10998
  • Alexease
    #1473
    Project Gotham Racing 3
    Gondolhatod mekkora szimulator lehet;)) Amugy az render kep...
  • lac coo
    #1472
    Ez mi ?
  • aesirbaba
    #1471
    És mi ez a "szimulátor"?
  • Alexease
    #1470
    Miert nem mesz a konzolos topic-okban, miert kell ide szemetelni?!:/ Ha olyan regen kezdted az ipart, akkor nem jaratnad le itt magad ilyenekkel...
  • partotmos
    #1469
    amúgy ez télleg kib. jól néz ki:)))
  • Alexease
    #1468
    Ez mar nekem is tetszik, szerintem is teljesen korrekt lett. Es sokat fejlodott, azert mar uj grafikai es fizikai engine is van alatta. Mar a GTL is teljesen jo volt, bar ott csak a grafika volt uj (de legalabb jol beallitgattak az autokat:D).

    Regebben nem birtam az ISI engines cuccokat (F1C, GTR), nem ereztem az autobol semmit, most mar azert eleg jo, kezd tetszeni:))) A GTL volt az elso amit mar elveztem is, az rFactor es ez a GTR2 mar teljesen jonak mondhato;) Persze meg vannak hianyossagok, de azert vezetesi- es jatek elmenyben toppon vannak.
  • DanielT
    #1467
    Ööööö, szimulátor csak egy van :) Az pedig a GTR :) Szóval a GTR nél szebb szimulátort nem tudok mutatni valóban :) Igazatok volt :)
  • partotmos
    #1466
    Szimulátorról volt szó:))))
  • DanielT
    #1465
    Jah, az alsóra (a Testarossával) rácsaptak egy kis AA-t.
  • CodeRed
    #1464
    Szépen agyonphotoshoppolt kép
  • DanielT
    #1463
    De. Fórumbug. Visszavonom az egyiket.
  • DanielT
    #1462
    És ilyen fények vannak benne:

  • Ch_Slater
    #1461
    nem ugyanaz a két kép?
  • partotmos
    #1460
    LOL
  • partotmos
    #1458
    Nem vártam jobbat, de NetKarPro:)))
  • DanielT
    #1457
    Ilyen egy szép autós játék. Hol van ehhez a GTR? Sehol.

  • lac coo
    #1456
    Ja...Azthittem most a grafikáról van szó .....Mert fizikában t egy mocsok az első rész ehez képest ! :)))))
    Én abszolút elégedett vagyok..Aki meg jobbat várt mutasson egy szimulátort ami szebb ennél !
  • DanielT
    #1455
    Nem grafikában. Grafikában a GTR középszerű. Lentebb is volt róla szó, hogy elégedetlenek a fejlődéssel.

  • partotmos
    #1454
    Lassú vagyok, de korrekt az ár nagyjából...
  • DanielT
    #1453
    "Tehát elképzelhető, hogy azért szar az fps esőben mert minden autónak számolja a fizikát, és a pálya állapotát?"

    Nem. A pécé velejárója. Hiába van akármilyen géped, úgyis beszarik ha több objektumot kell egyidőben megjeleníteni, főleg ha van egy effekt is.
  • lac coo
    #1452
    Valahogy ezt nem értem most .....
    Amúgy szerintem a tükröződés cucc zabálja le, azt számolja minden autónál ....
    Sup asszem próbából kivette belőle azt a mapot és ment rendesen esőben is....
  • The Fugitive
    #1451
    Hali! lenne egy kis gondom! az, hogy a videókat szaggatva játsza le a játék, amugy minden jó. valaki nem tudja megmondani, hogy mi kell hozzá, hogy jó legyen? amugy nem csak ennél a játéknál csinál ilyet, a *.bik fájlokat nem komálja a gépem, vagyis sztem hiányzik neki valami. K-Lite codec packom az van fent
  • CodeRed
    #1450
    Na ma valami érdekességet tapasztaltam. Éppen ma cseréltem ki a AMD S939 3000+ procimat egy 3500+ -ra ami 3800+-on megy. Mivel egy 7800GT-m van ezért eső nélkül fullon 1280*960-ban semmi probléma nem volt 20-25 autóval is 100-130fps volt, ez most sem változott, ugyanannyi. Viszont az esőben már drasztikusan feljebbment az FPS, legalább 20-al, ami azt jelenti, hogy ugyanezen beállításokkal éppenhogy elérte a 25-öt ha minden autó látható volt (pl rajtnál..persze ha már szétszóródtak akkor ment lazán). Tehát elképzelhető, hogy azért szar az fps esőben mert minden autónak számolja a fizikát, és a pálya állapotát?
  • lac coo
    #1449
    Hát nem tom ...Az kifejezetten csúnya szerintem...Komolyan !
  • Istencsászár
    #1448
    Ilyen kérdést feltenni... hát az enefess emvé meg a karbon!!!
  • lac coo
    #1447
    Csak kiváncsiságból , tolj már egy képet a szerinted legszebb autós játékból !

    Szerk.: ha GTR az etalon akkor nem értem mi nem tetszik ebben :))))))))))))))))))))))))
  • buldozer99
    #1446
    valaki pls!
  • DanielT
    #1445
    Jajj, nem kell ez... nem ma kezdtem az ipart...

    De, hogy válaszoljak a kérdésre: autószimulátorban a GTR az etalon.
  • lac coo
    #1444
    Az a kép tényleg gagyi......Gondolom nincs fullon a graf.....
  • Alexease
    #1443
    Kivancsi lennek, melyik jatek neki az etalon?!:))
  • DanielT
    #1442
    Veszek is, ahogy megjelenik a Forza2 :)

    Félre ne értsetek, nagyon tisztelem ezt a "játékot", mert fantasztikus amit realizmus terén nyújt!
  • báttyó02
    #1441
    hi

    ezzel lehet valamit csinálni? állandoan ezt a hibát irja ki

  • DanielT
    #1440
    törölt hozzászólás
  • Alexease
    #1439
    Vegyel XBOX360-at, aztan toljal valami "szepet" rajta, ha az neked fontosabb... Amugy leszamitva, hogy nincs benne MB, HDRI, DC, attol fuggetlenul az osszes legujabb DX9 technikat tartalmaza, es azert nem rossz.
  • lac coo
    #1438
    Vedd számításba , hogy egy ilyen játéknál nem csak a grafikát kell számolnia a gépnek , hanem a bonyolult fizikát is .Egy fps-nél a gép teljesítmény szinte 100 %-a megy a grafika számítására , itt már messze nem jut annyi .....
  • Cowek
    #1437
    Te nem a Toca 2-t indítottad el véletlenül?
    Milyen kártyád van?
  • DanielT
    #1436
    Az, hogy semmit, de semmit nem mutat. 2006 végén ez? Ugyanmár. Állati kevés. Shaderek? Effektek? Fények? Ugyan úgy néz ki a cucc mint a majd 3 éves elődje. Persze fejlődött valamicskét, de ez kevés. Ja és már az első rész is elmaradott volt ilyen téren.
  • lac coo
    #1435
    Miért mi a vicc benne ?
  • DanielT
    #1434
    Csak a grafikája egy vicc.
  • bgabor
    #1433
    Kipróbáltam én is. Hát kérem, így kell kinéznie egy IGAZI autóversenynek 2006-ban. Minden a helyén van benne, minden kis részletből csak úgy árad a profizmus.

    Olyan ez a játék az autóversenyek műfajában, mint az Oblivion a szerepjátékok között. Igazi minőségi ugrás.