1032
  • Serpa
    #81
    görgő
  • Faterx
    #82
    cc ejnye már: közelebb
    A legközelebbi zoomolásom majdnem madártávlati
  • Serpa
    #83
    nem értelek.

    ha előre görgetek közelítek, a hátra távolodok.
  • Faterx
    #84
    Na de mennyire tudsz ráközelíteni?
  • Serpa
    #85
    már értem.
    asszem a 4., 5. kép (#70) a legközelebbi.


    sztem fel kell oldani a camerát, h az utca alá láss.
  • Gerbill
    #86
    A készítők azt ígérték hogy majdhogynem talajszintig rálehet közelíteni.
  • Faterx
    #87
    Na ez az
  • Serpa
    #88
    akkor mégis vmi gebasz van, ha nem lehet.
  • Gerbill
    #89
    Nekem szerintem még tetszene is, de mint írtam csak egyszer tudtam elindítani, éppen most telepítem újra, hátha sikerrel járok.
  • Faterx
    #90
    Lehet hogy a fullban lesznek még egyéb functions. (reménykedik). Meg stabilabb lesz.
  • Faterx
    #91
    Még megváro a Guild 2-őt. A kettő között fogok választani megvételileg.
  • Faterx
    #92
    Majd a patch hegyek megoldják...
  • Gerbill
    #93
    Sikerült elindítani, de több dologra nem jöttem rá:
    - hogy kell grain, és egyéb fieldeket építeni(nekem mindenhol piros)
    - hogy kell pumpát építeni a reservoir mellé?
  • Serpa
    #94
    a világos zöld (mapon) területre tudsz fieldeket rakni.
  • Gerbill
    #95
    Kösz kipróbálom
  • Faterx
    #96
    Bár már biztos rájöttél: pumpa víz mellé - aquad. - tároló
  • Gerbill
    #97
    Igen már rájöttem,kösz.
  • Gerbill
    #98
    Most meg egy olyan bugba akadtamhogy nincsenek emberek, csak a szerszámokat látom mozogni, meg néha repked egy vizesvödör, vagy egy kocsi magától megy.
  • saxicola
    #99
    hi! A demót feltelepítettem de hibaüzenetet ír ki. nvidia 6600-as kártyám van. Kipróbáltam egy 9800se-vel, elindult, de úgy szaggat hogy élvezhetetlen a játék.
  • Serpa
    #100
    milyen szép kis városkám lett.



    amúgy a tehénnek mióta van disznó feje?! ^^
  • Realtibi
    #101
    hát nekem a Caesar III jobban bejött
  • latymatyoka
    #102
    Hi!
    Hát szerintem is CaesarIII a jobb,legalábbis a demó alapján.
  • nfr
    #103
    hát engem se nagyon győzőtt meg, mondjuk nálam megy max grafikán, de olyan nehézkesen mozog a kamera, alig lehet zoomolni.
  • Myron
    #104
    bal felül van az overlays gomb, ott mindent meg tudsz nézni (bűnözés,tűz,víz,piac meg minden)

    sajnálom azokat akiknek bugos meg kilépked.
    nekem elsőre hibátlanul elindult (radeon 9600xt) és mivel nem lehet a demóban menteni, játszottam is 3 órát zsinórban :D
    CivCity:Rome -nál mindenképpen jobb. az minimum grafikán is szaggad és tök ronda, ez meg nem.
    civcity rome nem csak ezért egy gagyi, hanem maga a munkanélküliek eloszlása, törlés (lapáttal nemtom megszabni mit szedjen ki, szed az mindent 4 kockás körzetben :D )
  • Gerbill
    #105
    Lehet hogy már rájöttetek, de ha a Settings menüponton belül ráklikkelünk a képernyő tetején látható interface feliratra akkor ott belehet állítani a kameramódokat, ha a free-t választjuk akkor lehet látni a Horizontot is, és azhiszem egy kicsit jobban rálehet közelíteni.
  • Gerbill
    #106
  • donatus13
    #107
    tud na nekem valki segiteni olyan problémám vanhogy feltettem demot de azt irja ki
    A required security module can not be activated.
    This program can not be executed (5007).
    Ez mitöl van?
  • perko
    #108
    Nekem se megy.
    A menü-ig bejön, de amikor elindítom a Start New Game-t nem tölt tovább hanem hibaüzi:
    Unable to register COM interop. Message: Requested registri acces is not alloved.
    Látom többen panaszkodnak, hogy nem indul. Elveszi a kedvem az egésztől, pedig az elődeit szerettem.
  • perko
    #109
    Hibaüzenet helyesen:

    Unable to register COM interop. Message: Requested registry access is not allowed.
  • evu
    #110
    Sziasztok. Folyton kivagdos a demó, konkrétabban szó nélkül újrabootolja a gépem. Találkozott már valaki hasonló hibával? Rendszerkövetelmény OK, legújabb DirectX OK, minden más játék - augusztusi demók is - gond nélkül futnak. Szeretném megnézni saját kis szememmel is, a ti véleményeitek is elég szórtak, a III-ast meg nagyon szerettem.
  • mshalo
    #111
    Van 1 kérésem : a demo nem indul el, már mindent probáltam, regdll.bat, meg c4regdll,... meg minden.
    A köv. hibaüzenetet kaptam:

    A required security module can not be activated.
    This program can not be executed (7000).

    A catalyst 6.7 és dotnetfx 2.0 amit kérnek a readme-ben.
    Hogyan lehetne mégis indulásra birni.
    Letölthetö -e valahonan a müködö demó vagy egyébb! Köszi!
  • donatus13
    #112
    securom miatt van
  • Serpa
    #113
    arany
  • csuszi
    #114
    Ezt nem értem. A valaha volt legnagyobb strategy, és csak enyi hozzászólás??? Amúgy nemsoká lehet a fullt nyűni:D
  • Gerbill
    #115
    Szerintem lemaradt, idén nyáron már két hasonló témájú játék is megjelent, és a demó alapján nem jobb mint a GotRE, sőt.
  • Yossarian
    #116
    így van
  • lammaer
    #117
    Jajj neeee.... ebből is 3d-t csináltak... brühühühü... kedvenc cézáromat is benyelte a 3d-s szörny :)
  • Serpa
    #118
    már nincs messze ...

    hamár az első patch kinnt van
    v1.1 patch
  • Sonajk @:o)
    #119
    Megérkezett. Már töltöm is ;)

    Caesar.IV-CLONECD 1.27 GB (1,365,761,443 byte)
  • Yossarian
    #120
    bezonyám