10998
  • mcmoha
    #10568
    £25.00.
  • oder hano
    #10569
    bár bejött. Sajnos csak akkor hajlandó bejönni ha a egész pályára sárga zászló van... máskor nem...
  • Alexease
    #10570
    De maskor nem is johet be a safety car:)
  • CodeRed
    #10571
    Ezért van az, hogy az elmúlt 2 évben ezzel együtt ez a 4.ik hozzászólásom. Bár ezt olvasgatni is legalább akkora "élményt" nyújt mint 60 kört menni az esős nordschleife-én gokart fun mod-al hátrafelémenetben.
    Az érzés nagyon mókás de lepetézel mire a végére érsz.
  • oder hano
    #10572
    hát némely pályán ezért okozok tömegbalesetet. főleg a lezárt pályán megyek ami ráadásul szők is...
  • saigi
    #10573
    Olvastam más oldalon, hogy XP-n a Pilóta iskola összes leckéje is játszható. Win 7 és Vista alatt viszont nem, ezért Win 7 alatt én XP kompatibilitási módban futtatom a játékot, és így már nincs semmi gond.
  • oder hano
    #10574
    nem lehetne vmi szebb sebességmérőt beszerválni?
  • SimaSuna #10575
    ha van kedved csinálj...

    én mindent kikapcsolok..a motor hangjára bízom magam...az a Get Real :)
  • oder hano
    #10576
    én azért xeretem látni hogy milyen gyorsan megyek át a kanyarokon. így legalább kitudom akkora sebességre nyomni magam hogy át mennyek a kanyaron hiba nélkül.
  • pointer4
    #10577
    Hmm, érdekes. Én inkább fokozat, és fülre a hozzá tartozó fordulat alapján tájolom ezt.
    De ha kijelzőt szeretnél a képernyőre másikat, akkor esetleg az XD! motec pugin, bár ez inkább extra adatokhoz juttat.
    Ha van második monitorod, akkor Takatec, vagy Sim-Tools.
    Ez meg mindkettőre jó.
  • oder hano
    #10578
    köszke!
  • White Falcon
    #10579
    Hanó, hanó, maga nagyon nem jó!
  • oder hano
    #10580
    az igen ez már rímel.
  • oder hano
    #10581
    White White White maga nagyon nem Fájt
  • Black Ghost
    #10582
    ez nagyon de nagyon szar
  • White Falcon
    #10583
    azzzzz
  • cyber
    #10584
    Sziasztok!
    Szeretnék kérdezni.
    Mégpedig azt hogy a Gtr2-nél a garázsbán az online file-nél miért üres amappa miért nincsenek setupok?Rég használtam a progit és lehet lemaradtam valamiről?
    Előre is köszönöm!
  • TG Gida
    #10585
    Nálam is ez van.Eredeti a cucc,még mielőtt megkérdi valaki.
  • cyber
    #10586
    Igen.
    Eredeti!!
  • cyber
    #10587
    Senki?!
  • Debilon
    #10588
    nincsenek online setup-ok nekem sem..

    volt kis variálás az online dologgal...szerintem azóta nincsenek
  • cyber
    #10589
    Köszönöm a választ!
  • TG Gida
    #10590
    A nogrip-en találtam egy pár jó setup pack-ot régebben,csak az a baj,hogy rs-el nyomom és ahhoz elég kevés van.
  • Alexease
    #10591
    Magyar szimulátoros közösségi oldal
  • Penge88
    #10592
    Hali. Figyeljetek már, próbált már valaki simraceway.com-on PRO memebership-et csinálni? Akinek van efféle credit card-os fizetési móddal kapcsolatban tapasztalata az írjon!
  • cyber
    #10593
    Sziasztok!
    Setup kérdésem lenne!
    Mit kellene állítanom az autón, hogy a hátsó gumik jobban melegedjenek? Per pillanat nem mennek 67fok fölé.Most kezdem mélyrehatóbban tanulni a setupolást és jó lenne némi tanács a nagyoktól.
    Hamár itt tartok akkor azt is meg kérdezném, hogy lassú kanyarokban nagyobb tapadás érdekében mit kellene állítani, hogy ne legyen alulkormányzott sem az autó?
    A választ előre is köszönöm!
    Üdv:cyber
  • LaszloLedzenyi
    #10594
    ezt a leírást Kiss Norbert csinálta, nagyon hasznos volt számomra, remélem segít neked is


