40
hogyan?
  • kl24h
    #40
    KeepVid egy internet oldal, amivel le lehet tölteni videókat (nem minden oldalról, csak youtube.com, stb.) különböző méretben. JAVA telepítve kell legyen!
  • Anonymusx
    #39
    Nekem úgy tűnik hogy hiába próbálom több programmal a videók lementését, mintha gyengébb minőségben jönnének le a videók. Most az ant firefox pluginnal töltöm, de ez is mintha rosszabb minőségben mentené le..
  • mx5 kevin
    #38
    Ezzel a módszerrel gyakorlatilag az összes ilyen beágyazott Flash playeres filmet videót letudtam tölteni weboldaltól függetlenül a számítógépre.

    Ajánlani tudom mindenkinek akik ilyen weboldalakon futó lejátszókról akarják a számítógépükre lementeni a videót filmet.
    A videó linkjéhez klikk ide
  • mx5 kevin
    #37
    Se a File 2 hd val se a flash videóval nem lehet a linken lévő videót leszedni.A file 2 hd semmilyen filet nem mutat ki a flash videó meg nem látja a filmet.Speciel you tube vagy más flash videó vagy játéknál működnek.A játékokat ha behúzom a böngészőbe elindulnak a filmeket VLC media playerrel le lehet játszani de szerintem ezt máshonnan kéne letölteni torrenten esetleg még fent lehet más oldalakon is nézz körbe.Enél speciel jó:Teszt videó
    Teszt játék
  • norbi0325
    #36
    Megcsináltam ..felraktam 3,6 + plugin ott is a kis nyíl, amikor elindítom a linket,, felad a kis nyíl 10 swf-et de egyik sem az .Programfutási hibával menti el az swf-eket ....nem egyszerű !! te le tudod menteni ??
  • norbi0325
    #35
    ok megcsinálom :)
  • mx5 kevin
    #34
    Töldsd le a Firefox 3.6 ot a firefox oldalárol jobb a kezdőoldal nem panaszkodik folyamatossan minden hülyeséggel a flash and video plugunnál meg eggérrel jobb klikk hivatkozás mentése más néven ez lementi a gépre a kiegészítőt és csak behúzod a firefox ablakába és allúl jobb alsó arokba lévő nyíl tartozik hozzá.beállításoknál frissítés fülnél a pipák törlésével kikapcsolhatod az autómatikus frissitést.
  • norbi0325
    #33
    Köszönöm ...de nem megy mert a firefoxom ugyebár mindig frissíti magát ,és azt írja hogy : Nem érhető el a Firefox 9.0.1 verzióhoz....
    Flash video downloader plugint már előzőleg felraktam ,de az meg nem látja hogy ez swf.... Mit csináljak ??
  • mx5 kevin
    #32
    Neten lévő flash videókat Firefox esetében pl flash and video download pluginnal lehet ezzel még az online játékokat is lelehet menteni játékok esetén csak behúzod a böngésző ablakába a fájlt és az megnyitja.Van még a File 2 HD weboldal You tube esetében van a you tube downloader.Flash videókat pl a VLC media playerrel is lelehet játszani.
  • norbi0325
    #31
    Segítsetek légyszives hogy hogyan mivel tudnám letölteni a gépemre az alábbi linket ? !!

