2124
  • gosumofo
    #2124


    :D
  • lolSL
    #2123
  • banok
    #2122
  • slima
    #2121
    Megérkezett Eminem és Alicia Keys Cocaine című dala... ..a fightmusic-on meghallgathatjátok :P
  • slima
    #2120
    Aztaaaaa....2007-es dal gyerekek: Eminem f. Jay-Z, Dr. Dre, 50 Cent, Cashis, & Stat Quo – Syllables
  • Jont100
    #2119
    Az lehet, hogy sok helyen kapni, ráadásul olcsóbban, de az valószínű pár mosás után széttöredezik, kimattul, kifakul, ez meg nem.
    Ez a különbség.
    Ennyi.
    Na, üdv!
  • YakooZa
    #2118
    minden sarkon találsz eminem pólót nem fog érte senki neked jelentkezni vagy ebbe maga eminem izzadt bele?(költőo kérdés volt nem várok rá választ) üdv.
  • Jont100
    #2117
    Tény, hogy nem vagyok Eminem fan, de ahogy elnézem te sem lehet az, ha így reagálsz...
    Amúgy akár több százat is tudok csinálni, ha valakinek kell.
    Egyet készítettem, előre, tavaly, mert úgy gondoltam, hogy Eminemnek van akkora rajongó tábora, hogy érdekli őket az Eminemes póló...de tévedtem. Így gondoltam, hogy itt van bőven Eminem rajongó, ezért beírom ide, hátha valakit érdekel.
    Amúgy meg szerintem nem fogsz belehalni ebbe az egy kommentbe. (ha te nem háborogsz, ez a komment sem jött volna létre)
    Lehet, hogy mások örülni fognak egy ilyen lehetőségnek.
    Ezek szerit téged nem érdekel. Jó, túl van tárgyalva, senkinek sem kötelező.
    Nyugi, nem fogok itt lógni, nem kell be**arni. hiszen csak enynit akartam.
    Én csupán a lehetőséget adtam meg ezzel a kommenttel, hogy akit érdekel, az vegye meg.
  • YakooZa
    #2116
    most komolyan egy redvás póló miatt irtál ide? egy darab megmaradt póló...
  • Jont100
    #2115
    Sziasztok!
    Na haragudjatok a zavarásért!
    Én jelenleg digitális pólónyomtatással fogalalkozom.
    Raktárról megmaradt 1 db. új 100% pamut fekete színű M-es méretű Eminemes póló. A pólón ez a kép látható Eminem póló kép
    A póló a jelenleg legmodernebb digitális technológiával készült, így a rányomtatott minta tartós, színmegtartó és nem töredezik! Bátran mosható és vasalható.
    Természetesen kérésre, megoldahtó más színű vagy méretű pólóra is a nyomtatás.
    Ez a konkrét póló 5000 Ft helyett kedvezményes áron most csak 3000 Ft! (A kedvezméyn, csak erre a konkrét, raktárról megmaradt pólóra vonatkozik)
    A személyes átvétel és a postai utánvétel is megoldható.
    További információkért kattintsatok a weboldalra: www.polonyomdastudio.hu
    Érdeklődni privát üzenetben vagy a [email protected] e-mail címen lehet.
    További jó fórumozást kívánok mindenkinek!
  • Fidolorous
    #2114
    Ez a Love The Way You Lie nagyon jól össze lett rakva. Tiszta nosztalgikus élményt nyújt :D
  • slima
    #2113
    Eminem feat. Lil Wayne - 'No Love' videóklip előzetes...holnap hajnalban jön a teljes klip
  • slima
    #2112
    Eminem és Jay-Z közös koncertje Detroitban....
  • nana961201
    #2111
    Szerinted gáz ha egy csaj életcélja hogy megbaszd?
    nekem jólesne x'D
  • YakooZa
    #2110
    hmm.. aki angliában született talán az is megérti (persze akárki megérti hallgatás közben aki foglalkozik a nyelv tanulásával)
  • Novotsik
    #2109
    Nekem nagyon bejön az új albuma,csak azt sajnálom h amikor hallgatom a számait nem nagyon értem a szövegét,ha nézek hozzá dalszöveget akkor megértem. Csak sajnos nem vagyok olyan jó angolból még h megértsem,meg azt gondolom h aki nem az USA-ban született az nemhiszem h teljesen megérti a szöveged a dal hallgatása közben. De ez csak egy gondolat
  • slima
    #2108
    Eminem feat. Rihanna - Love The Way You Lie ...megérkezett a videó, és le is tölthető 1080p-ben :)
  • Mein Kampf
    #2107
  • nyecsi
    #2106
    Azért mert szövegeket,meg videokat dobott ki,több ezret.Egyszerübbnek láttam ezt,de már látom hiba volt!
  • YakooZa
    #2105
    OFF
    Minek ilyen alap dolgokról mást megkérdezni ha csak beírod a keresőbe és az első 3 találat már választ ad?
    ON
  • nyecsi
    #2104
    Akkor bújj el,aztán ülj bele valamibe :D komoly gondok lehetnek saját magaddal ha igy bu***ozol.Nem értem minek fórumozol ha idegesit?!Ennyit erről
  • YakooZa
    #2103
    A sok hülye kérdéstől megfájdul a fejem!
  • nyecsi
    #2102
    hali.
    nem tudja valaki hogy a beautiful cimű szám elején ki énekel?
  • jax
    #2101
    fantasztikus, alig várjuk
  • slima
    #2100
    Már forgatják a klipet a Love The Way You Lie-hoz, Megan Fox szereplésével...
  • slima
    #2099
    Érdekes hogy pont a Rihannás dal tetszik neked a legjobban.
    Ajánlom figyelmedbe ezt a 2 kritikát elolvasásra:

    Szerintem

    Másvalaki szerint :)
  • banok
    #2098
    nah végig hallgattam az új lemezt és nekem a Rihannás tetszik a legjobban. Összességében viszont szerintem (!) nem jobb az album a Relapse-nél
  • slima
    #2097
    Nah itt vannak az iTunes-os bónusz dalok
  • slima
    #2096
    Peace!

