88
jön a folytatás... Resident Evil: Extinction
  • apocalypse0
    #1
    Resident Evil: Afterlife címmel trilógiává bővíti zombie-filmes sorozatát Paul W.S. Anderson, a heti amerikai listát vezető Resident Evil: Apokalipszist író, Hollywood per pillanatnyilag legjobban utált rendező-forgatókönyvírója.

    Anderson, aki előszeretettel forgat filmeket számítógépes játékokhoz (lásd még Mortal Kombat) 2001-ben készítette el az első Resident Evil mozifilmet. A Milla Jovovich és Michelle Rodriguez főszereplésével készült horror-akció szépen jövedelmezett, és a filmet gyártó Screen Gems zöld utat adott a most mozikba került folytatásnak. Az Apokalipszis elkészítésében Anderson már csak forgatókönyvíró-producerként vett részt, a rendezést átengedte a korábban rendezőasszistensként dolgozó Alexander Wittnek.

    "Én mindig is trilógiaként gondoltam a Resident Evil filmekre" - mondta PWSA a Hollywood Reporternek. "Az első film még a játék prequelje volt, az új mozi már összeköti a játék és a film világát. A harmadik történet pedig a játék folytatása lesz. Szép fejlődési ív - előzmény, játék és aztán a játék folytatása."

    Milla Jovovich már korábban is azt nyilatkozta, szívesen szerepet vállalna az újabb folytatásban - biztos elfelejtettek neki szólni, vőlegénye milyen nagyot alkotott az Alien vs. Predator c. jobb híján filmnek csúfolt celluloidtömeggel.

    forrás: moziplusz.hu
  • apocalypse0
    #2
    már várom
  • cyrus #3
    jöhetne már, mert addig a holtak földjével kell beérnem :D
  • apocalypse0
    #4
    annak az előzetesében a resident evil (film) egyik zenéje ment
  • Takezó
    #5
    De megint nem lesz benne Michelle Rodriguez
  • pasquale
    #6
    na király lesz... amikor "megvettem" a netről :DDDDDDDDDDD
    akkor előtte direkt megnéztem az 1. résztés utána az apocalypsist....
    király vót
  • DanielT
    #7
    Hát de hiányzik az az agresszív antinő... broáf. Az a sors járt neki amit kapott az 1 -ben :DD
  • Takezó
    #8
    rohatt (y) jóakabb csaj, mint a milla jovovics:d
  • NEOreg3
    #9
    az 1 az király volt, de 2 valahogy nem jött be:(
  • apocalypse0
    #10
    a 3 remélem jobb lesz mint a 2.
    De monndjuk nekem az is teccett.
    VISZONT AZ 1 A LEGJOBB!!! (nem csak a resident evil filmek közül )
  • sirtomi
    #11
    Nekem tetszett mind a kettő.
    Talán az egy jobb volt tényleg.
  • herotom
    #12
    Hali mindenki
    Szerintem mind a kettő jó, az első "ilyesztőbb" lett
    a második meg valahogy korszerűbb
    de a 3. rész sajnos csak 2007-ben jön ki,még millának sincsen sok adatja a filmről
  • apocalypse0
    #13
    http://www.imdb.com/title/tt0432021/
    Az IMDB-n 2006-ra írják
  • vg
    #14
    "még millának sincsen sok adatja a filmről"

    Hát azt te honnan tudod?
  • Kaileena
    #15
    Nagy Resident Evil fan vagyok.9évesen láttam a katárt majd 1évesen a köynvet olvastam a Borzalmak akstélyát.nagyon jó és mindenkinek ajánlom:D
  • apocalypse0
    #16

  • wesker24
    #17
    akkor most mi lesz az alcime ?????

