108
DVD avagy vinyó
  • Zenszkij
    #108
    sőt mostmá van külső olcsó vinyó is
  • Flamer
    #107
    mostmar megolcsobb a vinyo..
  • Flamer
    #106
    így igaz. az máűr elég najszos. 3 vinyo +1 spare benne (y)
  • Desiderata #105
    ha meg félsz az adataid biztonságáért akkor raid-be is rakhatod
  • Flamer
    #104
    ha nem megy folyamatosan egész sokáig bírhatja :D
  • Desiderata #103
    winyó élettartama átlagosan 11 év viszont most már olcsó
  • Flamer
    #102
    dölorien:D
  • Zenszkij
    #101
    Mr Fusion.
  • Flamer
    #100
    úgyvan. azis sokperces!
  • Solten
    #99
    magnókazettán (c64 floppy rulz)
  • Flamer
    #98
    flopin.!:C
  • zoli47
    #97
    ... helyett a holodisc.
  • Zenszkij
    #96
    Jöhet a Blue-Ray....
  • Zenszkij
    #95
    nem, eredeti verbatimet lehet ennyié kapni..persze legálisan :DDD
  • Hegemonix
    #94
    Én csak MCC-t veszek, Mitsubishi Chemical Corp-tól
    Sztem te is arra gondoltál...
  • izb
    #93
    MMC?
  • Zenszkij
    #92
    Ma vettem 100 ft ért (darabja) 20 verbatimet
  • Zenszkij
    #91
    én a Verbatim és talán a TDK dvd-ben bízok...a winyókkal az a baj, hogy minél nagyobb annál jobb az esély arra, hogy hibás szektor fog rajta születni :(
  • Hegemonix
    #90
    Sztem az a legbiztosabb, ha felírod a biteket egyenként&sorban egy papírra és azt berakod egy bombabiztos széfbe.
    De a komolyságot félretéve: Verbatim-ből milyen alapanyagot használtok?
    TDK-ból a Moser Baier/India-t milyennek találjátok?
  • Flamer
    #89
    ige? normális dvdárak mellett? mer én tudok vinyot venni 30-ér 250GB-osat szerintem..
  • CSOCSO
    #88
    250 Gb 200 dodoert

    250 gb es wireless.. azaz beteszed a vitrinbe es onnan fut.. soha nem kell elokotoraszni, soha nem kell felni hogy elejted vagy az ocsed lerantja, stb....

    250 gb szvsz boven eleg arra hogy a nagyon fontos dolgaidat elmentsd.. marmint.. nekem az egyetlen fontos dolog hogy a csaladi kepek videok meg ilyen dolgok meglegyenek.. nah ez 120gb re is elfer... nemhogy 250 re....
  • CSOCSO
    #87
    30 rongyert 360 gb dvd-t veszel.. mirol is beszelunk?
  • CSOCSO
    #86
    kulso USB-s vincsi..
    1) dobalni nem kell
    2) usb miatt nincs az hogys zarul kotod ossze es elszall mindened
    3) ta vagy az en parom...:)
  • Flamer
    #85
    amugy ya. vinyó rlz. 30 rongyért veszel egy vinyót (120GB? vagy már a 250-es annyi?) és több cucc fér rá mint ugyanannyi pénzért a dvdékre vagy cédékre..
  • Mersh
    #84
    winchester-en
  • Bence01
    #83
    nem sokkal drágább az eredeti TDK DVD hol van 90Ft-ért? persze nem eredeti pl philips is van 100 körül de az semmivel se jobb
  • gordonmail
    #82
    TDK-t és verbarimot veszek!
    Higgyétek el, nemsokkal drágább a "Noname-től ((Princo, stb.)) 10-talán talán 20Ft/db-al, deviszont minőség, minőség, alkudni tessék! :)
  • Flamer
    #81
    verbatim meg ridata
  • zero_cool51
    #80
    na és DVD lemezeknél most mi a jó?
    Mit éri meg venni?
    Arita? Fuji? Ridata? Ridisc? Verbatim? Phillips?
  • Sanyix
    #79
    Van ilyen flashvinyó, végülis sok flashmemória, ide kivezetéssel. Nincs hangja, állat sebessége van, nemnagyon mehet tönkre, viszont b*szott drága, normál ember nem tudja megfizetni. Persze jópár gigás.
  • killer123
    #78
    Szerintem az lenne a legjobb ha memoria kártyán lehetne tárolni minimum 50gb-t ja és persze olcsobb lenne mint egy vinyo.
    És ami még fontos legyen az adatátvitel olyan 100mb/s.
    Bár tudom ez mind csak álom.
  • Flamer
    #77
    hjam. kiveszed a régit berakod az ujjat, csavarozás, kábelek és hello.
  • Googre
    #76
    Köszi.:) És az elözöleg telepített cd helyére bekábelezhetem(az meg megy lecsóba)?
  • izb
    #75
    Nem kell telepíteni semmit sem.
    Az xp alapból detektálja,és instalálja,neked max újra kell indítanod a gépet.
    Ennyi.
  • Googre
    #74
    Sziasztok.Nem találtam megfelelöbb témát,ezért ide beírom. :) Szóval tök amatör vagyok,de elég egyszer elmondani a jo megoldást. Tehát adott egy xpsp2.Van rajta 2cd meghajto és az egyiket cserélném dvd combora. Nagy vonalakban leírná vki,hogy mit és milyen sorrendben kell csinálni?Hogy telepitem?Mert nem akarnám összekócolni a gép gondolatait. :)

    Nagy segítség lenne. Köszönöm szépen.
  • Flamer
    #73
    ezért nem kell kikapcsolni és 0-24-ig mennyen a gép.
  • Zenszkij
    #72
    Most olvastam, hogy a vinyók leggyakrabban úgy mennek tönkre, hogy este kikapcsolod, és reggel már klatty.....
  • TheZsenyka
    #71
    Én részemről kimentek mindent DVD-re, kuttyát nem zavarnak a polc sarkában, viszont sokmindent párhuzamosan a winyón is megtartok. Kimentem, mert kellemetlen lenne arra eszmélni, hogy elveszett minden cuccom amit valaha összeszedtem, gyűjöttem etc. 500GB-nyi winyót tartok a gépben, ez manapság nem meglepően sok, legfeljebb valamivel több az átlagosnál. De arcom leesne, ha elveszne a rajtuk lévő anyag. Sajnos a dual layer dvd-k nem nagyon mennek, nyílván nem érdeke a gyártóknak, pedig hogy beharangozták évekkel ezelőtt, aztán a mai napig sincs tömegesen, ráadásul aránytalanul drága.
  • Ovis
    #70
    az az igazi!! A cd-k terén meg legjobb, ha mindent saját maga végigpróbálgat az ember (=tanulópénz), +úgyis lehet "írófüggő" is, mit hogy "szeret", vagy max. hiszünk Zenszkijnek, hátha jót akar...
  • Zenszkij
    #69
    sztem a Verbatim anyerő mind DVD mind CD minősítésben..