10998
  • Beagie
    #1352
    szerintem ez a legjobb kormány ma a piacon, csak éppen nem lehet itthon kapni. Persze megrendelhető online boltból, csak kérdéses hogy a posta nem nyúlja-e le
  • ChevyG work
    #1351
    lessz faq?

    gépigény?
  • Laceee
    #1350
    én Momo-t nem vennék mert 1-1,5 év alatt elromlik a pedál , a kormány tengelye is kikopik és lötyög ,inkább a Driving force pro-t ajánlanám helyette
  • Cony
    #1349
    Elég erős, kellemes a fogása, jók az effektjei, ja és nagyon pontos. Szerintem. Ez a negyedik forszos kormányom, eddig ez tetszik a legjobban.
  • Laceee
    #1348
    a demohoz készült magyaritás (amit én csináltam) kompatibilis a teljes játékkal csak a driving school rész nincs benne és az olyan feliratok amik képre vannak irva (hiányosságokat a közeljövöben pótlom)
  • Barni
    #1347
    az már elég jó ugye?
    meglesem
  • Cony
    #1346
    pl. Logitech MOMO FF Racing, 25-30k közt találsz.
  • Willi Betz
    #1345
    hi all!
    két kérdésem lenne
    tudtok ehhez dvd borítót?
    a demóhoz való pályák jók a teljes játékhoz is?
  • Forza Italia
    #1344
    1 óra aztán énis nyomom de jó. allig várom
  • Barni
    #1343
    hi
    na nemsokára már énis nyomom vele
    gamepaddal gondolom nem valami jó mi?
    milyen kormányt ajánlotok hozzá?
  • Cowek
    #1342
    Crack, azt készen van...
    Persze az online-hoz meg fogom venni ha megjelenik :-)
  • Forza Italia
    #1341
    Demohoz igen
  • DanielT
    #1340
    A Reloaded verzió teljesen rendben van? Nem kell ügyeskedni?
  • JuanG
    #1339
    miért? van?
  • JuanG
    #1338
    nem tudom, nem terveztük még...
  • Forza Italia
    #1337
    Honnan tudom leszedni a demohoz a magyarosítást. Előre is köszi.
  • CodeRed
    #1336
    Ha lehet modolni a GTR2-t és meglesznek hozzá az eszközök akkor lesz alá Zonda? Simán megállná a helyét az alapjátékban.
  • CodeRed
    #1335
    Én tuti. Végre egy jó szim aminek az 1.0-ás változata nem hemzseg a hibáktól. Az összes eddig felfedezett hiba mind grafikai hiba. Pl: Eső rengeteget levesz, a pályák némely részén karambolozol akkor az fps leesik 1-2-re, ha egyből játszol le visszaismétlést akkor 20 fps-el lassab, de ha elmentett replayt nézel meg akkor minden ok, illetve a karambolok sem lassulnak be. Viszont ami nagyon tetszik, hogy lehet korrigálni az autón ha megindul a segge.
  • JuanG
    #1334
    1,5 giga kb...
  • CodeRed
    #1333
    A hivatalos MOTEC-et le is szedtem és működik a GTR2-vel, csak annyi a bajom, hogy a pályarajz nagyon béna, és igazából nem tudom olyan részletességgel nyomon követni az autó állását és a pozíciót a pályán. Bár ha valaki tud rá megoldást azt szívesen venném :-)
  • Beagie
    #1332
    1 DVD
  • Forza Italia
    #1331
    helló! Mekkora a játék mérete?
  • Beagie
    #1330
  • lac coo
    #1329
    A suli tényleg jó benne, azthittem valami gagyi dolog lesz ...
    De sok dolog van benne amit már régóta meg kellene tanulnom :)))))
    És szinte az összes elképzelhető versenyhelyzet benne van .
  • Kaszi46
    #1328
    Lehet, mégis megveszem!
  • Alexease
    #1327
    Sok-sok apro dolog nincs a GTR2-ben mint ami az rFactorban. Fizika, AI, kontrollerek, kezeles, stb. De mig az rF elvileg egy "tech-demo", addig a GTR2 egy eleg jol kidolgozott "jatek", kihasznalva es modositva az engine minden funkciojat, lehetoseget. Lasd GTL, ami meg regebbi alapokon van, megis osszessegeben igen csak jo. Sokat szamit azert a "korites" amit egy engine-re pakolnak;) Hiaba is lehetne megcsinalni az rF ala, nem lesz olyan modder csapat, aki ilyen szinten bele tudna maszni az egeszbe.
  • Alexease
    #1326
    A GTR2-vel elvileg mukodnie kellene a hivatalos MoTec-el. Ingyenes, vagyis azzal nincs gond. Az rFactornal azert kell tuningolni, mert az egy kicsit mas, ahoz nincs hivatalosan telemetria.
  • CodeRed
    #1325
    Hát kavar az tuti, viszont az rF-hez készített átalakított F1 telemetry simán működik vele. Bár van 1-2 funkció ami nem elérhető, de a lényegesebbek láthatóak. Majd ha nem alszom be holnap akkor beleturkálok kicsit, hátha 100%-osan együtt tud vele működni.
  • lac coo
    #1324

