10998
  • Sponnyabob
    #10438
    eltunyult? hát szerintem nem azért 40 évesen az ember kicsit vegyem vissza szerintem főleg akkor ha profi forma-1.es versenyző azért tényleg igénybe veszi őket a versenyzés és most tekintsünk el attól hogy mennyit keresnek. Egyébként nekem kezdettől fogva kicsit furcsa volt hogy csak így vissza jön talán kicsit számítottam is rá hogy visszalép ez inkább reklámfogás akart lenni szerintem mondjuk azt nem értem hogy akkor miért ilyen korán jelentették be mert ha reklám akart lenni akkor még várhattak volna vele egy hete mondjuk amíg bejelentik. Ettől függetlenül és még mindíg úgy tekintek rá mint egy zseniális pilótára még ha kicsit csalódtam is hogy nem indul újra.
  • gabf1
    #10437
    és ahhoz képest h ingyenes volt, hány ember volt kint?
  • pxxl
    #10436
    nyaksérülése miatt persze eltunyult valljuk be. és ezen nincs semmi meglepetés. ennyi kihagyás után nem csoda hogy nem bírja, de tuti nem a nyaka miatt nem indul.
  • kaposi1
    #10435
    Túl szép lett volna!!!
  • Dietrich
    #10434
    úgy..
  • aradi13
    #10433
    szóval úgy mint 2006-ban ugye? csak mert akkor is ingyen volt, de a box-hoz nem lehetett menni
  • Szabi1991
    #10432
    lelátóra ingyenesen ki lehet ülni ;-)
  • aradi13
    #10431
    Helló all!
    most néztem az FIA GT hivatalos honlapját, és erre bukkantam:
    2009.Augusztus 28-29-30 a Hungaroringen megint lesz verseny. Egyenlőre csak ennyit tudok, meg itt vannak infók, akit érdekel, az nézze meg:
    http://www.fiagt.com/eventdetail.php?season=2009&event=5
  • ronnydown
    #10430
    Nem kell neked szervert indítani, van abból elég...
    Itt találsz egy profi bajnokságot, szeretettel várunk!

    Link
  • laci 700
    #10429
    Helló! Jönne valaki péntek du vagy szombaton Honda FM Civic móddal körözgetni egy kicsit? Szervert nem tudok csinálni a router miatt ezért majd másnak kéne.
  • pointer4
    #10428
    Osztom a nézeted :D Úgy imádom iRacingba, mikor minden kijelzőt kinyomok a képernyőről, se fps, se sebesség visszajelzés, és had szóljon :D Jöhet a VIR, már majdnem olyan mint a Nordschliefe :D

    Amúgy, szerintem motor diagnosztika, mert ha üresben túráztatom és eléri a nullát, akkor megáll a blokk. 24 órás versenyen bizti jól jön.
    És a verseny elején 100%, de ha a rajton állva a sok marha lökdösődik és Esc után újra berakatod magad a rácsra, akkor már összevissza adatokat mutat (68%-75%-95% (lehet random)). Ha meg kivan kapcsolva a szerveren a sérülés, akkor meg -21031635132121%-ot ír :D
  • Dietrich
    #10427
    nem a motor..az autó kasztni, törés stb.
    de szar értéket mutat legtöbbször..boxból kijövet már azt mutatja sérült ;)
  • lac coo
    #10426
    Az... Egy célkeresztet ! :D
  • Alexease
    #10425
    Kellene tenni meg a szelvedo kozeperre is valamit, mert meg mindig kilatni az autobol:)
  • Toby0501
    #10424
    A motor állapota szerintem, de hülyeséget ír általában.. Vagy nem a motor állapotát mutatja és azért tűnik hülyeségnek.
  • pointer4
    #10423
    Szerintem elfelejted a lényeget hozzátenni a kérdésedhez, az pedig, hogy az XD pluginnal. Ezen a képen látható.
  • bzs770316
    #10422
    Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni, hogy cockpit nézetben a MOTEC felirat fölött látható %-alékos érték az mit próbál kifejezni?
  • Tes Parker
    #10421
    Cső srácok! Ezt a módot honnan lehet letölteni? Nagy állatság,de jó buli. http://www.youtube.com/watch?v=q46gjeCMsyI&feature=related
  • convar
    #10420
    OK, vettem az adást :)
  • Dietrich
    #10419
    1880Ft az eredeti ára..
  • Szabi1991
    #10418
    auchanba múltkor 999Ft ért is láttam :-)
  • Alexease
    #10417
    Egy normalisabb pizza ara...