    Tök egyszerű amit én csinálok az alap setuppal. Nem felvágni akarok, semmi ilyesmi, de tegnap az 550-el az első mért köröm 2.06.1 volt, ami már nem alap setup, de a következők, amiket minden alap setuppal megcsinálok minden autónál, kivéve amikor külön kitérek egyes autókra, de az alap setupok nyilván tipusonként különbözőek, de jó irányban.

    1-es képen:
    - Gumik, soft-soft
    - Benzin nyilván kevés, felvezető plusz 1-2 gyors körre való adagot
    - Fék 1%-al előrébb a gyárihoz képest
    - Duct 2
    - Rev limitert felnyomom maxra, de ennek ellenére nem minden autót érdemes kiforgatni teljesen, szóval figyelni a kilométerórát, meg hang alapján hogy kábé mikor kell váltani hogy a legjobban gyorsuljon.
    - Motor hűtés: kérlek benneteket hogy normális időben is 3 legyen, nagy melegben pedig még több hogy ne füstöljünk, mert tök zavaró, és nem is gyorsít semmit se. Én mindig úgy állítom hogy sose füstöljek még edzés alatt se.
    - Váltó: 1-es a pálya leglassabb kanyarjához, hogy gázra ne azonnal, de elég hamar harapjon a kocsi, 6. a leghosszabb egyeneshez, a többi fokozat pedig ezek kőzé a lehető legegyenletesebben elosztva. Van néhány autó ahol nem engedi túl finoman állítani a fokozatokat, azokat elég szopás beállítani.
    - Difi: power 50%-re minden autónál, coast 550-né 30-35%, többi autónál ahogy egyre farnehezebb az autó, úgy kell növelni fokozatosan a coastot, tehát pl, Corvette, 575: 40%, Maserati, Saleen, Lambo: 50% körül, Porschék 55% vagy akár több.
    Amúgy ez a coast beállítás talán az amit a legjobban személyre kell szabni, dehát ezzel érdemes variálni hogy kényelmes és stabil autót kapjon mindenki magának. Coast tehát a fékezés közbeni bekanyarodásnál befolyásolja az autót, ha csökkented a %-ot az autó egyre túlkormányzottabb lesz, esetleg hirtelen keresztbe is állhat, ha növeled a %-ot egyre stabilabb lesz. Nyilván inkább lefele kell tendálni, amit még biztonságosan el tud vezetni az ember.
    Preload szintén hasonló dolgot csinál, mint a coast, csak a fék felengedése és a gáz fokozatos visszanyomása között érezteti hatását dehát már egy kicsit inkább a kanyar közepe felé való viselkedés finomításában segít.. Kisebb szám szintén túlkormányzottabb, nagyobb alulkormányzottabb.

