10998
  • Sheltem
    #2748
    Milyen Race-t ?
  • lac coo
    #2747
    Az a hamacsi egy trágya....Bár valszeg én nem veszem meg . A Race-t annál inkább ! ;)
  • kigyi
    #2746
    Jó neked!
    Amire kedvenc postásunk által megkapom az másfél hét nekem :(
    Volt olyan levél amit 3 hét alatt hozott ki és bizony nála 1-2 hetes csúszás nem ritka hogy kapná be a .......
  • Alexease
    #2745
    Foztem egy KV-t;)
    - Magyarnyelvu telepito nincs (legalabbis nem lattam, de nem is nagyon kerestem, mert engem nem erdekel;D).
    - Byte-ra pontosan ugyanaz mint a warez verzio (RELOADED), vagyis aki nem tudja vagy nem akarja megvenni, nem veszit semmit;) Mivel light-os a vedelem, igy valszeg a patch-eket is torni fogjak;) Max az online lehetoseg hianyzik majd, de az megoldhato a Hamachi-n.
    - Mas nincs is, ennyi:)
  • Alexease
    #2744
    Megvettem a dobozost, valoban 6990.-, 1 DVD, szep vaskos 74 oldalas "konyvecskevel" - amibol 15 oldal a Magyar:) Most mar a szokasosnak mondhato HGTRM "hirdetes is benne van!
    Tobbit kesobb...
  • Sheltem
    #2743
    Talán azt, hogy atomtámadás ellen véd e :) (c) szalacsi
  • kigyi
    #2742
    Szóval te már csak a kódot látod :D
    Mint a mátrixban az igen.
    És hogy néz ki így egy ferrari?
  • Istencsászár
    #2741
    eddig nem vettem észre ilyen dolgot...
  • Met
    #2740
    Ti nem tapasztaltatok Spa-ban (mindkettő) grafikai hibákat?
    Betölti a pályát és a grázsban fehér számok meg csíkok villóznak. Nyomok egy Esc-et, feljön a Leave Track és minden jó lesz, kimegyek a pályára és ott is bevillannak a számok és a HUD-ok is villóznak de aztán megjavul az is.
  • gordon 24
    #2739
    Az sem rossz!!! Mit akart kérdezni szerinted?
  • Sheltem
    #2738
    Én #2588 on nevettem :)
  • gordon 24
    #2737
    Olyan szemét vagy!! Lehet csak egyszer kell katintani!!!!
  • Taky76
    #2736
    Igen! Kétszer katt a GTR2 parancsikonra!

    Viccet félretéve:
    Ha többet leírnál arról, hogy mit hogyan csináltál, és arra mi lett a gép reagálása, akkor biztosan kapnál segítséget is!
  • Sheltem
    #2735
    Oks énis olyan 20ra tippeltem :)
  • Alexease
    #2734
    Nincs annyi auto. Max 20 darab, kulonfele festesekkel. Reklamfogas...
  • banderasz75
    #2733
    Nem tudom elindítani a játékot. Tudtok segíteni?
  • Sheltem
    #2731
    Egy kicsit, hogy a játékról is beszéljünk, nem tud valaki linket a játékban fellelhető 140-144 féle autó listájára? Kicsit kétkedem mert ez óriási szám megnézném a listát :) (ha létezik ilyen)
  • Alexease
    #2730
    A forgalmazonak mar kb. egy honapja meg jott (persze, nem a recepcios Piroskanak ).
  • Sheltem
    #2729
    GTR2 hivatalos oldalán mekkorát nevettem ezen a képen:

    Warning!
  • zoltang
    #2728
    Hogy jött meg hamarabb nekik, mint a hiv. forgalamzónak (sevenm)?
  • Sheltem
    #2727
    Ebben az a durva, hogy én 1.5 órája néztem akkor még az előrendelhető listában volt... Ezek szerint ma jött meg nekik az első szállítmány.
  • zoltang
    #2726
    Már megjelent a progi hazánban is?

    galaxisnet

    Szállíthatóság: azonnal

    (Azt hittem 28.-án jelenik meg.)
  • Sheltem
    #2725
    Igen az és most nézem, hogy emberi ára lesz...6990Ft.


