88
jön a folytatás... Resident Evil: Extinction
  • ricsa008
    #88
    jön!
  • Kaplan
    #87
    Az kéne még csak, remélem nem merik bevállalni ezt az orbitálisan nagy baromságot majd.
  • Bokafix2
    #86
    Valószínűleg nem zárul be, már csak azért is, mer a végén egy komplett Alice-hadsereg mutatkozott be, várva a bevetését.
  • nothes
    #85
    Igen, valószínűleg azért, hogy személyesen is megköszönje a kísérleteket:)
  • ffxi
    #84
    Jó volt, remélem ezzel nem zárul be a Resident Evil.
  • Seth
    #83
    Csak jól elbeszélget velük :D
    Amúgy akik a játékot ismerik, tudják hogy micsoda görény az a Wesker ( bár a filmeknek szinte semmi köze a játékhoz, de a karakterét úgy tűnik meghagyták), ráadásul már nem is teljesen ember, szóval ellesznek ezek ketten :)
  • ConnorJohn
    #82
    Mi van????? Stargatelost jól írta, Alice megy a tudósokhoz, Claire pedig Alaszkába!!! De szerintem nem kinyírni akarja a tudósokat!
  • bcrics
    #81
    Na most sikerült megnézni a filmet moziba /Palace Óbuda foreva/...És hát kurva jól sikerült!!!
    A Madaras rész isten!!!!
    Mire ez a sok negatív kritika???,

    VÁrjuk a köv. részt ha lesz!!!!
  • kék
    #80
    Ez nem semmi. Egyesek azt se tudják, mit láttak, de azért fröcsögnek. :-))
    Srácok, nem valami vágott kalózverziót néztetek? :-))
  • Seth
    #79
    Te kevered Alice-t Claire-rel. Claire és a maroknyi túlélő csapata akar odajutni,mert az nem fertőzött terület. Alice ott maradt a létesítményben, Claire-ék meg elhúztak helikopterrel alaszka felé. Milyen filmet néztél te??
  • stargatelost
    #78
    így írom h ne legyen baj :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    úristen, oda mentek a többiek a helikopterrel hogy hátha megmenekülnek
    Alice meg Japánba megy hogy kinyírja ott a főmuftikat :D
  • ConnorJohn
    #77
    De akkor mit dumáltak Alaszkáról, hogy oda mennek?
  • Szolnokboy1
    #76
    háháhá! beszoptad noob!
  • nothes
    #75
    De ha nem hiszed:)

  • nothes
    #74
    Tokyo Metro < a vége előtt.
  • ConnorJohn
    #73
    a filben sehol nincs benn, megnéztem még1x, haveromat is kérdeztem, látott-e valami "Tokyo" felíratú táblát, vagy valamit: NEM! te nemtom melyik filmet nézted, de a végefelé oda akarnak eljutni Alice-ék, hogy azokra a túlélőkre találjanak. Nézdd meg még1x!!!
  • Szolnokboy1
    #72
    ki volt irva...
  • ConnorJohn
    #71
    Honnan tudod, hogy az Japán (én a filmben nem vettem észre, hogy említenék Tokyot) Anteris te meg ne pofázzá!!!!
  • Szolnokboy1
    #70
    hülyegyerek Ezt kinek írtad, annak aki még nem látta vagy annak aki már igen? Mindkét esetben felesleges és ostoba döntés volt...
  • Seten
    #69

    Nos a vége nem teljesen igaz, ugyanis
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    akiknek Alice üzen, azok nem Alaszkában vannak hanem Japánban (Tokyo)


