10998
  • Kferro
    #10358
    A routert megkerültem, direktbe kötöttem be a netet: "connection lost"
    Regsiztrálva is vagyok, a kapcsolatot is beállítottam, és simulationban használom/használnám.
    Az azért megnyugtat Dietrich, hogy te is Digivel használod. Debreceni vagy esetleg?
  • Toby0501
    #10357
    Ha nem regisztrálja magát, akkor már a lobbyba sem tud bejelentkezni..
  • ronnydown
    #10356
    A bontást akkor csinálja, ha nem regisztrálsz nevet a játékon belül...
  • Dietrich
    #10355
    A játékon belül beállitottad a netes kapcsolatod? A másik, hogy simulationba legyen.
    Mert nekem is digi van és router mögül játszottam amig GTR2-t toltunk.
  • Kferro
    #10354
    Ok. Van rá mód. Köszi!
  • Toby0501
    #10353
    Portot ne nyiss, azt csak akkor kell, ha szervert akarsz indítani. Inkább próbáld meg router nélkül, ha van rá mód.
  • Kferro
    #10352
    Más netes játékoknál nem fordult elő ilyen.
    Ezt a reges dolgot azért majd kipróbálom.
    Köszi!
  • Kferro
    #10351
    Igen, van routerem. A port nyitást este kipróbálom, köszi!
  • Laceee
    #10350
    Ezt találtam:

    Idézet:Eredeti szerző johnnie
    Érdekelne hogy mással is történt-e olyan hogy nem tudott belépni a Multiplayerbe.Valamiért nem tudok kapcsolódni,vagy azt irja ki hogy nem sikerült a kapcsolódás a szerverhez.Vagy azt hogy hibás felhasználó\jelszó.Nap mint nap kapcsolódok és versenyzek már régóta,de most valamiért nem akar működni.Ez esetleg jellemző probléma ami kis idő elteltével orvosolva lessz a szerveren,vagy újra kellene telepitenem a játékot?Minden észrevételt várok.

    Nekem is volt ilyen, csináltam egy új reget és működött, aztán egy idő után az nem működött és visszaálltam a régire.

    Próbáld ki, hogy más netes játékokkal is van-e gond, vagy csak ezzel.
  • Hecker007
    #10349
    Routered van?
    Attól szoktak megbolondulni néha a játékok. Ha van akkor portot kell nyitni a játéknak rajta.
  • Kferro
    #10348
    Digi
    30 Mbites net.
  • Laceee
    #10347
    Internet szolgáltató?
  • Kferro
    #10346
    Sziasztok!

    Sikerült megszereznem eredetiben a GTR2-őt, fel is telepítettem annak rendje és módja szerint, majd ezután felraktam az 1.1-es patchet is.
    Offline remekül megy a játék, semmi probléma nincs vele, ám online "connection lost"-okat kapok.
    Van olyan, hogy még a szerverek között nézelődök, amikor "connection lost".
    Van, amikor már be tudok menni az aktuális szerverre, de még az autóban ülve "connection lost".
    S van olyan, amikor tudok menni két-három kört is, majd hirtelen "connection lost".

    A tűzfalat és a vírusírtót kikapcsoltam, s így is jelentkezik ez a hiba. Tudtok rá adni valami ötletet, hogy mi lehet a probléma, vagy merre induljak el?

    Előre is köszönöm a segítségeteket!
  • blackcalibra
    #10345
    THX!
  • SimaSuna #10344
    nogripracing.com


    továbbá banner alatt :)
  • blackcalibra
    #10343
    Holnap tiplizek megvenni a játékot. Kérdésem az lenne, hogy mely MOD-okat érdemes feltenni rá. Grafikai-fizikai-autók stb.stb dolgokra gondolok.
    Természetesen elég lesz a modok neveit leírni, megkeresem én a neten őket, de ha linkeket kapok, azt is nagyon szépen megköszönöm!!
  • Magnum PI
    #10342
    Bocs ezt visszavonom, ott sem jó
  • Magnum PI
    #10341
    Ja és a játékon belül a kalibrációnál teljesen jól működik minden. A teljes pedálút skálázva van
  • Magnum PI
    #10340
    Sziaasztok!

