210
3D java játékok mobilra
  • Roland16F
    #170
    Már próbálkoztam mindenhol szinte de neme találtam...

    Légyszi segítsetek!!!
  • Roland16F
    #169
    Sziasztok!

    Tud vki segíteni abban hogy honnan lehet leszedni ingyen ezt a mobilos játékot:

    3D Hunting Trophy Whitetail (vadászos)

    Előre is köszi!!!
  • tibi206
    #168
    csá nekem feltudná rakni valaki 128x160-as felbontásban a fifa worldcup 2006-ot,vagy a 07-et,vagy az nfs carbont?nagyon megköszönném!
  • Piko888
    #167
    Milyen játék képei?
  • kicsirobi
    #166
    Bocsi,ez nem a 3D-s foci
  • kicsirobi
    #165
    Milyen felbontásba kéne A Call of Duty?
  • kicsirobi
    #164
    Itt a legújabb 3D Real Football 20073D Real Football 2007(176x220)
  • pack
    #163
    csa all! Vki fel tudna nekem rakni a Call of Duty 2 mobil game-t ide a forumba? Naon megkoszonnem! Elore is kosssz!! CSAo
  • kuci06
    #162


    valaki nem tudja, hogy mikor jön ki a Pes mobile? ;)
  • gabord
    #161
    <table width=100% cellpadding=3 cellspacing=0border=0>
    <tr><td valign=top align=center>
    <table border=0 cellspacing=0 cellpadding=0 width=99%>
    <tr>

    <td valign=top><P ALIGN=JUSTIFY>
    <font color=black><nobr><center><table border="0" bgcolor="orange" cellspacing="0" cellpadding="3">
    <tr>
    <td width="100%">
    <p><font size="4" color="dd0066"><center><i>Kristálygömb</font></i></center></p>
    <font color="black">
    <p>Írj be egy igen/nem-mel megválaszolható kérdést és a kristálygömb válaszol.</p>
    <p>Figyelem: a kristálygömbnek nincs humora, de szeret másokat cikizni!</p>
    <table width="40%" border="0">
    <tr>
    <td>
    <form name="input1">
    <input name="textfield" size=63>
    </form>
    </td>
    </tr>
    </table>
    <table width="8%" border="0">
    <tr>
    <td>
    <form>
    <input type="button" name="button1" value="Kérdezz!"
    onClick="getAnswers()">
    </form>
    </td>
    </tr>
    </table>

    <script language="JavaScript">



    function getAnswers() {

    time = new Date()
    randominteger = time.getSeconds()

    if (document.input1.textfield.value == "") {
    alert("Nem írtál be semmit!")
    return
    }

    if (randominteger <= 3) answer="Ezt komolyan gondoltad? Ha-ha, nevetnem kell az esélyeiden..."
    if ((randominteger >= 4) && (randominteger <= 6)) answer ="Nos, kb. 65 % az esély rá."
    if ((randominteger >= 7) && (randominteger <= 9)) answer ="Nem létezik!"
    if ((randominteger >= 10) && (randominteger <= 12)) answer ="Nagy a valószínűsége, hogy megtörténik."
    if ((randominteger >= 13) && (randominteger <= 15)) answer ="Miért kérdezed a kristálygömböt? Úgyis tudod a választ..."
    if ((randominteger >= 16) && (randominteger <= 18)) answer ="Neeeeem!!!"
    if ((randominteger >= 19) && (randominteger <= 21)) answer ="Jó esélyek nyílnak meg előtted."
    if ((randominteger >= 22) && (randominteger <= 24)) answer ="Kérdezz később, lusta vagyok és sok a munkám."
    if ((randominteger >= 25) && (randominteger <= 27)) answer ="Ez titok..."
    if ((randominteger >= 28) && (randominteger <= 30)) answer ="Ez olyan biztos, mint ahogy a Nap süt."
    if ((randominteger >= 31) && (randominteger <= 33)) answer ="Ittál???"
    if ((randominteger >= 34) && (randominteger <= 36)) answer ="Felejtsd el."
    if ((randominteger >= 37) && (randominteger <= 39)) answer ="Igen, megtörténhet. 80 % az esélye."
    if ((randominteger >= 40) && (randominteger <= 42)) answer ="Nem sok esély van rá."
    if ((randominteger >= 43) && (randominteger <= 45)) answer ="Ha komolyan gondolod, lehetséges."
    if ((randominteger >= 46) && (randominteger <= 48)) answer ="Igennn!"
    if ((randominteger >= 49) && (randominteger <= 51)) answer ="Gondolod, hogy egy ilyen fárasztó nap után válaszolni fogok? Kérdezz később."
    if ((randominteger >= 52) && (randominteger <= 54)) answer ="Ha van háziállatod, igen. Egyébként nem."
    if ((randominteger >= 55) && (randominteger <= 57)) answer ="Igen! Ez olyan biztos, mint ahogy a Nap keleten kel és nyugaton nyugszik."
    if ((randominteger >= 58) && (randominteger <= 60)) answer ="Röhögnöm kell! Majd kérdezz meg később..."