  • Anteris
    #68
    nem, máskor ne írjál semmit baszki -mint ahogy most sem írtál semmit - mindnyájan jobban járunk.
  • ConnorJohn
    #67
    OK, akkor máskor elé írom, h spoiler!
  • Bokafix2
    #66
    Tudod lehet, hogy van, aki még nem látta a filmet és talán nem akarja előre tudni mi lesz benne. Ne rontsuk el mások örömét...
  • Kaplan
    #65
    Ügyes és megfontolt húzás volt.. :DDD
  • Kandurex
    #64
    ja..hogy spoiler?
  • ConnorJohn
    #63
    Egyébként amit a harmadik részben láthatunk:
    Már az egész bolygó egy nagy sivatag, zombik ólálkodnak mindenfelé, a túlélők pedig konvojokban mászkálnak. A T-Vírust kifejlesztő tudósok föld alatti (Kaptárhoz hasonló) kutatóállomásokon bújkálnak, a volt Kaptárban pedig a 2. részből egy kicsit ismert doki Alice-klónokkal kísérletezik és kifejleszt egy ellenszérumot. Ezt később alkalmazza az egyik zombit, ám a szérum nem hat... Alice eközben egy motorral járja a sivatagot és zombikat gyilkolászik, másutt pedig Alice régi barátjai (LJ és a kommandós férfi) egy konvojba álltak, amit egy nő vezet. Mikor a konvojt a halott zombik húsából evő gyilkos varjak támadják meg, Alice jelenik meg és perzseli fel a madarakat. Alice szerint Alaszkában vannak azok a tudósok, akik a föld alatti állomáson húzták meg magukat, így oda indulnak, ám Las Vegas romjainál egy falka zombi támad rájuk, és rendeteg embert megölnek. LJ is megfertőződik, így a kommandós krapek lelövi, ám közben őt is megkapja egy zombi. Harc közben Alice-t beméri a műholddal a fejlesztős doki, ám mikor a nő végezni akar a dokival, egy zombi jelenik meg és -mielőtt elrepülne a helikopterrel vissza a Kaptárba- a dokit egy zombi megmarja. A prof a bázison átváltozik és szuperlényként lemészárol mindenkit. Alice be akar jutni a Kaptárba, ám azt több ezer zombi veszi körül, így csak a kommandós hapsi feláldozásával tud bejutni (a srác egy robbanóanyagos kamionnal a zombik tömegébe hajt, majd felrobbantja a kamiont). A konvoj megmaradt tagjai helikopterbe szállnak (elrepülnek), Alice pedig lemegy a Kaptárba és a tartályokban lévő klónjai közül egyet kiszed onnan. Ám megjelenik az átváltozott doki és rátámad. Alice és ellenfele hosszú küzdelem során arra a folyosóra jut, ahol még az első részben lézersugarak öltek meg 4 kommandóst. Most is megjelennek a sugarak, a dokit szétvagdalják, ám Alice klónja időben leállítja a gépet, így Alice megmenekül. A számítógépen keresztül Alice elmondja az Alaszkában levő tudósoknak, hogy mennek értük, majd véget ér a film...
  • ConnorJohn
    #62
    Egyetértek Kaplan! Még talán a T-Vírus stimmelt is, de több zombis jelenet lehetne, és ha már a játék alapján készítik, akkor LEGYEN FÉLELMETES!!!!!! Egyik oldalon olvastam, hogy az Odaátból ismert Jensen Ackles-szel akarják "megeleveníteni" Leon-t (Resident Evil 4-játék). Jah és a RE4 játékból tényleg csinálhatnának filmet, de akkor a főszereplő ne Milla Jovovich legyen, mert az ő karakterét én se csipáztam, főleg az utáltam, hogy ő is elkapta a T-Vírust, aztán az első két rész vége folyton az lett, hogy "Alice projekt aktiválva" meg ilyesmik. Végre legyen egy jó film, aminek nem lesz 88888 folytatása!!!!!!!!!!!!!!
  • Kaplan
    #61
    Nos ha már végignéztem ezt a közel másfélórás merő hígfosást akkor kicsit értékelném is. Alapjaiba véve ez a film tulajdonképp a névből akart megélni, de, hogy megkapja a névhez járó tiszteletem ennél sokkal-sokkal többet kellett volna nyújtani. Akárki akármit mond a momentumok alapján a második résznek volt a legtöbb köze a Resident Evil fogalomhoz. Nem értem Alice-t miért kellett Harry Potter-ré változtatni, miért kellett Weskert ilyen hihetetlenül nevetségesen és semmitmondóan megformálni, miért kellett ez a nulla történet, és legfőképp miért kellett tovább gyalázni a Resident Evil nevet. Ha kapunk netalántán egy negyedik részt elvárom, hogy minimum egy neves rendező üljön be a direktori székbe, és a játék alapján dobjanak össze valami nézhetőt. Nem nagy cucc az alapsztori megvan, miért nem lehet megvalósítani jól? Nem értem én ezeket a dolgokat. Miért érzem úgy, hogy én 1000szer többet ki tudtam volna hozni ebből a trilógiából. Na mindegy, akinek tetszik, tetszik, akinek nem, annak nem.
  • Seten
    #60

