1161
rapidshare.de
  • AnarchoiD
    #761
    kell ide egy kis alapozas ;)
  • oscar1982
    #760
    én adtam linket , vagy nem arra gondolsz? min djárt nézem ezt a tcparancssort, köszi
  • Mike at home
    #759
    ne töröld le a rar-t
    ellenben tomoritasd ki igy
    tc parancssor

    winrar e akarmi.rar
    (ha benne lévő könyvtárstuktúrát is akarod akkor e helyett x)
    ha crc erroroos a file, akkor az a file nem jó, nem a te hibát

    különben meg ha adsz linket megnézem
  • oscar1982
    #758
    a philadelphia stroryt kicsomagoltam a rarral, de a juliat nem akarja. egyébként már tegnap próbáltam kicsomagolni a juliat a rarral, és nem sikerült. lehet, hogy valamit nem jól csináltam, ezért nem engedi most?el sem kezdi a kicsomagolást, rögtön kiírja: CRC hiba a titkosított fájlban. sanda gyanúm, hogy ez a tegnapi ügyködésem eredménye lehet, mert a másik avi fájlnál megcsinálta. egy másik fórumban meg azt írták, hogy töröljem le a gépről a rart és a TCvel csomagoljam ki, állítsam be rajta, hogy külső tömörítőként használja a rar.exe-t. de nem mertem letörölni rart. meg azt sem tudom hogy kéne beállítani a TCt erre a parancsra
  • Mike at home
    #757
    talán a rar-t kéne használni nem a totált
    és akkor jó lesz
  • oscar1982
    #756
    sziasztok. mikor letöltök minden .rar fájlt a rapidsharerről, és megpróbálom összemásolni a total commanderben , jelszót kér. meg is adom, de azt írj aki, hogy nem találja a külső tömörítő programot. már próbálkoztam többféle programmal,amik feltörik a jelszót. de itt nem az a probléma, hogy nincs jelszó, csak n em fogadja el. eddig kb. négy olyan avi fájlt töltöttem le, aminek meg volt adva a passwordje, beírtam, és ezt íra ki. lehet,h. a total comm. al van a baj, vagy hogy windows xp-m van?(azt azért nem hinném:) pl:
    http://www.desiwarez.net/forums/index.php?showtopic=17748&mode=threaded
    és alatta
    CODE
    Pass harpo
    de nem működik
    vagy
    http://onlyoldmovies.blogspot.com/2008/05/philadelphia-story-1940-cary-grant.html
    Password: www.onlyoldmovies.blogspot.com
    és ez sem
    vagy lehet, hogy nem jól másolom össze őket? úgy szoktam, hpgy megnyitom az első .rar fájlt, amiben van az avi fájl, és áthúzom a bal oldalra(és most mindenki felkiált:ezt a zsenit!:).ez szokott működni ilyen tipusu cuccoknál. nem tom itt miért nem.
    előre is köszönöm a segítséget
  • Mike at home
    #755
    köszi
  • AnarchoiD
    #754
    pass : majmocska GTA4 egyik radioadojanak zeneje , akit erdekel ;)
  • Sharkhunter
    #753
    Hi, tudnátok magyar RS linkekkel foglalkozó oldalakat küldeni, mint pl a http://forum.sg.hu/listazas.php3?azonosito=bdwteam&id=1183319261 vagy hasonló

    Am nemtom mi bajotok a macsekokkal, leglőször szemet szúrtak nekem is, de egy idő után nincs velük probléma, belejön az ember :P

    Továbbá Szoki, nem kell 100 percet várni, elég ha egy pillanatra megszakítod a netkapcs-ot.
  • Szoki333
    #752
    Nekem van egy progim ami elvilleg működik, de még soha nem használtam... most kipróbálom mert nem akarok 100percet várni
  • Szoki333
    #751
    Ez engem is érdekel, hogy mit jelent... Én is azt hittem tegnap délutánig, de amikor letöltöttem egy fájlt, akkor ezt irta ki:

    Na bmeg most várhatok... :D
  • blackgamer
    #750
    "The RapidShare Happy Hours are active right now. Have fun!"

