170
ECHO: Secrets Of The Lost
  • Jocisan
    #170
    Csá!
    Lacaaa2-nek válasz: gyujts egy másik fáklyát mielőtt leégne, és így nem rak vissza.
    Mindenkinek : VÉGIGJÁTSZÁS KÉPEKKEL ITT: [URL=http://gamempire.extra.hu/readarticle.php?article_id=30]GAMEMPIRE[/URL
  • Axon
    #169
    Nekem nincs más ötletem.
    Gyere be a The Longest Journey topicba és kérdezd meg ott. Oda járnak a veterán kaland fanok, hátha tudnak neked segíteni.
  • lacaaa2
    #168
    Nem jó letőltöttem a crack-et ugyan azt csinálja elkezdi a pályát előről
  • lacaaa2
    #167
    Köszi szépen
  • Axon
    #166
    Tölts le hozzá az új crack-et. Valószínűleg a régit használod, azzal voltak ilyen gondok.
    Itt keresd:
    www.gamecopyworld.com
  • lacaaa2
    #165
  • lacaaa2
    #164
    hahóóó valaki!!
  • lacaaa2
    #163
    Légyszi valaki
  • lacaaa2
    #162
    Sziasztok tudna valaki segíteni?A második barlangba ha bemék mindíg előről kezdi a játékot mi lehet a probléma?Kell valami hozzá?És honnan lehet letőlteni? please valaki segítsen
  • olos123
    #161
    Bocs de azt nem tudom mert én az egész játékot töltöttem le újra sorry
  • Dave00
    #160
    és azt a törést honnan tudom leszedni amivel működik?amúgy köszi a segítséget
  • olos123
    #159
    Amugy a www.gameboomers.com-on minden kalandjátékhoz találhottok végigjátszást angolul!
  • olos123
    #158
    Dave00:

    A törés nem megfelelő a játékhoz nálad! Már van hozzá javított törés!

    DonCarlos:

    Ezzel én is sokat szenvedtem, de a lényeg az hogy az emberkét ugy kell beállitani hogy felugorjon a szarvasra mikor elmegy mellette!
  • doncarlos
    #157
    Na hali. Abbahagytam ezt a szart. A szarvasos barlangnál akadtam el.. állítgathattam én bárhogy a szarvasokat. Végigmentek a szarvasok, sehol nem akadt el, de nem megy továb a játék... az utolsó szarvasnál beilleszkedik ahogy beállítottam, vár egy pillanatot, aztán visszarajzol mindent... na nehogy már vmi 1 tized mm-rel szopjak... vmi tipp?
  • Dave00
    #156
    sziasztok vki tudna segíteni??a második barlangban mennék oda a kőhöz és előröl elkezdi a játékot!mit lehetne vele csinálni?plz segítsen vki előre is kössz
  • kingcs
    #155
    hali mindenki

    nekem is a tetrisemu-val gyűlt meg a bajom

    csak én a glory of the roman empire-t próbálom nyüstölni

    nagyon +köszönném ha vki segítene

    hy
  • skampi
    #154
    nekem működik.próbáld másik gépről!
  • baroo
    #153
    Üdv!
    Küldjön nekem valaki légyszi 1 végigjátszást, mert az alant található link már nem jó.
    Nagyon köszi!
    [email protected]
  • skampi
    #152
    ÁÁÁ!már a 2. barlangban elakadtam,úgy megyek,ahogy a kis kövön van és mégse jutok sehová!én így csinálom:barna>fehér>fekete>piros>barna>barna>barna>fekete>fekete és semmi
    valamit rosszul csinálok??
  • skampi
    #151
    kijött a RELODED-os crack,használd azt
  • kingcs
    #150
    sziasztok!!!!

    hihetetlen szívességet kérnék.....

    vki mondja már + hogy honnan szedhetem le a tetrisemut, de az se lenne rossz ha valaki elküldené

    hálám örökké üldözni fogja az illetőt

    üdv:
    [email protected]
  • ladislaoca
    #149
    Bocsi!
    Közben rájöttem!
  • ladislaoca
    #148
    Hali!

