10998
  • Forza Italia
    #1633
    Benne van a Reloaded verzióba
  • partotmos
    #1632
    nem biztos, hogy természetes, de nálam sem lehet léptetni az lcd-t a 360-asokban.. bug szagú... A grafikai problémára csak annyit, hogy nálam aniso filter nélkül mipmap problémák vannak... (a demoban nem volt ilyen.)
  • PLATINO
    #1631
    MÉRT NE HASZNÁLJAM A CRCKET???
  • zoltang
    #1630
    Az természetes, hogy a Ferrarikban (360, GTC) nem tudom az LCD üzemmódját léptetni? Az autók közül amiket eddig kipróbáltam, csak a 360-as (GTC is) típusnál nem tudom a képernyőt váltani. (Nem használom a törést.)

    Még valami. Eddig még senki nem jött ilyen problémával, ezért most megkérdezem. ATI 9600 Pro kártyám van és a demo simán ment dx9-ben. De a teljes progiba, ha dx9-t állítok az indulásnál hibával leáll. Csak dx8 alatt indul el, pedig a kártyám dx9-es és a demo is így ment. Tud valaki erre valamit mondani?
  • k8bal
    #1629
    GTR2be hogyan lehetne belevarázsolni a MoTeC-et?
    Felrakom az a MoTeCet amit kér (MoTeC I2 Pro), ráklikkelek practice-on a Motec gombra és csak simán megnyitja a programot! Pedit az Advanced-be be van kapcoslva GTR2-n belül a Race Data Acquistion...

    Mi lehet a gond?
  • Istencsászár
    #1628
    Ne, ne használd!
  • partotmos
    #1627
    nm.
  • PLATINO
    #1626
    de lehet benne tuti valahol én még csak most szedem de mikor elkezded a bajnokságot belehet álítani!!!!!melyik CRACKET HASZNÁLJAM????
  • báttyó02
    #1625
    jaja :S
    na mindegy köszönöm
  • partotmos
    #1624
    aham
    (bár ha byte-ra megegyező a file mérete akkor lehet bonyolultabb is a helyzet )
    mindenesetre az a tiszta, ha lerántod mégegyszer más forrásból:) (vagy kivárod a legal magyar verziót)
  • báttyó02
    #1623
    igen
  • báttyó02
    #1622
    okés,és köszi :)
  • partotmos
    #1621
    jaja, máshonnan
    ez torrenről jött le egyébként?
  • partotmos
    #1620
    bocsesz, most látom a képen az utolsó sort, ...abort installation
    tőccsed újra...
  • báttyó02
    #1619
    jajj akkor nemértem :( nekem is 1 607 669 760bájt a mérete az isonak
    és telepités közben írja ki :(
    szedjem le máshonnan ?:S
  • partotmos
    #1618
    jah, igen LacCoo-nál a pont... tehát ezt telepítés közben írja ki, vagy akkor, amikor indítani próbálod a játékot?
    az újrainstall alatt azt értem, hogy próbáltad-e feltelepíteni mégegyszer? (abban az esetben, ha a sikeres install után írja ki ezt az üzenetet)
    A működőképes Reloaded iso file mérete 1 607 669 760 bájt egyébként.
  • lac coo
    #1617
    Ezt még telepítésnél írja, nem ?
    Töltsd ke újra .
  • báttyó02
    #1616
    öö hogyy érted hogy ujrainstall? :)
  • partotmos
    #1615
    újrainstall megvolt?
  • Forza Italia
    #1614
    Srácok! A championship résznél nem lehet a körök számát csökkenteni mert nekem azt írta ki, hogy 89. Az elég sok.
  • báttyó02
    #1613
    igen
  • partotmos
    #1612
    Ez melyik verzió? Reloaded?
  • báttyó02
    #1611
    #1441 -re plz valaki :SS
  • PLATINO
    #1610
    championsip mod az jó benne?????
  • jakewyler
    #1609
    Hali
    Olyan provlémám lenne,hogy fenn van a hamachi bevagyok lépve a szobába,elindítom a gémet,rámegyek a networkre ott fölül LAN és akárhányszor frissítek,sose látja a servert...
    tűzfalat kikapcsoltam...


  • Willi Betz
    #1608
    #1594
    Zsenikém mikor láttál te szakadó esőben autót csillogni?
    Még az életben sem csillog eszem azt a csöp kis faszfejedet.
  • Debilon
    #1607
    pitta, ittis osztod az észt?:DD inkább szedj össze kis játékkultúrát:PP
  • Alexease
    #1606
    Pedig van shader boseggel;) DX9-ben tobb mint 50! fele shader kombinaciobol valaszthatsz. tartalmazza, a jelenleg hasznalt osszes lehetoseget az engine. Termeszetesen MotionBlur, DinamicContrast, HDRI, PostProcest nincs... Ha komplex latvanyt szeretnel, akkor ott a TechLand engine (Xpandrally) vagy az Invictus (CRC), azokban benne van minden (raadasul a CRC durva fizikaval es toressel van ellatva;D).

    Amugy csillog ez rendesen (Medium beallitasok, csicsa nelkul): http://alexease.uw.hu/files/gtr2shine.wmv:))
  • autoszimulator
    #1605
    egy naplementés képet csináljál, azon tuti látszik a szép csillogás, legalábbis nálam...

    apropó a #1576-os hsz az teljesen fullgrafos? mert az élsimitás mintha hiányozna itt ott :O
  • DanielT
    #1604
    Mindenesetre, ha így nézne ki a játék, nem emeltem volna kifogást :D

    Tudom, hogy mozgásban az igazság :)
  • CodeRed
    #1603
    Fényleni fog az hidd el
  • CodeRed
    #1602
    Itt sincs túl sok fény meg shader. Pedig ez igazi kép. Hidd el nem mind1, hogy egy állóképet nézel vagy egy mozgásban lévőt.
  • DanielT
    #1601
    A valagba, csak érkezzen már meg az a rohadt vidkari. Most egy Radeon7000 van a gépben :D

    Mindenesetre 9800XT-n (ami DX9 kártya) néztem a demót és ott nem fénylett. (Maximum detailen). Na mindegy, hátha!
  • CodeRed
    #1600
    Lesd meg mozgásban, ég és föld a különbség. Ez is "fénylik" úgy mint a youtoube -os videóban az autó.
  • CodeRed
    #1599
    Visszatérve szorosan a játékhoz, tud valaki valami tippet arra, hogyan lehetne MoTeC-ben a pályát normálisabban, részletesebben megjeleníteni?
  • DanielT
    #1598
    Kösziek! :D Cép. Itt is a fényekkel és a shaderek hiányával van bajom egyébként.

  • Béla9248
    #1597
    PLS HELP!!!
  • CodeRed
    #1596
    Csak Neked csak most!
  • autoszimulator
    #1595
    hát igen ez mondjuk feltünt nekem is... Lehet hogy ebben az én lámaságom is van, mert nem tlaálom hol kell beállítani.. Mellesleg ma csináltam egy nagyon jó képet, mikor napnyugtakor volt verseny, és a lemenő nap fénye gyönyörüen volt effektezve, de sajna az a másik gépen van :(
  • DanielT
    #1594
    Nem rossz, kár, hogy az autónak semmi felületi fénye nincs :( Mintha kartonpapírból lenne.