    Kimerítő és teljesen jogos válasz, ezt szerettem volna hallani ;)
    Blogomon egyébként fentvan a tegnap E3-as Activiosonos mini-koncertje...Lose Yourself is volt :) itt......
  • YakooZa
    #2095
    Na ezen nem fogunk vitázni, persze, hogy értem a szövegeit, odafigyelek a szövegeire, hiszen a szöveg a lényeg. Bevallom, hogy túloztam a rakás szarral, ez csupán már nem az én világom már, én nem ezt akarom hallgatni, hogy Rihanna meg Pink hogy énekel Eminem számaiban, a régebbi számai jobban átjöttek nekem, erre úgymond nem vagyok kíváncsi, de amúgy ütős zenék vannak rajta, és Eminem továbbra is a példaképem marad, hiszen lenyűgöző tehetség és kreatív, a zenéivel felülmúl nagyon sok más pályánlévő zenészt. Persze, hogy nem bir már olyasmikről rappelni, mint a Just Don't Give a Fuck -ban, vagy az Our House -ban, stb. Én úgy gondolom, hogy szakmailag és komerciálisan tökéletesen megoldotta ezt a visszatérést, ennél már nehezebben csinálhatná jobban, és ehhez át is kellett alakulnia, így maradhat sikeres, ami a cél persze. Csak azért fejeztem ki magam úgy, mert ez az új album már nem olyan hangvételű, amilyet én hallgatnék. Tíz éve már hallgatom Eminem -et, most is hallgatni fogom, a régi számait is és az újakat is, mert ő egy egyéniség, csak a régebbiek többet fognak szólni:)

    Peace
  • slima
    #2094
    Én csak arra lennék kíváncsi hogy te érted e a szöveget, vagy csak hallgatod a zenét?
    A Recoveryn olyan dalok vannak, és olyan rímek amik néhol felülmúlják az MMLP-t és a TES-t is.
    Sokan azt a dühöt hiányolják ami az SSLP-t és az MMLP-t jellemezte...arra csak annyit tudok mondani hogy hülyeség...akkor játszaná meg magát ha most is úgy próbálna dühös lenni mint akkor amikor volt rá oka...most nincs...most józan, felnőtt és felelősségteljes ember, és ahhoz méltóan nyilvánul meg, mindeközben úgy ahogy senki más nem tud (ebben persze van némi túlzás, de akkoris)

    A Relapse néhány dalt leszámítva egy alternatív világot ábrázolt, míg a Recovery Eminem maga.

    Ha nem csak hallgatod a zenét, de meg is érted, és átérzed, akkor olyat nem mondhatsz hogy rakás szar.
  • YakooZa
    #2093
    Kövezzetek meg, de nekem a Relapse jobban bejön, ez a Recovery egy rakás szar... az Eminem Show volt az az album ahonnan elkezdett lecsúszni, mert az még ütős volt. Utána egyre csak lefelé a lejtőn, szomorú, de ez van.
    -.- R.I.P Slim Shady
  • jax
    #2092
    azért érdekes, hogy eminemnek mennyi flowja van, mennyire tud játszani a hangjával
    az eminem shown figyeljétek meg, minden számban máshogy tolja
    durva
  • mcdrusza
    #2091
    ugyanazzal a flowal is tudott mutatni mindig mást albumonként.
    inkább már megfelelni akar a mai világnak.
  • slima
    #2090
    ha ugyanazt csinálná mint anno, akkor sokan azért szólnának be...én így gondolom
    nekem speciel tetszik hogy ahány Em albumot hallgatok meg, mindig mást kapok...nem ugyanazt mindegyik albumnál, hanem mást...és az a más mindegyik albumon működik
  • mcdrusza
    #2089
    nemtudom ti hogy vagytok vele, de én annyira hiányolom a régi slim shadyt hogy az őrület. az a korszaka mindent vitt. a mai eminem nekem nem fekszik valahogy, bár vannak jó számai, nem mellékesen marhajó szövegei, de nem a régi igazi eminem. én még vissza vágyok a just dont give a fuck számokig, meg még sorolhatnám. kvajó flowja volt ami mára már nem igazán mutatkozik.
    szomorú dolog számomra de ez van.:(
  • slima
    #2088
    2 új dal !!!!
  • slima
    #2087
    Eminem, Royce Da 59 és Mr. Porter freestyle Tim Westwood műsorában !!
  • slima
    #2086
    Megérkezett a videó !!!! A Fightmusicon magyarországon elsőként ;)
  • slima
    #2085
    Itt is megtalálható, és ott is hozzászólhattok... nekem egyre jobban bejön a dolog :)