    LINK
  • kl24h
    #30
    Hasonlóan, ahogy leírtam a #29 hozzászólásomban, csak nem tudom milyen formátumba menti oda be, mert nálam nem mennek arról az oldalról a videók.
    Van olyan eset, amikor kiterjesztés nélkül menti el a videókat, ezek lehetnek *.flv vagy *.mp4, csak mível nincs kiterjesztése, akkor nem tudhatod, hogy melyik *.flv vagy *.mp4.
    Én erre a Total Commander nézőkéjét használom, és megnézem hogy hogyan kezdődik az a kiterjesztés nelküli fájl, ha pedig FLV és utána jönnek valami ismeretlen karakterek, akkor biztos *.flv.
    Ha pedig így kezdődik a fájl: ftypmp42 isomavc1mp42 j»moov lmvhd, akkor *.mp4.
    Tehát ezekből lehet tudni, hogy melyik videó milyen kiterjsztáésű fájl.
  • kl24h
    #29
    Ha okos vagy, akkor nem szükséges semmilyen program.
    Mikor megnézel egy videot (persze az Internet Explorer-rel), akkor az betöltödik a C:\Documents and Settings\<User Profile>\Local Settings\Temporary Internet Files\Content.IE5\ és itt elmentödik valamilyen formában.
    Pl. a http://www.rtlhirek.hu oldalon levő videok *.flv kiterjesztéssel mentődnek el.
    Az hogy az összes *.flv közül melyik az, megkaphatod, ha csak egy videót nyítsz fel egyszer és megnézed a C:\Documents and Settings\<User Profile>\Local Settings\Temp\ van egy fla(valamennyi).tmp fájl és ennek a mérete kell megegyezzen a C:\Documents and Settings\<User Profile>\Local Settings\Temporary Internet Files\Content.IE5\ mappában lévő *.flv fájl méretével és ezt csak át kell másold, mert ehhez van jogod hozzáférni.
    Ennyi.
    Én minden oldalról, ahol videók vannak így mentem el a videókat.
  • bmate0007
    #28
    #27?
  • bmate0007
    #27
    Hali!
    yv.hu-ról hogy tudnék videót leszedni?
    Előre is köszi!
  • lpmaskmancick
    #26
    WMRecorder nem segít?
  • slylecz13
    #25
    Valaki tudna nekem segíteni, hogyan tudnék az RTLHIREK.hu-ról letölteni híreket?
    Kipróbáltam már egy két programot, de azok meg se nyikkantak...

    Légyszi segítsen, aki tud!
  • Dj Faustus #24
    Filemegosztó hálózatok (Torrent, DC++, eMule), videófeltöltő portálok (Youtube, Metacafe,... - ezeket is le lehet menteni), Internetes TV adások (Winampban van Shoutcast TV)...
  • erika0712
    #23
    hali,nem tudjátok hol tudok ingyen letölteni videókat ( regisztrálás nélkül ) ?
  • kincses
    #22
    http://www.ingyenszex.net/index.php?plugin=users&cmd=activateUser&userIdentificationNumber=2638be9dd1ea3d5c4ae72f102ab8eaadvfyid84000
  • levi23
    #21
    hali
  • artschi
    #20
    gyönyörű megoldás, gratulálok
  • PeeTeR
    #19
    fasza az uj logod... fexik nagyon :D
  • Zacsy
    #18
  • Blasta
    #17
    Jujj, okos tápik
  • Montanosz
    #16
    ha videó akkor wellget!
    getright,flashget elavult.
    az új trónkövetelő a wellget!
    lásd: honosítóműhely
  • Cicero
    #15
    GetRight, FlashGet stbb...
  • R9
    #14
    köszi szépen
  • PeeTeR
    #13
  • blackgamer
    #12
    ethereal + streambox elég hozzá
    másik topicban ott a leírás origóról töltésre
    sok sikert
  • R9
    #11
    Itt vannak a videok
  • R9
    #10
    hú :D
  • burkusdió
    #9
    én anno matuskán találtam keresgetés közben egy olyasmi programot, ami ilyen "letölthetetlen" videókat tölt le viszonylag egyszerűen...

    ha esetleg újraindul az oldal, szerintem ott érdeklődj erről, talán ott tudnak segíteni ezügyben
  • blackgamer
    #8
    itt van róla szó:
    Video Stream Rip
    WMV - file Letöltés
    amúgy ha megadod a linket talán tudunk ötletet adni
  • burkusdió
    #7
    feltelepíted az acdsee programot, abban van egy nagyon speckó print screen opció, kijelölöd a videó területét, elindítod a videót, majd acdseevel soksoksok képkockát csinálsz másodpercenként, majd egy editorprogrammal összeilleszted, és elmented aviba...
    tök eccerű, könnyen kivitelezhető, és gazdaságos megoldás...

    nah jó, its just for fun... :)
  • pasquale
    #6
    ezt sehogy.. megnéztem még az oldal forráskódjában sincs benn...
  • R9
    #5
    letöltöm kipróbálom,köszi
  • R9
    #4
    nem érted nem erre gondoltam
    hanem pl. itt
    ott vannak a videok és elindítja media playerbe azt letölteni hogyl ehet
  • OPM
    #3
    mozilla jobklikk -> oldal adatainak megtekintése -> média
  • pasquale
    #2
    flashget nek hívják de ehhez kell új topic???
    de ha quicktimeban ha letöltötte a moviet jobb klikk rá és save source
  • R9
    #1
    Helo!Hogyan lehet letölteni azokat a videókat amikor pl quicktime vagy media player formájába nyit meg az exlporelünk pl trailereket vagy hasonlokat.Van e vmi program vagy vmi.Köszi