146
Irjátok meg a véleményeteket hogy mit ér a szeretett magyar forintunk! :)
  • Max7
    #106
    mi lenne ha értelmes hozászolást dobnál?
  • dodgecharger
    #105
    LoL
  • Max7
    #104
    ?
  • dodgecharger
    #103
  • Max7
    #102
    megjottem! kicsit elhalt a topic :) hetfoig megin nem leszek :)

    vettunk egy kocsit es a gazolaj ara is az egeket veri :(
  • nyami
    #101
    ennyit
  • LittleL
    #100
    mennyit ér ?

    lósz*rt se !!
  • jefferson83
    #99
    Jó utat
  • Max7
    #98
    tevedsz amerikaban 110v es 80hz van! egyenletesebb az aram es eppen ezert eleg a 110v! most irtam utoljara :( elutazok 10 napra :'(
  • chungey
    #97
    És a 80 Hz? Amerikában is 60Hz van nem 80. Mindent ki lehet dobni ami a hálózatból időzít. Tv-k, órák stb.
  • Max7
    #96
    nos hat ez igaz de pl a tv-m birja a 110v-ot a gepem birja a 110v-ot es nem egybol kell atalni szep fokozatosan 20-30 év alatt!
  • jefferson83
    #95
    Én még bizakodó vagyok.
  • jefferson83
    #94
    Azért az kicsit túlzás lenne. Mit csinálnának az emberek az eddigi elektronikus cuccaikkal?
  • Max7
    #93
    szegeny szar orszag voltunk es azok is maradunk sajnos!
  • Max7
    #92
    miert kell nekunk az europai normat kovetni a 230v-al? miert nem fejlodunk at 110v-ra mint az usa-ba? :S egyenletesebb is az aram 80hz-n es nem is eletveszelyes!!! es 110volt 80hertzen ugyan olyan minosegu aram minta 380!
  • Max7
    #91
    nem kene olyan sokat varni mig az megkeresi az arat! ha jo helyre van elhelyezve akkor......

    itt az a nem tetszo nekik hogy azt meg kell terveztetni fel kell szerelni azokat a lapatokat es karban kell tartani ez haraom kurva nehez feladat! ennel van konyebb megoldas veszuk a mereg draga aramot!
  • jefferson83
    #90
    Az egyik cikk kapcsán én kifejtettem a véleményemet. Ott speciel asszem a szélerőművekről volt szó. Az a baj, hogy az ilyen alternatív energiaforrások kezdetben nagy beruházást igényelnek és az itteni illetékeseknek ez nem tetszik. Abban a pillanatban nem lesz pénz belőle. Nem akarják megvárni míg behozza az árát és annak a többszázszorosát. Igen ehhez idő kell, néha nem is olyan sok. A mi politikusaink is csak négy évre képesek előre gondolkodni. Ez van.
  • Max7
    #89
    jah tesco gazdasagos kechup mi :D folyik belolle a viz mint aq csapbol :D

    de olyan szar ez az orszag bazz van ket folyonk es csak 1 eromuuvunk van! van hegyunk nem csak kis dombjaink annyi szar aramfejlesztot lehetne felrakni es zat csak karban kene tartani ehylett veszuk az osztrakoktol az aramot!

    a sok fasz fent nem arra gondol hogy milyen jo legyen az orszagnak csak hogy neki milyen jo legyen ne keljen dolgozni es bezsebelje a penzt :(
  • jefferson83
    #88
    Szerintem is, sajnos.
  • Esrohnoil
    #87
    Ez pont olyan, mint h. a spanyolból kamionon behozott paradicsomból olcsóbb ketchup-öt állítanak elő, mert itthon már csak a termesztése is drágább, mint a spanyolé a szállítási költségekkel együtt.
  • jefferson83
    #86
    Tiszta sor, hogy tripláját is megkaphatja telek árának, de képzeld el azt a 60-70 éves embert aki ott élte le az életét. Annak lehet nemmindegy. Földgázügyben asszem még így is olcsóbb, hogy külföldről hozzák. Egyenlőre. A földgáz árát nemhiszem, hogy az itt talált földgáz csökkentené -> Sztem világpiac, bár nem vagyok szakértő :)
  • Max7
    #85
    bar szerintem azert csak rafizet 5-6 millaval tobbet mint amennyit a telek er a kellemetlenseg miatt hisz igyis ugyis megeri az alamnak ha kidolgozza a sok matyit....

    az az erdekes hogy nemregen a szeretett Alfoldunkon a MOL talat foldgazt! magis kulfoldrol veszuk a foldgazt es megsem csokkent a foldgaz ara!
  • jefferson83
    #84
    Erre írtam, hogy dúrva. Mondjuk már megszokhattuk akinél a pénz azé a hatalom.
  • Max7
    #83
    es ezzel az a bay hogy meg azt sem mondhatod hogy nemegyek!
  • jefferson83
    #82
    Biztos igazad van, az állam ilyenkor leperkálja a telekárat azt lehet menni amerre akar az illető. Ez azért durva.
  • Max7
    #81
    volt ilyen a tv-ben is hogy furtak kutat a tanyan es feltort a forrasviz, es el kellet adniuk a telket mert az alambacsi rajukjart pereskedtek meg minden es vegul eladtak a telket az alamnak aki valami gyogyfurdot epitettet ra..... (fokusz rtl)
  • jefferson83
    #80
    Csak a gyufára vigyázz
  • Max7
    #79
    NoProblemo
  • Mike at home
    #78
    semmi ilyen, csak figyelmeztettelek joszandekuan
  • Max7
    #77
    amugy ez mondjuk a foldgaznal erdekes lenne ha a fekete utat valasztanam :D
  • Max7
    #76
    hat nem tudom en a torvenyes utat valasztanam mivel amugy is fizetnek :) de ha nemfizetnenek en is a fekete dolgot valasztanam :)
  • Mike at home
    #75
    csak szoltam
  • Max7
    #74
    amugy meg mit foglalkozol vele? mod vagy? en ugy lattam hogy nem! teged megbantottalak? megsertettelek?

    amugy meg nem politizaltam csak megejtettem a politikat is! egyaltalan nem fejtettem ki a politikai alasspontom!
  • jefferson83
    #73
    Magunk között szólva ki nem tenné el
  • Max7
    #72
    egy linket please ahol benne van hogy vetettem!!!!!!!!!!!!
  • Mike at home
    #71
    politizalas miatt
  • Max7
    #70
    tod mit? nyomjad csak :)
  • Max7
    #69
    miert is?
  • Mike at home
    #68
    marhajol, ertesz hozza, latom
  • Max7
    #67
    3uveg sor mellet raerek :D