könnyű :DDD

    otthon első dolgom lesz betenni nordot és az M3-ast meghajtani rajta :DD (póker után :)
  • GPx8
    #1283
    Csak azért kérdeztem, mert valaki írta, hogy látott ablaktörlő kapcsolóra utalást valamelyik file-ban...
  • SitatiS
    #1282
    Mért kell szétbarmolni ezt a topikot?
  • PLATINO
    #1281
    http://gamestation.smsline.hu/games.php?p=20061&s=sorx innen lehet szedni a teljest!!!! valaki már leszede?és kell hozzá crack?
  • lac coo
    #1280
    Akkó ez megint gagyi :)))))))))
  • Toya
    #1279
    Nincs benne, ezt megmondhatom én is neked.
  • lac coo
    #1278
    Neked csak és kizárólag a Need For Speed való !!!!!

    Itt jampizol a szuper gépeddel, de egy métert nem tudnál menni kikapcsolt segítségekkel !
    Full helpel az 1 éves fiam szokott játszani :)))))))))))
  • GPx8
    #1277
    Azért esőben megnézhetnéd, amit kérdeztem...
  • Sleeper
    #1276
    MAjd akkor írok véleményt, ha már írt más, nehogy belém kössenek újra. :D
  • Sleeper
    #1275
    Hja, de legalább úgy nem csak a műszerfal látszik.
  • GPx8
    #1274
    Gépháztető nézetben viszont csak az ovisok mennek... :D
  • Attiska
    #1273
    Valaki már nyomja? Vélemény a GTR-hez képest? Az autók sérülései ugyanúgy el vannak nagyolva, mint a GTR-ben?