    2-es kép
    - Guminyomásokat hagyom alapon
    - Gátlóknál elől mind a fast és a slow reboundot a hozzá tartozó compression szám kétszereésre állítom, hátul marad alapon.
    - Dőlések: elől minden esetben max -4.5, hátul növelnem -0.5 fokkal legalább.
    Plusz hátsó dőlés szintén a beforduláskor való stabilitást segíti, de ezzel nem érdemes túl nagyra menni, mert akkor meg a kigyorsítás lesz nehezkes.
    - Caster (ez az utánfutás) alap
    - Rugók minden esetben a legpuhább amit enged, elől és hátul is. Kivétel ez alól pont Spa ahol két fontos kanyarban is leér az autó alja dehát érdemes 1-2kattintással keményebbel menni elől, és ha alulkormányzott az autónk egyébként, akkor hátul is.
    - Hasmagasságok elől 5.0-5.5 hátul mindig 1.5-el magasabb. Ez alól szintén kivétel spa, ahol 6.0-6.5 szükséges.
    - Antirollok a farnehéz autóknál nagyjából jók az alapok. Kevésbé farnehezeknél érdemes csökkenteni az elsőt kapásból 2-3 kattintással.
    - Szárny: ahogy mondták fentebb Monza és Enna kivételével elől 2, hátul pedig érdemes a kisebb felé tendálni, amit még az ember tud kezelni. Elsőre nem érdemes hozzányulni.
    - Toe: alap -0.10 és 0.10 jó mindig.
  • cyber
    #10595
    Köszönöm a választ!
    Tényleg hasznos infók.
    De ha volna konkrét dolog, hogy mit állítsak a hátsókerekek melegebbé tételéhez ami viszont nem rontja az autó menet tulajdonságait az jó lenne.
    Köcce!
  • LaszloLedzenyi
    #10596
    guminyomás, illetve stabilizátor, összetartás de az már változtatt kicsit
  • laci 700
    #10597
    cső! Van itt aki MOMO-val tolja? Én most gondolkodom hogy veszek egyet. Milyen tapasztalataitok vannak?
    thx!
  • Hecker007
    #10598
    Állítólag a pedálja szarrá megy egy idő után, de inkább ITT kérdezd meg!
  • SimaSuna #10599
    Momot használok 3hete..semmi baja..am usertől függ..mondjuk én zokniban játszok..van aki cipővel...tehát simán userfüggő..
  • TG Gida
    #10600
    Nekem évek óta jól működik,de néha nem árt kontakttisztítóval permetezni.
  • gordon 24
    #10601
    Nekem most 5 éves. Már van néha olyan hogy kicsit késik a reagálással. A Bot váltót már ripityára vágtam. (fém csavarok tartják össze:D)

    De még mindig müködik. Jövőre majd ha össze jön cserélem, de ilyen jó padom sose volt még.

    Szerintem érdemes befektetni rá, föleg ugy hogy alig kerül valamibe már. A Pedáljai szét szoktak menni (nekem ilyen nem volt) de az is orvosolható.
  • laci 700
    #10602
    A pedál probléma nem zavar, nem nagy dolog megcsinálni. Saitek R660-t ajánlgatják még, de nekem az több dolog miatt sem tetszik. Valszeg MOMO-t veszek.
    Thx!
  • TitaniumRR
    #10603
    Szevasztok,

    A FAQ-ban leírt "fontosabb FFB beállítások"-at elvégeztem.

    Mindezek után normális dolog-e, hogy autótól függetlenül a beton pályán, egyenes szakaszon - elengedett kormány esetén csak - kocsonyát játszik a kormány?
  • laci 700
    #10604
    Ha jól tudom ez direkt ilyen. Fogd a kormányt és nem csinálja! :P
  • wright
    #10605
    Sziasztok.
    Azt szeretném kérdezni,hogyan tudok saját bajnokságot indítani-akármilyen mod-al és pályával?Vagy marad a championship fájl szerkesztgetés?
    Válaszokat előre is köszönöm!
  • gabf1
    #10606
    van rá program, amivel össze lehet dobni egy bajnokságot, szóval nem kell az egészet "manuálisan" csinálni, de finomhangoláshoz azért bele kell piszkálni.

    CSGTR2 nevű progi

    link
  • asdr
    #10607
    Hello!

    Felraktam a GTR-t, minden működik egy apró hibát kivéve. Verseny közben csak a zene, meg a teamradio szól. Beállításoknál semmi nincs nullán, effektek száma maxon van, nem tudom mi baja van. Valaki tudna segíteni?

    Előre is kösz