10998
  • DanielT
    #1593
    Nagyon!
  • CodeRed
    #1592
    Szeretnél 1-et?
  • autoszimulator
    #1591
    a linket meg kifelejtettem, késő van már -.- mellesleg ez a kép csak 1024es, mivel most ablakban játszom, mivel a fullscreen az kifagy ha tálcára teszem...
  • Cowek
    #1590
    Bátor dolog összehasonlítani a kettőt, de az én véleményem az hogy a brutális motion blur a lónak azon oldala ami már nem valósághű.
  • autoszimulator
    #1589
    nekem igy néz ki a játék menet közben, nem tudom melyik más autós (nem csak szimulátor) játék közelitette meg ezt a szintet... NFS MW is szép, de tul sok benne a motion blur többekközött, ez legalább szép, éles, tiszta határokkal...
    Mellesleg danielt te játszottál ezzel egyáltalán? vagy csak ugy szidod láthatatlanban?
  • DanielT
    #1588
    Csinálj már lécci egy minden überfullon legszebb kameraállás shotot, ha van kedved.
  • Shortstop
    #1587
    hát én ehhez nem értek. :) de az LFS engem még annyira megfogott mikor először megláttam hogy ottragadtam 3-4órára előtte. Ez is megfogott, de sajna már nincs sok időm játszogatni :(((
  • CodeRed
    #1586
    Nem. Mármint nem DX9 hanem DX8 amúgy minden fullon 1280x960 aniso meg aa bekapcs. Mostmár DX9-ben fut. Ezeket még tegnap csináltam, mert össze-vissza variáltam a beállításokat és csináltam jópár shotot összehasonlításképpen.
  • lac coo
    #1585
    Nem LFS, soha nem is lesz az ez a motor, de az ISI enginből nem semmi mit hoztak ki ...
    Gondolok itt a megcsúszás- megfogás dologra, mert az közismerten gyenge pontja az engine-nek .
  • DanielT
    #1584
    Igaz is, minek beszéljünk egy játék tulajdonságairól, ha arról is mehet 10,000 kommenten keresztül a téma, hogy akkor le kell húzni a tápkábelt vagy nem, hogy elinduljon a cucc, mint az elődtopikban...
  • lac coo
    #1583
    Ez fullon van ???
  • DanielT
    #1582
    "sokan örülnek neki, hogy végre megjelent egy olyan szimulátor hosszú idő óta ami ki is néz valahogy és össze is van rakva!"

    Én is örülök neki. Meg is veszem szépen.
  • lac coo
    #1581
    Bizony !

    Ez itt a szimulátorok garfikai képességei , lehetőségei topik ! :)))
  • avcom
    #1580
    csak szintet jeleztem, nem konkretizáltam :-)

    de inkább abbahagyom, mielőtt valaki lebasz offolásért
  • Shortstop
    #1579
    nagyon negatívan álltam hozzá de tegnap mikor joyjal próbáltam akkor megtetszett, de azt mondtam hogy hát nem egy LFS. Ma kipróbáltam kormánnyal. Nem LFS, de szerintem kibaszott jó a fizikája ennek is :) Most kicsit e felé húz a szivem (de lehet hogy az újdonság ereje miatt).
    Igazából semmi mondanivalóm nincs csak jólesett beírni :P
  • partotmos
    #1578
    ahm
  • CodeRed
    #1577
    Ennél, meg ennél valóban lehetne, de szerintem egy jó fizikával ellátott szimulátornál ez bőven elég a mai gépekhez képest. Ha így közelítjük meg akkor az általad linkelt renderelt kép is lehetne szebb. Például a felnik belülről eléggé gázul néznek ki ahhoz képest, hogy minden más profin van kivitelezve. Amúgy nem vitázni akarok, csak annyi, hogy sokan örülnek neki, hogy végre megjelent egy olyan szimulátor hosszú idő óta ami ki is néz valahogy és össze is van rakva!
  • DanielT
    #1576
    Nem költöm a pénzemet Pc-re. 2003-ban raktam össze a mostanit, az előző videókarim meghalt, ezért veszek másikat.
  • lac coo
    #1575
    Ennél szebbet még kétszer olyan jó gép sem bírna !