    A cockpit vibration nagyon hiányzik belőle !
    Úgylátszik az túl jó dolog ahoz, hogy eladja az ISI :))))
  • Toya
    #1323
    Próbálhatod egérrel is irányítani ha más nincs.
    Gombokkal a gyengébb autókkal, száraz aszfalton még el lehet hülyéskedni, de igazából kormány kell hozzá.
  • Ch_Slater
    #1322
    teljesen.
  • Ombika
    #1321
    Jol erzem,hogy kormany nelkul eselyem sincs ismet? :S
  • reaper4
    #1320
    hol volt itt menőzés??? lol. azért mert leírta mire használja??? neked üldözési mániád van :) ha látni akarod, h milyen a menőzés akkor kukkants be a hardware/3dmark 06 -ba... bár neki is csak rossz napja volt...
  • lac coo
    #1319
    Ez a "gyári" fizika sokkal jobban tolerálja a kézi váltó+kuplung pedált mint a mod-ok !
  • Sleeper
    #1318
    pfú. mint újonc mondom, jobb lett.
  • Alexease
    #1317
    Leteszteltem en is;) Csak azt irom ami most erdekelt, a fizika, grafika, hang mar ismert volt;)) Vagyis, mint "jatek". Toya irasaban (www.PCDome.hu) mar olvastam, hogy van benne "minden", de igy kozelrol meg jobbnak es szerteagazonak tunik;)

    - Feltem tole, de jonak tunik a Driving School, es nagyon hasznosak a melle pakolt szovegek (Theory).
    - A Bajnoksag adott (2004, 2004), de ami ott erdekesebb, a Custom bajnoki futamok (a School-lal megnyerhetok), amelyeknel eleg jol ossze vannak valogatva a kategoriak, autyok, palyak, nehezseg stb.
    - A harmadik nagyon hasznos, ami mar a GTL-ben is tetszett, hogy frankon ossze lehet rakni barmilyen gyors versenyt;) Alapbol ott vannak a hivatalos autok es palyak (Offical - GT/NGT), de reszletesen epitheto futam az autonkent valaszthato Single Maker es Special-ban.

    A lenyeg, hogy nekem egyelore tecccik...;)
  • Istencsászár
    #1316
    Nem a törésen van a lényeg... talán kicsit jobb lett talán nem... ami kell hogy törjön az törik a többi csak részlet kérdés...
  • Sleeper
    #1315
    Valaki jobbnak érzi a törés modellt? Akárhogy próbálom, nem látok sok különbséget az 1hez képest. Vagy lehet ezt is állítani valahol?
  • Cowek
    #1314
    Szerintetek reális hogy szárazon 13.4 alatt lehet gyorsúlni, szakadó esőben esőgumikkal meg 13.8 ????
  • Sleeper
    #1313
    Egyetlen egy beállítást se töltöttél le? Nah.