    2. Sztem az nagyon hatásos volt! :)

  • Istencsászár
    #59
    Nekem két dolog nem tetszett

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    1, a rágondolkozós pszihonikus képesség... ( felesleges gagyiság.. )
    2, a legvégén ahogy mutatják a sok klón Alice-t kicsit túlzásba lett víve:)

  • Seten
    #58

    Azért azt ne felejtsd el, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a kerítésnél sima, mezei zombik voltak, az autókatszétcibálók pedig már "gén/szérum-kezelt/manipulált"-ak
    !

  • Seten
    #57

    Gondolj csak bele: egy hét alatt sem végzett volna. :)

  • Rodman6
    #56
    Állítólag NEM taljesített valami jól a harmadik rész idáig. Gondolom az általam felsorolt okok + lenyúlások miatt.
  • Rodman6
    #55
    Valahogy a Romero féle filmek nekem jobban bejöttek. A Resident Evil-ben nem mutatják ahogy végeznek a zombik az áldozataikkal, csak fröcsög egy kis vér és kész. A Holtak hajnalában, stb.. rendesen mutattak minden mozzanatot, ahogy kiharapnak a nyakukból egy darabot például :-)
    Ezekhez meg elég a 12-es karika is :-)
    -Állítólag lesz újabb trilógia a resident evil filmből, más szereplőkkel, más helyszíneken ahogy a játékban is volt. (Végigvittük az első szereplővel, majd kaptunk egy mentést és indulhattunk a kamion másik oldaláról az új szereplővel ugyanabban a játékban - néha összetalálkoztak a szereplők :)
  • Inquisitor
    #54
    A bevételről nem tudni még, de volt valami hír vagy pletyka a negyedik részről ...
  • grebber
    #53
    Na én is megnéztem.
    Az azért elég lol hogy ott a sivatagi bázisnál sokszá vagy sokezer zombi és nemképesek bezuzni azt a szaros kerítást ,de persze a buszt meg a rajta léve rácsókat pik pak leszaggatják :(
    Remélem hozza a kötelező bevételeket és kapunk 4.részt is!
  • Synchronous
    #52
    Én most néztem meg magyar felirattal... hát nem egy túl jól sikerült darab, abból a szempontból hogy az akció meglehetősen kevéske, meg a film is elég rövid. Alig több 80 percnél.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amikor Alice nem száll fel a helikopterre a többiekkel, hanem lent marad, a zombik meg özönlenek be a kerítésen, ekkor azt vártam, hogy majd jól megbünteti őket, ehelyett nem csinál velük semmit, hanem fogja magát és szépen lemegy a Kaptárba az Umbrella fejeseiért.
  • minigirl
    #51
    várható premier itthon
  • Petys
    #50
    Én most néztem meg angolul az orosz verziót (sztem csak egy angol moziban felvett szinkront vágtak az orosz screener alá, mert a film végén az volt olvasható hogy: конец "Konyec" )
    A lényeg az, hogy szerintem nagyon jó kis film lett és már várom a 4. részt ami remélhetőleg lezárja a sztorit az Alice vs Umbrella corp. ügyben...
  • Carlos HUN
    #49
    pirate clubon kiraktam ftp elérést szedjétek amig lehet!

    Resident.Evil.Extinction.CAM.XViD-mVs