500
A webfejlesztés netovábbja. :)
  • Ch_Slater
    #20
    ez a #16-ra válasz?
  • nenad
    #19
    akkor is mukodik, csak eppen nem annyira etikus.
    mondjuk ez meg a megfizetheto kategoria.
  • Ch_Slater
    #18
    jah hát jó is az, kivéve ha pénzt akar vele keresni az ember.
  • pasquale
    #17
    na jól lesz ez a kis progi már várom.. de én persze az ólcsóbbik verziót fogom " megvenni" :)
  • Ch_Slater
    #16
    viszont az lehet, hogy bökkenő, hogy a webtools mx csak bizonyos országokban van. nemtom hogy müxik at upgrade... http://www.macromedia.com/buy/promos/web_tools/
  • SoDI---
    #15
    Kanadai rokon van.
    Postázom neki az itthon vett cucc utáni licenszet, meg szerződést, hogy eladom neki, ő megveszi az Macromedia-tól az upgrade-et, elpostázza nekem a licenszpapírokat, meg a szerződést hogy eladja nekem, és kész. :-))

    Alig bonyolult, de végülis 100 ezer forint felett spórolok vele, tehát megéri.
  • Ch_Slater
    #14
    ha jutottál vmi-re akkor vésd ide, plz :)
  • SoDI---
    #13
    Ha ez így működne, egész barátságos lenne:
    Studio MX itthon áfával 50 ezerért.
    Utána átutalással fizetett upgrade 80 ezer forintnyi dollágért.
    Végül 130 ezer forintért enyém a jogtiszta Studio 8.

    Asszem utánaérdeklődöm, hogy van-e valami bibi az elgondolásomban.
  • Ch_Slater
    #12
    csak szerintem megvenni nem egyszerű az usa verziót. mert a fizetésnél kiderül, hogy nem is onnan vagy. azért kellene vmi külföldi kontakt.
  • Ch_Slater
    #11
    vagy mágse mert a 3 termék között vessző van és nem "or"
  • SoDI---
    #10
    Megveszem teljes áron, ne pofázzanak már bele, hogy a föld melyik részén használom... Vagy rosszul gondolom?
  • Ch_Slater
    #9
    viszont ezt a mondatot én úgy értelmezem, hogy elég egy Dreamweaver is, hogy 449-ért studio 8-ra upgradelj. vagy nem így lehet érteni?
  • Ch_Slater
    #8
    az vajon legálisnak számít, ha egy USA verziót használsz itthon üzleti célra? gondolom nemnagyon...
  • SoDI---
    #7
    jaaa!
    akkor király :D
  • SoDI---
    #6
    Ha a letöltést választom, akkor miért ne utalhatnék dollárban a felét, nem értem.
  • Ch_Slater
    #5
    bármely előző verzióról 449+adó. irják a macromedia oldalán..

    Customers of any past versions of Dreamweaver, Flash, Fireworks or Studio are eligible to upgrade to Studio 8 for a single, simplified price of 449 € (Europe, commercial pricing, VAT excl.) regardless of version number.
  • SoDI---
    #4
    Mondjuk az tényleg durva, hogy ha nem amcsiban veszed, kapásból 50%-kal többe kerül. :(
  • SoDI---
    #3
    Csalóka ám az olcsó upgrade.
    Szerintem nem az MX-ről értik, hanem az MX 2004-ről.
    És így már nem olyan barátságos a kép.

    Pláne, ha hozzávesszük, hogy a Studio 8 mindennel együtt 999 euro, az MX 2004 meg 1300. :) Mondjuk erősen meggondolom, mielőtt azt a negyedmillió forintot is felveszem személyi kölcsönbe érte...
    Bár ha vesszük a Flash 8, meg a Fireworks 8 előnyeit is, akkor asszem megéri.
  • Ch_Slater
    #2
    az a baj, hogy mire ideér nem 80 lesz, hanem 160. ha megnézed az előrendelésnél a 80k csak az amcsikra vonatkozik, europa már 120k. itthon még rádobnak egy kicsit aztan szevasz. nemtom, hogy ezt lehet-e rendelni neten amerikából, de nem hiszem. pl. a photoshop is kb 120k usa, itthon meg 220k (es ennel sem tudod megrendelni az emcsi vátozatot). mondjuk akkor van rá esély, ha meg tudja valaki oldani, hogy usaban megvegyék neki és kipengeti valahogy a lovét...

    mondjuk, ha valakinek kell a flash is meg a többi (studio), akkor érdemes megvenni a webtools mx-et (dreamweaver+flash+fireworks), ami most 39000+fa, és az erről való upgrade olcsóbb mintha megvenné újan a studiot.
  • SoDI---
    #1
    Na, a legújabb kiadásnak még nem volt nyitva specifikus fórum, úgyhogy gondoltam, pótlom ezt a rettentő hiányt.

    A termék weblapja ehun van ni

    Még csak előrendelhető, de azt hiszem, amint kinyomják, érdemes lehet rá lecsapni. Egyben a 80 rongy durva az áráért, de ilyen esetre találták ki a hiteleket. :)

    Amitől nekem a bemutató alapján leesett az állam, az a CSS doboz-hierarchia rohadt fejlett kezelése. Végre nem kell a fejlesztés közben mindig belenyomni a div-ek leírásába, hogy rajzoljon már keretet neki a böngésző, hol is a vége. :) ISTEN!

    A másik, hogy eddig eszem ágában se volt XML-alapú weblapot csinálni, de ez a mostani verzió ezt meg fogja változtatni. Ennél egyszerűbb már nem is lehet a cucc, hogy fogsz egy sablont, elmentett xsl-ként, majd a XML-doksi megfelelő részeit ráhúzzással hozzárendeled.

    Ez valami istentelenül király! :)