138
Nem a fiú-lány közötti kapcsolat, hanem az igazi barátság
  • Akos 001
    #97
    jujj de izgalmas
  • Akos 001
    #96
    mindjárt 100
  • Akos 001
    #95
    csőke
  • Hanga
    #94
    meg abarátság is jó dolod
  • Hanga
    #93
    tékvárás folyik itt
  • Hanga
    #92
    kedves barátok
  • Jano
    #91
    LOÁL! :D
  • rezsofiz
    #90
    jah
  • udvic
    #89
  • udvic
    #88
    sziasztok
  • Ben C
    #87
    Jóét.
  • Prof William
    #86
    Lentebb láthatjátok a hatását annak, ha valaki fél kettőkor tök álmosan gépelni próbál.

    Na jóéjt.
  • Prof William
    #85
    Úr Isten! Mintha csak magamról olvasnék!
    Bár mi nem 0 hanem 10-éves korunk óta ismerjük egymást. Vsinos lány de nem vonz. Legaláűbbis nem úgy. (Azért értitek? :))

    Egyszter félig viccesen félig komolyan megbeszéltük, hogy a lehető legjobb barátok vagyunk, de soha még csak meg sem fordult a fejünkben, hoyg járjunk egymássl. Meg azért... Ha félresikerül... Az vajon nem tenné tönkre a barátságot?

    Évente átlagban vagy két hetet nállunk tölt és meg nálluk. Ebből látszik, hogy a családaink is igen jóban vannak.
    Megbeszéljük a problémáinkat, és néha adunk egymásnak tanácsokat, amit mindkettőnk megszívlel...

