881
Új szmájlik az SG-nek.
  • akyyy
    #841
    egyébknt a smilies.hu oldalon téyleg van pár jó szmálji.

    meg nemtudom melyik honlapon van vannak a fan "" szmájélik, de van neki egy rajogói topik a sajátban, ott is van jópár jóak:D meg ugyanez banános szmájliba is.
  • ivjoe
    #840
    [Beborult az asztal alá. :DDDDD]
  • bracsek #839
    nem az enyém, hanem mindenkinek a sajátján futna a kliens, ha a hisztizés helyett inkább hallgatnál, hogy gyűjtögessem a szmájlikat és ne a folyamatos flémre kelljen írogassak, neked is jobb volna hamarabb eltűnnék bannerostól, mindenestől, vagy célul tűzted ki, hogy megbuktatod a kiegészítőmet, el kell áruljak valamit, nem fog sikerűlni.
  • bracsek #838
    mennyiség még mindig van de minőság az gyatra...

    ha nem akarsz ne segíts, de ezt a FLAME-t fejezd be légyszi, ha meglesz meg lesz ha nem nem a bannert pár nap múlva így is úgy is kivetetem, csak valamivel fel kellet hívatnom a figyelmet, csak nem gondoltam, hogy ennyire ki tudsz bukni, hogy nélküled is megtörténik valami.
  • ivjoe
    #837
    És a kliens nem a te gépeden fut véletlenül, a szmájlik meg szerveren csücsülnek szépen? Mert én pont ezt mondtam. :DDD
  • ivjoe
    #836
    :DDDDD

    "nem is a mennyiséggel van gond" <-> "csak nekem még kell 3X ennyi" Izé? :)

    Pont azért mondtam, h olvass vissza, linkeltem a packot és az oldalt, hogy mazsolásgathass.

    Nem kértél igaz, utasításba adtad a topic olvasóinak:
    "Tehát pár szmájlikategória kell és csak jó minőségű szmájlikat várok" :DDD

    Én akartam itt bármikor is házigarázda lenni? Mi szükség lett volna rá? Mondjuk most, hogy mondod, rég kigyomlálhattam volna a bannert. :D

    50 szmájlit nem fog senki összeszedni, olvass vissza elég sokáig tartott 50-et összehordani, és voltunk rá páran. :) Szmájligyűjtemény linket viszont kaphatsz, én is azt adtam, csak azt nem értem mi vele a probléma.


  • bracsek #835
    És meg van már a második gyűjtemény is, még kettő kell, fele megvan.
  • bracsek #834
    na látod nekem ez a szerveroldali szmájlik kelnek, hogy ne magamnak csináljak egy extensiont, hanem a közösségnek, és már készen van a weboldal is ami az egyes fórumozók által saját "könyvtárukban" eltárolja a szmájlikat így azon kivűl, hogy több közül választhat hozzáadhatja saját kis kedvenceit, ami csak nála lesz a saját lapján.
    Tehát meg van oldva a saját szmájli hozzáadása is.
  • bracsek #833
    1. nem is a mennyiséggel van gond.
    2. még csak azt a smile-packot kaptam amit az egyik kategóriába be is fogok rakni, csak nekem még kell 3X ennyi, hogy a szkriptem meg legyen, és nem akarom minden szarral megtölteni, mert akkor az olyan is lesz mint az oldal amit linkeltem, hogy van minden de jobb volna ne is lenne semmi.
    4. már be is raktam, csak meg szeretném tölteni tartalommal, és a publikum javára közzétenni, egy egész jó kiegészítőnek indul :) veled vagy nélküled, de meglesz.
    3. Nem kértelek rá és nem is kötelességed, és hogy nem hozzád fórdultam segítségért, annak is meg volt az oka 500 post után ha nem lettél házigazda, abból kivettem, hogy nem viseled szíveden a topik sorsát, na meg az 50 szmájlitok is összegyűlt átadtátok, tehát ittmaradt a topik értelem nélkül, és mivel szmájligyűjtés volt a téma és én is csak a magam szmájliait keresem gondoltam itt megkaphatom, és akkor mindenki mehet tovább a magaútján, de látom téged ez annyira zsenéroz, hogy nem tudod túltenni magad rajta, pedig egyszerűbb volna akki ráér és akar gyűjteni, az összegyűjt 50 érdekes szmájlit, berakja egy zipbe és átküldi és mikor megvan még 3 csomag akkor már el is tűnnék és újból szive nyugodalmára csendeben aludhat tovább a topik.
  • ivjoe
    #832
    :DDD Ezt most mire?