    Annyit megér, hogy online lehessen nyomni Hamachi nélkül ezt a csodát.
  • endiboy
    #2724
    tegnap volt szerencsém kiprobálni kormánnyal a game-t (nekem sajna nincs), hát nagyon állati, meg kell hagyni :P
  • Dietrich
    #2723
    aki szervert indít plíz engedélyezze már a motorháztetős nézetet is...
    tudom a belső nézet az elfogadott a komolyabb versenyek alkalmával amit szerveznek, de nekem full gagyi régi monitorom van amivel képtelenség abból a nézetből játszani..nappal meg abszulút nem. :(
  • Alexease
    #2722
    Tuls sok mar a hivatalos partner, a befektetett munka, a penz a project-ben, nem hinnem hogy eltunne. De persze, manapsag barmi megtortenhet;))

    Azert a Racing Legends mas kategoria (volt?!). Azert ket magan ember, az eladott hazabol nehezen hozz hossze barmilyen projectet is;) Bar "sufnira" eleg jo pelda az LFS es a netKar is, amelyek azert eleg jok. Foleg az LFS, amivel milliardos tetelt kaszalt az ember:)))
  • CodeRed
    #2721
    Rá szoktam nézni az oldalra néha-néha, és úgy gondolomm, hogyha ebből lesz valami akkor az új korszakot fog nyitni a PC-s szimulációk terén, csak nehogy ez a project is a Racing Legends szerű soha véget nem érő fejlesztéssé váljon.
  • Alexease
    #2720
    Nem tudom, ki mennyire turelmesen bonmgeszte es olvasta vegig az oldalt, latta az autokat, palyakat, a fizikat es az egesz elkepzelest, de ha szokas szerint, csak a fele igaz amit mondanak, mar akkor is "jok vagyunk";))
  • sajoati
    #2719
    na igen, tetszik, mennyire komolyan veszik a dolgot. nem jatekot fejlesztenek, hanem uj sportagat. :)
  • Alexease
    #2718
    Ezzel: http://www.iracing.com/

    Erdemes jol atnezni a weboldalt, kicsit mas vilag...
  • avcom
    #2717
    meg az ódalra :-P
  • lac coo
    #2716
    Nincs mit . Ha elkészül , a letöltés is csak a Proex forumba lesz kilinkelve ....
    ( Proex all exlusive :)))))
  • avcom
    #2715
    Work In Progress

    Lac-coo köszi szépen :-)
  • lac coo
    #2714
    Reklámok jöhetnek , ami van minden :)))))
    Misutól már kaptam párat , de jó lenne több is ;)
    Meg persze ha van akkor HSW logo is kellene, leszedtem az oldal banneréből , de az elég kicsi :(
  • Toya
    #2713
    Szólj ha kell valami Proexes PSD alap, akkor nem kell szívnod a reklámokkal neked is.
  • Bucser
    #2712
    W.I.P.= Very Very Important Project?:)
  • CodeRed
    #2711
    Jó lesz nagyon!
  • Fox44
    #2710
    Latom szereted a BMW-t!:) Nem rossz...:)
  • Toya
    #2709
    Online alkalmanként el lehet kapni olcsón a programot úgy ahogy Alex is írta, de valóban nem könnyű.
    Ha ez gátol csak az online versenyzésben, akkor ajánlani tudom a HNR-t ahol nem feltétel az eredeti verzió megléte.
  • lac coo
    #2708
    W.I.P. Lassan megy nincs időm... Lesz javított hang hozzá, szebb fülkebelső és egyedi gumi-felni ....Meg még sok minden más ;)