671
Szal....
  • kl24h
    #671
    Nokia 113
  • CdelG
    #670
    bosch com 607
  • Hapho
    #669
    aTab5 Quad. 45000Ft volt.
  • cantu
    #668
    Sziasztok,
    Kitöltenétek az alább kérdőívet? Részben az utazás, internet, mobilalkalmazás kapcsolatát vizsgálom
    Köszönöm még 29 kellene hogy elérjem a bűvös 300-at :)

    Kérdőív - utazás, internet, mobilalkalmazás
  • everton66
    #667
    srácok az utcán kemények pénzre bármire képesek hogy ha azt hiszed ez kitalált történet csúnya meglepetésben lesz részed!
  • soo277
    #666

    ma jött meg
  • Magnumrolcsi
    #665
    Mától egy Samsung Galaxy S II-nek.
  • koxxx
    #664
    Szevasztok!
    Érdeklődnék,hogy Motorola Motolux-ot érdemes-e megvenni?
    Akinek ilyenje van és leírná véleményét,megköszönném!
  • schumimodells
    #663
    Már három hónapja vagyok boldog tulajdonosa.
  • Tatyla
    #662
    most jart le a voda elofizetesem sony xperia sola-t gondoltm de vodafonenal nincs mas hasonlo kategoriaju es arban is hasonloban mit ajanlantok?
  • Attila8805
    #661
    Ez szerintem nem csak Sonynál van.
    Blackberrynél is heti 2-3 ezer darabot javítottunk.
  • HUN BECSEHELY
    #660
    Köszi,akkor marad:-)
  • soo277
    #659
    szép képet csinál!
    2592 × 1944 (5,3 MP)
    jó kis telo ez
  • HUN BECSEHELY
    #658
    Üdv.Mindenkinek.Egy kérdésem lenne.Lassan jön a Balaton Sound.Sajna Tavaj rossz Telót vittem,és elég gyengék lettek a képeim.Azt szeretném megkérdezni,hogy milyen Telót érdemes venni,hogy a Videók,és a képek is normális minöségüek legyenek.Jelenleg Samsung Omnia GT-I8000-van.Megfelelne,vagy cseréljem le?

  • Robi546
    #657
    Lumia 800
  • wigyory01
    #656
    én vettem egy ray-t most küldöm vissza szervizbe mert hivás inditáskor és fogadáskor elmegy a kép és csak akkor lesz ha kikapcs vagy kivesz az aksi
    amugy meglennék elégedve vele!!!!
  • zsolti7755
    #655
    Sziasztok!

    Most tervezek telefont venni. Szerintetek melyiket válasszam: Nokia N9 vagy Nokia Lumia 800??? Esetleg mást ajánlotok?

    Előre is köszi!!!
  • soo277
    #654
    AHA
  • Robi546
    #653
    Ez Galaxy Note, nem ? :)
  • soo277
    #652
    Nem tom még nem ejtettem le
  • Aquir
    #651
    ekkora ha leesik, jobban törik, nem?
  • soo277
    #650
    Májne!!

  • oneal1
    #649
  • Robi546
    #648
    Samsung Galaxy S Plus, már meg van :)
  • oneal1
    #647
    galaxy nexus
  • theone91
    #646
  • Ekos
    #645
    Üdv!
    Új telefont szeretnék venni , de kellene hozzá dokkoló is.
    Ötlet?
  • Robi546
    #644
    Köszi, én is azt vettem volna és veszem is. :D
  • soo277
    #643
    Samsung
  • Robi546
    #642
    Üdv!

    Telefont szeretnék venni, ki milyet ajánlana ?
    Ezek közül:

    HTC Wildfire S Black
    vagy
    Samsung Galaxy Ace Plus

    Én a Samsungot választanám,ti mit mondtok ? Előre is köszi a választ.
  • Aquir
    #641
  • whiskeyman
    #640
    leülhetsz...
  • theone91
    #639
    Érdekes, nem látom itt az embereket, akik agyon-trashelnék az SE-t. Pedig a számok nem hazudnak, nem igaz? :\

    Senki nem beszélt boszorkánykonyháról, az összes droidot csettintésre téglásíthatod, ez nem egy Sony-exklúzív jelenség... Gondold újra.

    Te a Sony Ericssonnál dolgozol? És belebotlasz hibás, szervizelésre váró SE-készülékekbe? Az igen. Hát nem érdekes?

    Sidenote: Ja a teljes cégfúzió után, most már csak simán Sony, nincs Ericsson. :(
  • Mike
    #638
    van olyan ismerősöm, akinek mini pro-ja van, szereti, meg van vele elégedve (bár végülis ő csak csepp a tengerben)
  • Mike
    #637
    a xeon vaku télleg jó
    mindezt csak azért írtam, mert ezerrel fikázod itt az SE-t (legalábbis nekem ez jött le), mintha az egyik legszarabb gyártó lenne
  • whiskeyman
    #636
    Mind a kettő állítás igaz...
    nem azt mondom, hogy mindegyik típusa hulladék, de tény, hogy nagyon sok hibás van közötte
    az persze más téma, hogy ezeknek a 30%-a a használója miatt szar.
    A K750, 800 (K790) , 810, sőt még a K850 is egy nagyon jól sikerült széria, régen K800-at szerettem volna, leginkább a xenon vaku miatt. De sajnos ezek az Androidos, olcsó típusok (x10 mini/ pro, x8) hihetetlenül rosszak. (legalábbis a számok ezt mutatják - de gondolom ez a kutyát nem érdekli) Egyébként a legtöbbnek a szoftver miatt van baja, mert a sok idióta széthekkeli ezeket a típusokat.
    A lojalitás fogalmát pedig gondold újra, itt nem a cégről van szó...
  • Mike
    #635
    a K800i-m mai napig működik, 6 éve használom, volt időszak amikor már kicsit kidőlt-bedőlt volt, de amikor vettem a fáradtságot, és rendes szoftverrel feltettem rá az legfrissebb magyar vodás verziót mintha egy új telefonom lett volna. Kicsit rendetlenkedik a joy, aztán ennyi. Úgyhogy whiskey nyugodtan fikázhatja az SE-t (azért érdekes a nulla lojalitás az iránt a cég felé ahol dolgozik) attól az még korántsem biztos hogy az SE ennyire rossz.
  • Mike
    #634
    ennek 2 oka lehet:
    a) az SE nagyon szar (eddig nekem nem ez volt a tapasztalatom)
    b) rengeteget adnak el
  • whiskeyman
    #633
    meg is érdemled...
  • davidka003
    #632
    Ne viselkedj már úgy mint egy óvodás akitől elvették a játékát.

    SE X8-am van egyébként.