    Olyan problémám lenne hogy a gáz csak a pedálút 2. felétől kezd reagálni a GTR 2-ben. Lehet hogy ezek a kocsik a valóságban is így vannak beállítva de én szseretném ha a teljes pedálút használva lenne. Sehol nincs deadzone beállítva. Nem tudjátok hogy tudnám ezt megoldani.
  • mcmoha
    #10339
  • Sinyo70
    #10338
    na de most már látom ám ... mind a három évet ráadásul.. thx urak
  • kaposi1
    #10337
    Jah ,így már érthető hogy nem látta .
  • Sinyo70
    #10336
    im
  • mcmoha
    #10335
    Ez is kell hozza.
  • muTinho
    #10334
    Sziasztok!
    Egy fontos kérdésem lenne:a Fia GT 2008 vagy 2009 mod-t rendesen betettem a játékba,de amikor bajnokságot akarok indítani mindíg kifagy.Valamit ötlet?Válaszotokat köszi!
  • kaposi1
    #10333
    Amiket leírtál "eredeti a game .. vidia friss driver , 1.1 es patch" egy se függ össze azzal hogy nem látszanak az autóid.
    Szerintem csak rossz helyre csomagoltad ki.
  • Sinyo70
    #10332
    letöltöttem a WTCC 09 car pack ot és nem látszik egy autó sem !
    eredeti a game .. vidia friss driver , 1.1 es patch rajta.
    de jártam már így régebben is más modoknál.mi nem felel meg DX8 alatt futtatom a grafot.
  • Sinyo70
    #10331
    igen azóta átállítottam sim re és tényleg jó sok van.. :)
    már azt hittem ezzel nem nyomul senki..
  • kaposi1
    #10330
    "multiban alig van élet"
    Hát,nem tudom te mikor játszol de mint írtam is nem sokkal ezelőtt.
    Egyre többen vannak Online.
    Még a kezdőben is van egyszerre legalább 3-4 server amin általában 22-28 ember indul.Egyik futamról lehet menni a másikba szinte várakozás nélkül.
    Sim-röl nem is beszélve.
  • Sponnyabob
    #10329
    Köszi!
  • SimaSuna #10328
    nyomd meg a 3as billentyűt a WE gombok felett a billentyűzeteden :)
  • Sponnyabob
    #10327
    Nem tudja valaki mitől lehet hogy belső nézetben nem működnek a műszerek a fordulatszám mérő mutató vagy digitális panel üres nem tudom melyik fokozatban vagyok ami pedig elég jó lenne főleg hogy még nem ismerem az autókat. Eleinte még volt de aztán fogta magát és eltűnt minden valamelyik patch kell hozzá vagy valamit elállítottam?
  • Sinyo70
    #10326
    thx.. nem tudom miért de olyan a nehézség állítása mintha nem is változtatnám... 100%(sim) ugyan olyan időket mennek mint 90%(semi) ben.Régebben az F1 99-02 nél is volt ilyen gondom.Újra telepítettem és akkor is ..sőt még másik meghalytóra is tettem,de ez sem segített.
    Azért akarok inkább multiban játszani.Köszi a segítséget.
  • LaszloLedzenyi
    #10325
    állítsd át a simulation ra és akor rögtön több szerver lesz
  • Sinyo70
    #10324
    multiban alig van élet ... nincs valami lehetőség rá ,hogy többet lássak?
    néha beszállnék egy kis csapatásra de nem nagyon van használható server.
  • kaposi1
    #10323
    nélkülözhető = nélkülözhetetlen
  • kaposi1
    #10322
    És ha még csak most kezded vele az ismerkedést még valószinüleg mennyi mindent nem tudsz hogy van hozzá.
    Pl: Xenon fényszóró
    Valósághű esőfüggöny
    Vagy pl: nézd meg ezen a képen a kijelzőt hogy mennyi plus nélkülözhető információ olvasható ami az alapjátékban nincs benne.
    Rengeteg mindent lehet hozzá letölteni órákig lehetne sorolni.

  • Dietrich
    #10321
    jó csak tudd..a fénymásolt gammel nem tudsz online emberek ellen játszani..
  • Sponnyabob
    #10320
    NA lejött a játék. Nekem nagyon tetszik főleg az hogy van benne gyakorló rész és hogy milyen részletes az elképesztő jó talán kicsit túlzás is de az eddigi kérdéseimre minden választ megtaláltam.
    #10312: Tényleg nagyon jó ár érte én először 17k-nak néztem és ijedtemben be is zártam a mozillát viszont megígérem neked hogy ha lesz rá alkalmam akkor megveszem eredetiben is.
  • jui
    #10319
    Nincs meg valakinek a Le Mans 24H, Revived Edition v1.0 az AIW-javitása?
    Keresgéltem de nem találtam.