    Én arra értettem az elvet, h kliens oldalon megoldható, mondjuk egy kiterjesztéssel vagy egy greasemonkey scripttel. Szerver oldalon meg csücsülhetnek a képek.
  • akyyy
    #831
    nem, probáld ki, gondolom bracsek már meg tudja csinálni hogycsak mint firefox kiterjesztés telepited, és alapbol a szmáhli gombrakattintva ez jöbbe be.
  • ivjoe
    #830
    :CCC

    1. Sztem elég sok szájli van ott.
    2. Te KÉRTED, h rakjunk be szmájlikat, KAPTÁL, akkor mi bajod?
    3. Nem kötelességem, neked szmájlikat vadászni és nem is szórakoztat.
    4. De berakhatod minden topicba, ugyanolyan elven, ahogy a te scripted működik. :)
  • bracsek #829
    legalább ha linkelsz linkelj olyant ahol van is valami
    http://wade.hu/smiley/index.php?dir=k%F6zepes_nagys%E1g%FAak_1#jump

    alternatív, megoldás, de minden topikba nem rakhatsz alternatívát viszont ez mindenikben működik és saját szmájlikat is adhat hozzá ami online lementődik :) adhat hozzá mindenki.
  • ivjoe
    #828
    Ennyi elég?
  • ivjoe
    #827
    Még megvan az egykori szájli pack.

    Alternatív megoldás, ezis vótmá asszem.
  • bracsek #826
    nekem több kell mint ötven és főleg a kategóriák érdekelnek, hogy milyenek legyenek ebben benne, és Nem az St nek adott csomag, se nem a már rég óta belinkelem a legocsmányabb szmájlit verseny győztesszmájliját keresem, kellene 4-5 kategória és mindegyikbe 50-60 szmájli, de ha nem vagytok segítőkészek ez űgyben egyedűl is elboldogulok.

    És ha megnéznéd a linkelt szmájlik kevessebb mint fele van már meg :) legtöbb már a boldogság 404 mezején van eltemetve.
  • ivjoe
    #825
    1. Senki nem kért, h tegyél be bannert.
    2. Undorító.
    3. Kommentbe is bőven elég lett volna beszúrni.
    4. Szmájlit találsz egy rakatot, ha visszaolvasol, összeszedtünk 50-et, a packot oda is adtam St-nek. Ha veszed a fáradtságot, hogy visszaolvass, sztem a nagy része még meglesz a belinkelt szmájliknak.
  • akyyy
    #824
    #821
  • bracsek #823
    Kösz a pozitív hozzáálást :( mindenkinek köszönöm.
  • ivjoe
    #822
    Mi ez az undorító banner a fejlécben? :CCC
  • bracsek #821
    Tehát pár szmájlikategória kell és csak jó minőségű szmájlikat várok, ellenpélda a bannerben van egy pár ;) de azokat csak úgy belöktem teszt alatt, minél hamarabb meg lesznek a szmájlik annál hamarabb lesz elérhető a Firefox kiegészítő ;) Köszönöm.
  • shaba23 #820




  • akyyy
    #819
    nem kéne bezárni. legalább egy topik a smzájlikrol szó,.
  • DjDano
    #818
    Az oldal szerkesztői igazán eldönthetnék, hogy akarnak e új szmájlikat vag y akkor zárják be a topikot!
  • akyyy
    #817
    ez jó
  • PJack
    #816
    még régebben csinálgattam ezeket...:
  • PJack
    #815
    program;]
  • Benc16
    #814
    + a programot ;)
  • akosBK
    #813
    találtam egy Smiley szerkesztő progit: Emote Maker

    majd küldök erről képeket
  • bracsek #812
    Ha elég sok kép van egy oldalon van csúszka is, de ha nincs rá szükség nincs :)
  • cr3ativ3
    #811
    Azt nem tudod megoldani, hogy legyen oldalt csuszka?
  • bracsek #810
    Még ki kell fejlődjön olyan mind a windows nehezen indul, és ki tudja mi fog történni.
  • bracsek #809
    szomorú
  • bracsek #808
    operában alapból lehet user scripteket írni ez így módosítás nékül nem működik.(pl a szmájlis lefut de csak a gombok jelennek meg és nem működnek de én a FIREFOX párti vagyok úgyhogy ki se javítom)
  • akyyy
    #807
    sok mindent nem értesz még :|
  • Jagumo
    #806
    minek ha egyszer ezeketse használom:)
  • akyyy
    #805
    itt azt írja a plugint megcsinálták ie-hez is, fel kell telepíteni oszt emegnézni müxik e...:) de de ln nem teszem fel
  • Gabesz amd64
    #804
    akkot opera-ban?
  • bracsek #803
    több mint 3 éve nem futattam ie-t
  • Gabesz amd64
    #802
    és Ie-ben?