    Tud valaki segíteni?
    Elakadtam! Pedig van végigjátszásom!
    A labirintusos résznél sikerül eljutnom a harmadik barlangig de ekkor kialszik a fáklya és vége! Pedig felvettem mind a három fáklyát!
    Mit kell csinálni? Vagy ez is bug?
  • arrowmisi
    #147
    magykispeter egy nagyon rendes srác!
    örülök,hogy vannak még ilyen rendes emberek!
    Köcce Peti!
    ui:Remélem tudom majd viszonozni..ha valami kell keress nyugodtan,tudod hogyan érsz el!
    arrrow
  • Rash87
    #146
    Pár hozzászólással lentebb ott van egy végigjátszás!

    Én mondjuk nem néztem,de biztos segíteni fog!
  • timakbalu
    #145
    Sziasztok!
    Hogy kell fáklyát csinálni?Fejdísz megvan,állati zsír megvan,mécses megvan.Meg kéne gyújtani de azt a botot amit találtam nem engedi.Nemtom
  • tgunda
    #144
    Sajna, a feltört változattal ez a gond, több interakció nem működik benne. Az eredeti engedi lerakni a követ. Korábban a fórumon már foglalkoztak a megoldással.
  • hughugica
    #143
    én is elakadtam ahol el kell mesélni a történetemet, nem tudom lerakni a festett követ ugyanis azt csak nézni lehet. kérlek segítsetek.
  • tgunda
    #142
    Bocsánat, az előzőből kimaradt egy s más, ezen a fórumon meg nem lehet javítani. Szóval a leírás tartalmazza a beszédefordításokat is. A link pedig:
    http://web.interware.hu/frenzy/echo/
  • tgunda
    #141
    Itt van egy másik tipp + végigjátszás, most készül, még pár nap kell neki. Ez nem fed fel azonnal mindent, ugyhogy az is olvashatja, aki nem akarja a dolgokat azonnal lelőni.
  • Gabi82
    #140
    Sziasztok!

    Magyar végigjátszás: Echo: Secrets of the lost cavern
  • Rash87
    #139
    Énis it akadtam el,szerintem bugos ismét,be is fejeztem a játékot.
  • arrowmisi
    #138
    Péter nem rakta fel,csak kilinkelte azthiszem.
    Nos én ezzel nem mentem semmire.Nem kérném ha megtudtam volna oldani nagykispeter Linkjével.Amúgy azthiszem kb:1mb os file..nem tudom miért ne lehetne Átküldeni olyannak (mint én)aki nem tudja leszedni.
  • timakbalu
    #137
    A Péter felrakta már.Olvass lentebb
  • timakbalu
    #136
    Üdv!

    A sorrend jó,de egyetlen eszközt sem tudok lerakni,csak azt nem értem miért.
  • arrowmisi
    #135
    Sziasztok!
    Ha valaki megtenné,hogy feltenné valahová,vagy esetleg átküldené
    azt az Ominózus SOLC_CD2.TDF filét ami kell a Játékhoz,hát örök hálára kötelezne!
    Tisztelettel:arrowmisi
  • MetaZoid
    #134
    Az agancsokkal még ne törődj, az később jön. A tűz melletti darbka esetleg egy fehér vacak? Mert oda majd később faggyút kell rakni, megolvasztás céljából. A jelekhez a 3. helyen leraktad a festett követ? Nálam ez nem sikerült. Egyáltalán a jelek alá raktad a tárgyakat? A mesédet ugyanis a megfelelő eszközökkel kell elmesélned. Ha ez esetleg megvan bocs, de nem tudom hol tartasz. Sok sikert!
  • timakbalu
    #133
    Sziasztok!

    A helyzet az,hogy rohadtul elakadtam,pedig minden olyan egyszerű.El kell mesélnem életem történetét.Sorba raktam a falon a szöveget és felszedtem kb 10 tárgyat.Csináltam egy vizestömlőt is.Hátul van két agancs és egy szőnyeg,itt nem tudom mit kell csinálni,nem enged tovább.A tűz mellet is van egy darabka azt sem tudom felvenni.szóval kész lenne a történetem a tárgyakkal együtt mégsem tudok továbbmenni.Sajna.Hogy jutottatok tovább,szerintem mindent jól csináltam csak nemtom kinek elmesélni.B
  • nagykispeter
    #132
    Úgy tudom oldalt is kell valamit az ábrákkal csinálni
  • nagykispeter
    #131
    nincsmit