12
  • Kalpy
    #12
    De, abban az esetben ha a szerződésben úgy van megfogalmazva, hogy szerződés bontás/lejárata esetén X ideig nem mehet másik cég/versenytárs-hoz dolgozni....
  • PetruZ
    #11
    Ha te mondasz fel, a kitételek, tiltások akkor is élnek. :)
  • izb
    #10
    Amit egyszer aláírtál egy adott időre,azt ne rughatod fel.
  • Yv@n
    #9
    Node, ha felmondom a szerződést, akkor többé nem vonatkozik rám a benne foglalt tartalom, nem? :)
  • Benedicht
    #8
    Valoszinuleg nem a MS irta a dokumentumot, hiszen se Dr. Lee, se a google nem tagadta, hogy lett volna ilyen dok..
  • NuCLEARScoRp
    #7
    Újabb WinFikaReg.... az MS csak megvédte a jogait...
  • PetruZ
    #6
    Nem értem, mire fel ez a nagy M$ fikázás. Az ilyesfajta szerződések a világon mindenütt hasonlóan működnek - még idehaza is. Az előző munkahelyemen volt egy olyan pont a szerződésemben, hogy ha elmegyek tőlük, kettő évig nem mehetek olyan céghez, amellyel ők kapcsolatban álltak, illetve a tudomásomra jutott pénzügyi/üzleti információkat ugyanennyi ideig nem adhatom tovább. Végülis úgy oldódott meg a helyzet, hogy a céget felszámolták, engem meg kirúgtak :), de most is olyan helyen vagyok, ahol vannak ilyen titoktartási kötelezettségeim. Hja kérem, humán-pénzügy vonalon nem könnyű az informatikus dolga... :)
    Ez a kínai ficak vezető beosztásban volt az M$-nél, olyan szerződéssel, hogy egy évig nem mehet máshová hasonló munkát végezni. Ő meg átment a guglihoz az egy év lejárta előtt. Pont, innentől kezdve nincs vita.
  • toyotakacsa01
    #5
    Idáig süllyedtek. Kukában guberál az MS.
  • FTeR
    #4
    kugli ugyan így perelné hasonló esetben az m$-t. ez ekkora cégeknél márcsak így van.
  • NuCLEARScoRp
    #3
    Hehehe
  • testerlnx
    #2
    Aha, persze a lomtárban...
  • DWz
    #1
    Tipikus MS, ha mar neki nem jo, akkor lehetoleg masnak se legyen. Mondjuk a faszi se normalis, hogy fontos adatot nem torol le, csak lomtarba tesz.