    Életenként max egyszer van ilyen jó barátság.
  • rezsofiz
    #84
    Jah ez tényleg igaz :d
  • Brigicsaj
    #83
    pffff..............:DDDDDDDD
    én nem akarok veled találkozni......:DDD
  • franco
    #82
    elhiszem h talizni akarsz velem de nem érek rá sry :DDDDDDDDd
  • franco
    #81
    akkor másképp kérdezem.
    Brigi, el tudod képzelni hogy valaha is lefekszetek?
  • Brigicsaj
    #80
    Mert sokan mondták már nekem hogy koromhoz képest nagyon helyesen, reálisan látom a dolgokat........na szóval erről ennyir, meg senki ne mondjon véleményt másról amíg nem ismeri.....
    Mert azért lássuk be: neten eléggé nehéz megismerni vki annyira hogy tud hogy milyen is ő valójában.......ehhez találkozni kell vele, beszélni kell vele és nem 1-szer, nem 2-szer.......
  • Bandew
    #79
    Nem kell feltétlenül belebeszélni mindenfélét a dolgokba. :-)
  • Brigicsaj
    #78
    De ha már hosszabb ideje barátom akkor ha már a barátságon kívül mást is érezne akkor már lépett volna vmit......mert hát ha nem csak barát akkor elég nehéz úgy néznie rám mint egy barátra.......:)
  • Bandew
    #77
    De hallottam, csak te úgy írtad, mintha már több ilyen barátnőd lett volna, az meg érdekes lenne, ha mindegyikkel így szakítottál volna. :-)
  • franco
    #76
    eddig ennek a hozzászólásnak volt a legtöbb értéke.
  • franco
    #75
    és azt honnan tudod hogy TE reálisan látod a dolgokat?
  • franco
    #74
    Loál Kasztrált János
  • franco
    #73
    nem tudhatod mi jár a fejében
  • Bucser
    #72
    NEm hallottad még azt az okot szakításra, hogy:"Szeretlek de nem vagyok beléd szerelmes! A legjobb Barátom vagy és közelebb állsz hozzám mint bárki más, de nem érzem azt amit az elején" és nekem olyan szerencsém volt, hogy ebben mindketten egytértettünk:) (nekem mondták) Azóta is jóban vagyunk:)
  • Bandew
    #71
    No igen az más, ha jársz egy lánnyal és úgy lesztek barátok, mert akkor már sokmindent tudtok egymásról, de olyankor még mindig ott az ok, amiért szakítottatok és ami közétek áll.
  • Bucser
    #70
    érdekes..... nekem mindig az let a vége, hogy a lány barátommal összejöttem:D ÉS igazán barátok csak akkor lettünk mikor elváltak útjaink:) Pont azért mert nem igazán volt titok köztünk.
  • Brigicsaj
    #69
    tökéletesen igazad van!
  • Bandew
    #68
    Fiú-lány barátság létezik, csak másmilyen mint az azonos nemű, de attól még van és lehet ugyanolyan jó és szoros. Nekem pl a legrégibb barátom egy lány és (nem vicc) 0 éves korunktól fogva ismerjük egymást.
    Sztem szép lány, de egyáltalán nem vonz se úgy, hogy járnék vele, se szexuálisan, mert már túlléptünk ezen a ponton. Sokan azt hiszik járunk, annyit vagyunk együtt, sok srác féltékeny rám, mert azt hiszik lenyúlom a csajukat, pedig nem így van. Azok akik kijelentik, hogy nem létezik ilyen, azok nem éltek még át ilyet, nem tudják mi az. Az pedig, hogy sokan azt mondják nem lehet olyan szoros, azért van, mert egy ember nehezebben tárulkozik ki egy ellentétes neműnek, nem tudja könnyen kitálalni neki az intim titkait. Én is kevésbé tudom elmondani a lány barátomnak, mint fiúnak, de azért elmondom és ő is elmond nekem minden "olyat". :-)
    Szóval létezik mindenfajta barátság, csak valamelyik nagyon ritka. De azért mert valakinek volt egy rossz tapasztalata az még nem jelent semmit.
  • Brigicsaj
    #67
    én ezzel minddel nagyából egyetértek csak annyit fűznék hozzá az elsőhöz hogy van néhány 13-14 éves akimár reálisan látja a dolgokat,
    a fiú-lány barátság létezik az már egy másik dolog hogy nem annyira szoros mint a lány-lány vagy a fiú-fiú barátság......
  • Brigicsaj
    #66
    van, hogyne lenne......:) legalább is nekem van fiú barátom.....:)
  • Brigicsaj
    #65
    ezt pont Te fogod tudni mi????
  • Brigicsaj
    #64
  • Brigicsaj
    #63
    lehet.....:DDDDD
  • Flórika
    #62
    Jól van, vedd úgy, hogy nem szóltam ;D Nem szoktam amúgy csipkelődni, most is csak egy kicsit... ;))
  • Jano
    #61
  • Flórika
    #60
    Aha, megnézem én ezt, majd ha mindketten idősebbek, netalán házasok lesztek! ;)))))) [Jó, tudom most gec vagyok, de még korán van! ;DDD]
  • Jano
    #59
    "Úgyhogy szerintem sem lesz olyan szoros, mint egy fiú-fiú v. lány-lány barátság"

    Akkor olvasd el mégegyszer a kommentet, mint írtam 12 éve tart a dolog, és a történtek (amik meg sem történtek :)) ellenére sem változott semmi, ugyanúgy mindent megosztunk egymással, egy hullámvölgyből is sikeresen kilábaltunk, és akármi van, szakítunk időt egymásra, együtt szórakozunk, sokat, és tartalmasakat beszélgetünk, ugyanúgy megy minden, mint eddig. Sőt, az idő még jobban elmélyíti a kapcsolatunkat, barátságunkat.
  • Flórika
    #58
    Volt ott más is, HA figyelmesen elolvastad! ;)))) "Minimum gondolnak rá, hogy "mi lenne, ha". "

    És, ahogy írtad is, ti gondoltatok rá! :)) Sz'al igazam volt. Nem lehet TELJESEN kirekeszteni a szexualitást egy fiú-lány barátságból. Míg a barátnőim esetében simán :DDD Érted, egyiket sem akartam soha megd*gni! :PPP

    Úgyhogy szerintem sem lesz olyan szoros, mint egy fiú-fiú v. lány-lány barátság :))