2619
  • _Vegeta_
    #11
    Magyarul meg igen? Mi a fene jo van a magyar szinkronba, sose fogom megerteni. :)
  • FtranX
    #10
    van hozzá magyar felirat is
  • JGTC
    #9
    jól hangzik de angolul nem töltöm le, ha lenne SciFi-m akkor azon megnézném
  • FtranX
    #8
    Most néztem meg a 2. évad, 5. részét, pedig csak négy napja láttam az elsőt.
    Lehet hogy egy kicsit takarékosabbnak kellett volna lenni. :)) Hál istennek a SciFi-n ma adják le 6. (Trinity c.) részt.
  • FtranX
    #7
    Hát éppen lehet megférnének egymástól, de a StarGate topicban rövidcímébe az van írva, hogy "SG-1". Az SG-1-nek külön topicja is van. Akkor ennek miért ne?
  • Garfield
    #6
    Igazából nem értem, miért kell neki külön topik és nem fér el a már meglevő Stargate topikban: túlzás lenne azt mondani, hogy az ott pergő eszmecserében nem jutna idő a SG:A-ra...
  • _Vegeta_
    #5
    Jo-jo, de muszaly neki egy kulon topik? Vegulis csak egy spinoff. Sg1 nekem sose jott be, atlantisnak is megvannak a hibai, de hangulatos.

    Letoltesre en inkabb donkey vagy torrent halozatot ajanlanam egyebkentis. :)
  • FtranX
    #4
    ezt az oldalt nem ismertem
  • Montanosz
    #3
    http://atlantis.csillagkapu.hu/index.php
  • FtranX
    #2
    további infok
  • FtranX
    #1
    Nem tudom ismeritek-e a Stargate Atlantis c. sorozatot.

    Az SG-1 egy másik történeti száláról van szó, amely a Pegazus galaxisban játszódik, az ősök által hátrahagyott Atlantis városában.
    A történet onnan indul, hogy az Antarktiszon találnak egy bázist, az ősök bázisát. Itt megtalálják az ősök által 10 ezer éve elhagyott Atlantis címét is. Mivel a féregjárat megnyitásához nagyon sok energia kell, ezért csak egyszer próbálkozhatnak és a felfedezésre induló csapatnak fel kell készülnie arra, hogy talán sohasem térhetnek vissza a Földre...

    Szerintem nagyon jó sorozat, nekem egy kicsit jobban is tetszik, mint az SG-1.
    A SciFi csatornán adják az USA-ban. Most járnak a második évad 5. részénél.
    Akit érdekel, DC-ről letöltheti az eddig sugárzott összes részt.