881
Új szmájlik az SG-nek.
  • akyyy
    #881
  • Croano
    #880
  • Croano
    #879
    ezt saját magam csináltam !!
  • Desiderata #878
  • Flamer
    #877
    miez? es hasznald igy :D
  • akyyy
    #876

    ezt légyszi :DDDDDDD

  • akyyy
    #875
    Ezt légyszi
  • Desiderata #874
    1144 db szmájli
  • Desiderata #873
    Bracsek még működik a scripted?
  • Desiderata #872

    link
  • akyyy
    #871
    látszik hogy mitoménhonnanszármazó de szar szmájli:D
  • Flamer
    #870
    fos
  • Desiderata #869
  • popzu
    #868
  • Aquir
    #867
    nee
  • akyyy
    #866
  • bracsek #865
  • PJack
    #864
    :D
  • bracsek #863
  • ivjoe
    #862
    htx bye
  • offkorz
    #861
  • offkorz
    #860
  • PJack
    #859
    :D
  • akyyy
    #858


    :DD mehetne ez is szmájlik közé:D
  • ivjoe
    #857
    Akkor megkérdezem saját nevemben, már csak kíváncsiságból is MESTER!
  • bracsek #856
    Saját nevedben is megkérdezheted, már kiváncsiságból is, de ezt majd ha úgy gondolja St-le fogja írni, csak meg kell várni.
  • bracsek #855
    Akkor nézd meg a kiegészítőt az is bele van építve amelyiket akatod azt használod van mód annak a kikapcsolására is, és még az Alt+C re ki is nyílik a div és második megnyomására el is tűnik, sőt a szmájlibeszúrás után rögtön a textareara fokuszál, hogy folyathasd az írást, de ezt te mind nem tudhattad, mert oly ellenséges voltál, hogy meg se hallgattál...


    ez van beleépítve, hogy aki akarja ezt használja, aki nem az a nagyot.
  • ivjoe
    #854
    Engem nem izgat, mert nem használom, a topicjaim, amiben van JS már rég halottak, de a többi fórumozó nevében azért megkérdezném, h miért van miatad?
  • bracsek #853
    amúgy az is miattam van [de nem szóltam.]
  • ivjoe
    #852
    amúgy
  • ivjoe
    #851
    Fel se fogtad, amit eddig írtam, csak anyit, hogy én mindenképpen kötekedni szeretnék veled, pedig nem, az alternatívát arra értettem, h míg te külön ablakban nyitod meg a szmájlikat, lehet ezt beágyazva is, aka greasemonkey.
  • ivjoe
    #850
    Komolyan mondom, menjel orvoshoz, nem vagy 100-as. :CCC
  • bracsek #849
    Hát ez csak egy szkript, és csak az sg.hu-n fut, és nem valami nagy erőforrásigényes, habár maga a firefox így se úgy se sporól az erőforrásokkal. És a szmájlik benne vannak a kiegészítőbe, így a neted sávszélességét se terheli.

    De mindenkinek a saját döntése.
  • akyyy
    #848
    ez mekkora
    de inkább suliba tettem fel csk, otthon nem lassitom vele a gépet:D
  • bracsek #847
    Milett leált az alternatíva, erre nem számítottál? Én is jártam így de nem most :)
  • bracsek #846
    Hát mert az azelőtti hozzászólásra reagáltam, képzeld el, és , vegyél a kezedbe egy könyvet vagy linkelj a topikodba szmájlikat, vagy mittudom main() csak ne tőlem kérdezd, hogy a neked adott válasz mennyiben érint téged.
  • ivjoe
    #845
    :DDDDD Most ezt miért nekem mondod, engem ez mennyiben érint? :D
  • bracsek #844
    A poén, hogy úgyis beleraktam, és megoldottam, hogy a képek legyenek letárólva a felhasználó gépén, benne vannak a kiterjesztésbe ezért lett 700Kb-os , így villámgyorsan betöltődik az összes kép, de a fórumba a fórumra feltöltött képet szúrja be, ez már profi kivitelben van megcsinálva, próbáld ki és meglátod, én itt abbahagyom a vitát. Végeztem.

    Direkt link a bővítményre
  • ivjoe
    #843
    :DDD A poén, h nem az én packom, nem én raktam össze, hanem a fórumozók. :)
  • bracsek #842
    A packodra a vélemény nem az enyém de tökéletesen igaza van Link