10998
  • Cowek
    #1432
    Akkor ezt most elő is rendeltem. Szerintem korrekt ár!
  • jakewyler
    #1431
    Hali
    Olyan provlémám lenne,hogy fenn van a hamachi bevagyok lépve a szobába,elindítom a gémet,rámegyek a networkre ott fölül LAN és akárhányszor frissítek,sose látja a servert...
    tűzfalat kikapcsoltam...
  • Duddits
    #1430
    Itt is. :-)
  • Guillotine
    #1429
    A játék magyarítását elkezdtem.
  • Ch_Slater
    #1428

    mire lesz új gépem, meg kormányom simán 2k alatt lesz... :D :D
  • Kaszi46
    #1427
    ok, hamachi igy már okés! ts-em nincs, ha elindul ajátékon belüli szerver beírhatnád ide is.
  • LeePí17
    #1426
    HRC GTR 2
    passz: gtr2



    TS Server IP:
    tss.thomi.hu:8767

    SG GTR2 szoba
  • zoltang
    #1425
    Nem rossz, ahhoz képest, hogy pl.: a NFS Carbon kb. 12 000 Ft.
  • Kaszi46
    #1424
    hamachiban a gtr2hu szoba és játékon belül a HRC GTR 2 (mert iylet enm talál)?
  • GPx8
    #1423
    Na, ez nem is rossz. Mondjuk 4900 lenne reális, de azért fejlődnek itthon is...
  • zoltang
    #1422
    "Hamarosan négy új nagyobb címet jelentetünk meg, melyekről már korábban hírt adtunk "Előkészületben" rovatunkban. Tegnaptól már előrendelésbe kerültek az alábbi árakon: ..., GTR 2 - bruttó Fogy. ár: 6990 Ft,... ."

    http://www.sevenm.hu/
  • LeePí17
    #1421
    passz: gtr2
  • Duddits
    #1420
    Nem fogadja el a jelszót.
  • LeePí17
    #1419
    Hi.
    akit érdekel 1 nagyobb fajta összejövetel...
    Hamachin keresztül az jöjjön most: HRC GTR 2
    passz sg.hu
    Ts (teamspeak) IP: 5.65.11.92
    sry a reklámért de kiakarjuk próbálni 26fővel.
  • Sarapetike
    #1418
    a local network-nál ha a cabel /dsl -t választom tok csinálni szervert akkor elméletileg azt aki ugyanugy cabel/dsl beálitásal játszik annak látnia kell és van direkt ip is .vagy nem jól gondolom?
  • buldozer99
    #1417
    hi!
    Miért van az hogy a (controls,video stb.)-nál ha akarmit csinálok jo!
    De ha e versenymodok vlameikére katintok (time tiral,championship stb. 70%-ban lefagy a gép)
    Miért lehet ez?
    És mit tudnék ellene tenni?
  • kvanta
    #1416
    igen tényleg így van nem értem eddig miért nem volt semmi, de mostmár jó. Köszönöm !
  • A Pitu
    #1415
    Na, akkor elindítod a játékot és a local network-be lépsz.
    Ott elvileg látnod kell, ha a hamachi szobába valaki futtat egy szervert.
  • kvanta
    #1414
    MOst a hamachi ablakban látom a servert hogy kik vannak bent azok közül ki aki online és ki az aki offline. De a játékban már nem találja meg a servert.. szívesen vennék egy kis segítséget a tapasztaltabbaktól. Jó lenne egy kis multi móka ezzel a játékkal.
  • Tomo15
    #1413
    Ha valaki inditott a servert akkor látni fogod a játékban.
  • Beagie
    #1412
    ez lenne az én kérdésem is
  • kvanta
    #1411
    Valaki elmagyarázza nekem hogy működik ez a hamachi? MErt addig eljutottam, hogy felrakom, beírom a logint és a passot is, látom is hogy kik vannak bent de hogykell bejutni? Próbáltam úgy hogy elindítopm a játékot és akkor ott a LAN részen rákeresek de nem talál semmit sem. Én vagyok a béna vagy nemértek a dologhoz? :D
  • morMi
    #1410
    Én hostoltam egyet, lagzott többieknek, de előre szólok, nekem csak tüzfal nélkül ment a host, hogy lássák is mások.
  • A Pitu
    #1409
    Srácok, valami nagy sávszélű szerver kellene
  • Tomo15
    #1408
    itt:)
  • lac coo
    #1407
    És ez hol van ez a hamachi ? :)))
  • Alexease
    #1406
    Sorry, elgepeltem zsigerbol:(

    login: gtr2hu
    pass: gtr2hu
  • lac coo
    #1405
    Ja ..THX :)))

    Most mentem Maseratival, iszonyatosan jó el lett találva ! Agreszív , rakja ki a seggét, de meg is lehet fogni , és kuplungal nagyon élvezetes menni vele !
  • Panther
    #1404
    Azt írja ki, hogy pass elutasítva.
  • Barni
    #1403
    hmmm játszottam egyszercsak megfagyott azóta meg nem indul el, hibával kidob
    mi lehet a gond?
  • Alexease
    #1402
    Mindenhol fent kell hogy legyen. Alul csatlakozol, most is megy egy szerver:
    login: gtr2hun
    pass: gtr2hun

  • Panther
    #1401
    Hamachi nekem is van, de azt áruljátok el, hogyan kell konnektálni. A host gépen is fenn kell legyen?
  • Alexease
    #1400
    Ebben meg a regi stilusu beallitasok vannak, benne a PLR file-ban.
  • lac coo
    #1399
    Egy kérdés : csak én vagyok vak, hogy nem találom a controller beállításokat ? Mármint a config file-t ...
  • lac coo
    #1398
  • Beagie
    #1397
    nekem is ez volt, de miután az ellenfelek számát levettem 35-ről 20-ra megszűnt
  • arty
    #1396
    igen, van directx7 mód!
  • A Pitu
    #1395
    Most már vagyok, fennt a progi, hamachi élesítve.
    Egy próba konnektálás?
  • Mnemomic
    #1394
    Azt láttam, hogy még nem lehet kapni csak nem tudom egyáltalán lesz-e majd. Mert nem tűnik olcsónak és ilyen cuccokat itthon nem mindig akarják árulni. Legalábbis annak idején az ACT-Labs kormányomat is elég nehéz volt beszerezni itthon. Most meg már megérett a cserére sajnos.
  • Kaszi46
    #1393
    jól elkerültük egymást! sajna nema pályán:P

    este remélem lesz majd vki.

    donington shorton toltam eddig, z3-al nagyon állat. hangok, bááááá, isteni amikor visszagangolásnál\gázlevételnél 'hörtyög' a kipufogó:P