22
  • BiroAndras
    #22
    Az miért nem jut eszükbe, hogy a hangminőségen javítsanak? Ezen a téren bőven van még hova fejlődni.
  • jefferson83
    #21
    Világon a legtöbb válást a házasság okozza, ez tény!
  • Caine
    #20
    Ez a kis találmány a legtöbb szakítás és válás okozója lehet a világtörténelem során ...
    Ezt a baromságot
  • Hegyikecske
    #19
    ha az ember ne mtudja megállapítani telon keresztül atársa hangulatát akkor az már régen rossz, annál is inkább mer nem minden statisztikát lehet számadatokkal kifejezni
  • voodoothursday
    #18
    a nőpótlón már próbálkoznak
    3g virtual girlfriend
  • Yv@n
    #17
    Póráz mobil rúlz.
  • maozedong
    #16
    geigermüller számlálót a mobilba!!!
  • smv
    #15
    Ennek a hírnek a nevét miért olvasom mindig figyelemfelkeltő mobilokra -nak?
  • cSuwwi
    #11
    Már az első 3 szóból látszik, hogy hülyeség.

    Egy amerikai intézet...
  • H4rdstyl3
    #10
    Szerintem hülyeség...
  • torjoz
    #9
    Lassan komplett hazugságvizsgáló lesz a mobilokból, nőpótlót nem terveznek belőle? Nevetséges az egész...
  • Sith
    #8
    persze drágám... igen igen hát persze...
    én mindig figyelek
  • raingun
    #7
    "mert a beszélgetés folyamán végig tisztában lesznek azzal, hogy a másik teszteli őket, és rá lesznek kényszerítve, hogy figyeljenek."

    "Ha az érdeklődés lankadni kezd, egy üzenet jelzi az érintetnek "Ne légy faragatlan!"

    Nem tudom, nekem rengeteg szájmenéses ismerősöm van és baromira nem érdekli őket hogy én mit gondolok csak pofáznak folyamatosan.
    Szerintem inkább nekik kéne egy ilyen "uncsi vagy" figyelmeztető üzenet...
  • uniu
    #6
    Valahogy olyan erzesem van, hogy ki akarnak talalni vmit amivel el lehet adni a mobilokat, es annyire futja. Meg talan az UV mero emesztheto egy telefonba. Amugy azert kicsit felhaboritonak tartom ezt, ugyanis az emberek sem kepesek soxor megitelni ezt, amire ez a szoftver vallakozik, ugyanakkor meg olyan normalis szoftver sincs ami a beszedet felismerne, plane nem mobilminosegut. Tehat megint hulyere probaljak venni az embereket.
  • CaNNaB1S
    #5
    Nat nem semmi!:D
  • FTeR
    #4
    "...a telemarketinges cégek és a PR menedzserek számára is hasznos lehet."
    ja, nem kell őket elküldeni a p***ába, a hangszinből is egybél láthatják, h a f*szom is tele van velük és talán többet nem hívnak :)
  • CAD
    #3
    Ezt a baromsagot... jezusom.
  • jefferson83
    #2
    1.
    2.
  • joebacsi
    #1
    hmm megvárják hogy ez elterjedjen, aztán majd jó drágán forgalomba hozzák azt a progit, amivel lehet változtatni a kimenő hangszinedet, és páran megint milliomosak lesznek :)
    öö aki ért a JAVAhoz dobjon már létszi egy email, felvázolnák neki egy jól jövedelmező közös projectet