    "freeleech" van :)
  • gebana
    #749
    vagy 1200FT-je. én annyiért is láttam már :P
  • Doomista
    #748
    adj neki
  • Qwerty4
    #747
    xD
  • Mike at home
    #746
    az hogy nincs 7 eurod
  • Phat Smoker
    #745
    ..Mi lehet a gond?

    Hogy az IP címed nem változik sose ;-)
  • Malarki
    #744
    HY!
    Az lenne a gondom hogy az IP nem változik sose, pedig dinamikus IP-m van, téonlájnos. Eddig jó volt, de most meg nem vált, csak ha kb. 1 órára szakítom meg a kapcsolatot. Mi lehet a gond?
  • Rundstedt17
    #743
    Hosszú idő után újra használom a rapidsharét erre meg kitalálják a macskázást....
  • gebana
    #742
    ftp ^^
  • Wreck86
    #741
    Ez a macskás XD lol,de magam jöttem rá:)
  • Mike at home
    #740
    azért nem is kell fizetni, de ha rendes vagy (tudjuk nem :DDD akkor letöltöd az 1 megás szarunkat
  • Nevem senki
    #739
    még mindig nem döglenek a macskák, van vk nek vm tippje? Már CSAK AZÉRT SE fizetek elő. Ha valaki felnyomtt vm-t , annak sem fizettek semmit...
  • Phat Smoker
    #738
    jah..teljesen jó, épp ma reggel hosszabítottam meg az előfizetésem.
  • Mike at home
    #737
    én úgy vagyok veke hogy 7 euroba nem halok bele, sem a 17-be 3 hónapra
  • Fabio Capello
    #736
    Mostanában ezt a cicás dolgot egész jól meg lehet úszni a Happy Hours révén :)
  • AnarchoiD
    #735
    qwerty : enis torrentezek stb ;) de 10eves vagy regebbi cumokat aha beleszakadsz sem szerzel meg "mashonnan" :)
  • Qwerty4
    #734
    ...pláne ilyen pitinánerségért biztos nem
  • Qwerty4
    #733
    Jó, ha nektek igényetek van rá akkor érthető, hogy kifizettek ennyi pénzt.De én máshonnan szerzem be amire szükségem van. :)
    Régebb többet is használtam RS-t, mostanába nagyon visszaszorult, nem érné meg fizetni érte...inkább macskázok, de úgyis gáz sztem xD

    Amúgy Mikenak mondom, hogy nem fenyegetés volt, még ha annak is tűnt az a mondatom... (nem vagyok ilyen tipus) :)
  • Mike at home
    #732
    nekem sehol fel nem lelhető művészfilmek miatt kellett
  • AnarchoiD
    #731
    enis ezthittem, aztan nyult az arcom, hogy olyan regi (7eves) gammat talaltam meg igy amit sehol mashol (meg boltban sem ;)
  • Mike at home
    #730
    lűzernek

    egyébként én csak azt mondtam, amit a rapidshares-ek gondolhatnak
  • Mike at home
    #729
    jaj, azért mert az sg-n lúzerek neveztek, még nem kell magadat felszívni :)
  • Qwerty4
    #728
    Jól vigyázz azért kiket nevezel lúzereknek!
    Azért, hogy egy hónapba letöltsek 3x valamit a Rapidsharról nem vagyok hülye, hogy 7 eurot vagy többet fizessek!!!
  • Mike at home
    #727
    így szivatjáka lúzereket akiknek nincs 7 eurójuk
  • Zsolt01
    #726
    " Nagyon könnyen összetéveszhető aztán 1 perc múlva kezdhetem előlröl a macskakeresést... "

    Mér ?

    Böngésző vissza nyíl és egyből újra próbálhatod !
  • Qwerty4
    #725
    Ekkora gyökér védelmi rendszert apám.A baszott macskákat már leszedhetnék.
    Nagyon könnyen összetéveszhető aztán 1 perc múlva kezdhetem előlröl a macskakeresést...
  • AnarchoiD
    #724
    sebaj, ismered a mondast ;) "sharing is caring"
  • Mike at home
    #723
    csak az a baj, hogy regelt userek után nem kapsz pontot
  • AnarchoiD
    #722
    enis csinaltam uploadot ;) jo moka

    passw : autotolvaj