    Szal akkor miért is lehetne szebb ?
  • games4ever
    #1574
    hol itt a személyeskedés? mert megmertem kérdezni h a drága pénzedet miért költöd egy pcre mikor az xboxnak sokkal szebb a grafja. ezek csak észérvek az alapján, amiket írtál.
  • lac coo
    #1573
    Ne kívánd már EZT Alexnak !!
    Annyi jót tett már velünk .....
  • DanielT
    #1572
    Ha nem bírja, hát nem bírja.
  • avcom
    #1571
    ja, amúgy meg kéne invitálni egy Alex kaliberű embert górénak ide, mert baj lesz
  • lac coo
    #1570
    Akkor elárulom neked, hogy a géped ezt a nem túl szép grafot sem fogja bírni pl. 25 autóval ....
    Szal lehetne szebb de minek ....Kell a teljesítmény a fizikai számtásokhoz is... Felfogni sem lehet mennyi adatot számol át autónként másodpercenként több százszor !!!

    Ha az NFS-ben fizika is volna , azzal a csilli-villi graffal nem tolna ki magából 10 fps-t sem ....
  • DanielT
    #1569
    És te miért személyeskedő beszólásokkal akarsz elérni bármit is?
  • avcom
    #1568
    bááááz én is balhés vagyok, de míg végigfutom ezt az elmebajt jön még 4-5-18 új savazós hsz, ez nem semmi
  • DanielT
    #1567
    Igen?
  • games4ever
    #1566
    ménem xboxot veszel? te úgyis csak a grafra mész!
  • DanielT
    #1565
    3200+ Athlon, 1giga ram.
  • lac coo
    #1564
    Milyen proci ? Mennyi ram?
  • partotmos
    #1563
    én csak egy fórumot tallózgatok éppen...
  • DanielT
    #1562
    Csak vidkari lesz "új", egy X800XL.
  • DanielT
    #1561
    Szerintem látod, hogy egyből személyeskedésbe ment át pár emberke...
  • lac coo
    #1560
    Milyen lesz az új géped - videokarid ?
  • Istencsászár
    #1559
    Van elsődleges szempont meg másodlagos

    Elsődleges szempont mondjuk grafika az NFS, Börnáut és tárasai...
    Elsődleges szempont a fizika és élethűség, élmény pl a GTR2-ben...

    Tehát rossz irányból közelíted meg... Minden lehetne szebb, de ez fejlődött a GTR1hez képest, mivel a 2. része és ez a Gmotor2 ezt tudja adni, fizikát és szép grafot...
  • autoszimulator
    #1558
    én kérek elnézést hogy még nem méltóztattam bemutatkozni -.-
  • lac coo
    #1557
    Úgy hogy megnézed az általad ismert wrez oldalakat, hogy fennt van-e már !
  • partotmos
    #1556
    Mi itt a gond?, megosztottad, reagálnak rá.., véleményezed, reagálnak, működik.
  • DanielT
    #1555
    Nem olyan csúnya, hogy nem lehet ránézni. Valóban. Lehetne szebb? Igen. Reméltem, hogy az is lesz? Igen. Csalódott vagyok ezen a téren egy kicsit? Igen. Elmondhatom ezt egy fórum keretein belül? Igen.

    Emberek. Nem vérre megy. Vé-le-mé-nyek.

    Még a Wikipedia szerint is erre való ez a fórum:

    "An Internet forum is a facility on the World Wide Web for holding discussions"
  • oliverb
    #1554
    Ja ok csak ki volt tekerve a szöveg igy nem tudtam értelemezni:D