    Resident Evil :Extinction ???
    Resident Evil :Afterlife ???
  • TheBerzerker
    #18
    Az Apocalypse-nél nem sok hányadékbb film van. Az elsőt én is szeretem.
  • apocalypse0
    #19
    Extinction
  • Voltan
    #20
    Vá, milyen helyes két kis kukrija van! :D

    Amúgy egyetértek, az első rész szerintem is nagyon jó lett, a második viszont, háááát...
  • nihillus
    #21
    Az biztos, hogy az első rész még mindig jobb volt mint a kettő, de még így is egy nagy szar. Az egyik legrosszabb számítógépes játékadaptáció (nem számítva Uwe Boll munkáit- de hát azok nem is filmek). Ha a harmadik részbe sem sikerül egy kis látványt vagy akár horrorelemeket csempészni, akkor bizony az is olyan lesz, mint a kettő. Azért reménykedjünk, hogy legalább a nézhető kategóriát eléri a film színvonala.
  • #22
    2007. szeptember 7. a premier.
  • apocalypse0
    #23
    ejj...
  • wesker24
    #24


    az nem sokára itt lesz !!!!

    remélem ugyanolyan jó lesz mind az elözö kettő !!!!
  • Gabesz amd64
    #25
    hát télleg nem sokára itt lesz
  • schrank
    #26
    áruljátok el mi jó volt a RE1-ben se látvány se sztori a 2-ben legalább volt egy nemesis amúgy mi akik pont tíz esztendeje vehettük kezünkbe a RE-t ps-en nem tudnak olyan filmet csinálni mint amilyen nagy szám akkor az volt mondjuk a silenthill látványos volt csak kár hogy szellemes fasság
  • Seth
    #27
    Ez a trailer vmi borzalmas :(
  • Seten
    #28

    Óriási a trailer!
    Végre megint egy poszt-apokaliptikus film!

  • grebber
    #29
    Hardwireden van egy trailer nemtom új-e mert még 1 trailert se láttam de tetszik.
    Játszik benne a hősőkből a brutálcsaj akinek 2 személyisége van!
  • dante3
    #30
    F@sza lesz!
  • Victor1103
    #31
    Itt az új Trailer aki még nem látta!
    Egyre jobban néz ki a film talán lesz olyan szinvonalas mint az első rész.
    Resident Evil:Extinction
  • Prof William
    #32
    "Egyre jobban néz ki a film talán lesz olyan szinvonalas mint az első rész."

    Akkor már előre félek...
  • Victor1103
    #33
    Miért sok zombis film van már de szerintem a resi 1 még türhető is.A 2. rész egy kalap gány meg a Dawn of the Dead is.A mostanában vetített 28 weeks later tetszett még
  • kék
    #34
    Nekem tetszett a RE 1-2. és a Holtak hajnala remake is. :-)
  • Prof William
    #35
    Addig itt egy kis Zombis kedvcsináló...

    Egy elképesztően remekül összeálított kamu CNN News report egy lehetséges zombiinvázióról. Ki e hagyjátok!


    http://www.youtube.com/watch?v=RXHxIyUex3o - Part 1

    http://www.youtube.com/watch?v=bxHa1XlL1pc...ted&search= - Part 2

    http://www.youtube.com/watch?v=QdRb35j9PVA...ted&search= - Part 3


    Kinek volt ismerős a bemondó? :)
  • Kaplan
    #36
    Nékem magyar felirattal megvan a kedves kis Dawn Of The Dead eredeti DVD-n :)
  • Victor1103
    #37
    Valaki eldönthetné helyettem az hogy ez most kamu vagy nem??
    katt!
  • [NST]Cifu
    #38
    Csak egy kicsit próbálj meg logikusan gondolkodni: a film 2007 Szeptember 21.-én kerül a mozikba. Két héttel előtte szerinted mekkora esélye van egy DVDRip-nek?
  • Seth
    #39
    őő, most hozzak fel pár gyönyörű magyar példát?? :)
  • Victor1103
    #40
    Nemtudom hogy van e Ps2-d de ha ismered a final fantasy-t akkor elárulom hogy annak a XII. része már több mint egy hónappal a megjelenés előtt fent volt a neten.Erről ennyit.