    http://www.cdv-sevenm.hu/catalog.php?mode=article&articleno=ROGTR2
  • convar
    #10416
    Akkor a crackelt verzióval minden kizárva? Vagy azért van valamiféle lehetőség valahol, valahogy?
  • Dietrich
    #10415
    1. legyen eredeti játékod akkor mehetsz szerverekre.
    2. a neted bőven jó hozzá.
    3. hasznos linkkel van tele a banner alatt rész ha megnézed.
  • convar
    #10414
    Sziasztok! most lett netem és végre-valahára online is tolnám. 1500/512es net egyáltalán elég hozzá? Kell hozzá vmilyen segédprogram? Itt is vannak szerverek funracehoz? egyéb hasznos linkek, stb. előre is köszi mindent Bocsi ha hülyék a kérdesek, de holt kezdő vagyok :)
  • LaszloLedzenyi
    #10413
    akinek van kedve jöjjön körözni teljesen free
  • kaposi1
    #10412
    Készítettem servert .
    Szimuláció
    FIA GT 2003-2004
    Jelszó: GTR2

    Bár nem hiszem hogy tolongani fogtok.
  • Toby0501
    #10411
    Indítok szervert, a lobby-ban SG_GTR2 lesz a neve, a jelszó: esgee
  • kaposi1
    #10410
    Privi ment!
  • Toby0501
    #10409
    Hát mivel szervert nem fogunk bérelni, valakinek indítania kellene majd.. :D
    Én 6 órától fent leszek Teampeak-en (maszimos, elérhetőséget privátban adok, ha kell), jobb lenne a többit ott megbeszélni, hogy ne a topikot szpemmeljük szét. :P
  • pointer4
    #10408
    19:00-tól jövök még két emberrel akár, csak majd írjátok hova :D
  • kaposi1
    #10407
    Nekem jó az időpont.
    Kérdés,kik jönnek még?
  • blackcalibra
    #10406
    Akkor szombat 18:30-tól lenne a legjobb.
    Hazaérsz, kaki-pisi, kaja, felbontasz egy sört és mehet.
  • kaposi1
    #10405
    Én este 18:00-ig dolgozom holnap.
    18:30-tol már tökéletes lenne.
    Vasárnap meg du 18:00-tol meló.
    Ha lehet így kalkuláljatok.
  • blackcalibra
    #10404
    Én is jövök.
  • Toby0501
    #10403
    Fogalmam sincs, hogy az F1C-ben milyen volt..
    Szombat estét javasolnám, ha az jó a többieknek (feltéve, ha vannak többiek).
  • laci 700
    #10402
    vagy vasárnap kb 5-6tól
  • laci 700
    #10401
    ha megtűrtök egy kezdőt is én megyek... talán szombaton ráérek. Online rész olyasmi mint az F1 C.-ben volt? mert ha más holnap megnézem mert online még nem játszottam.
  • kaposi1
    #10400
    Én benne lennék .
    Persze ha találunk megfelelő időpontot ami másnak is jó.
  • Toby0501
    #10399
    Lesz ebből a hétvégi kocsikázásból valami?
    Nem nagy lelkesedés volt eddig iránta, pedig szívesen körözgetnék egy kicsit.