    var newWindow = window.open("","Results","width=300,height=300")
    newWindow.document.write("<html><body bgcolor='#000000' text='#FFFFCC' link='#00FFFF' alink='#000066' vlink='#6666FF'>")
    newWindow.document.write("<P align='center'><font size='4' color='#FFFF00'>A Te kérdésed:</P><P></P><font size='3' color='#FFFFCC'>")
    newWindow.document.write("<P align='center'>" + document.input1.textfield.value + "</P>")
    newWindow.document.write("<P></P><P></P><P></P><P align='center'><font size='4' color='#FFFF00'>A Kristálygömb válasza:</P><P></P>")
    newWindow.document.write("<font size='3' color='#FFFFCC'>")
    newWindow.document.write("<P align='center'>" + answer + "</P>")
    newWindow.document.write("<P></P><P></P><P align='center'><A HREF='javascript:window.close()'>Bezár</A></P>")
    }

    </script>
    </font>
    </td>
    </tr>
    </table>



    </font><br /><br /></P></td>
    </td></tr></table>
    </td></tr>
    </table>

  • peteragoston
    #160
    Na itt a 2007 -es is

    Letoltes Disp:240Х320 (399.61 Kb)
  • peteragoston
    #159

    Letoltes [Display:176Х220] (318.87 Kb)
  • Bator92
    #158
    Persze ezer köszi ha megtennéd!
    (abban legalább van Zidane)
  • peteragoston
    #157
    csak a 2006-os van. Az is jo lesz?
  • Bator92
    #156
    Hello!

    A 3D-s FIFA07-et felrakná valaki 176*220-as kijelzőre please!
  • james007
    #155
    valaki nem tudja hol talalok magyar monopoly jatekot motorola V3 ra ..elore is thx
  • redbull0304
    #154
    Sziasztok! Nem tud valami Motorola V3i-re Java játékot valaki Ha igen belinkelhetné nekem... :) Elöre is kösz...
  • Zsolti9014
    #153
    itt olvass kicsit vissza, felbontás szerint csoportostott játékok vannak
  • Segasonic
    #152
    Sziasztok! Tudnátok segíteni nekem egy kicsit? SE K310i-m van. Rengeteg .jar fájlt szedek le a netről, és kábellel felteszem a mobilra, és mennek is. Csak egy gond van. A f**om már tele van azzal, hogy olyan nagy a kép, hogy a játéknak csak a felét-negyedét látom. Nem tudjátok, hogy mi a franc ez? Komolyan (számoltam) 43 játékból 2 volt jó képméretű. MIÉRT? Légyszi segítsetek köszi..!
  • Zsolti9014
    #151
    ezen a fórumon nézz szét
  • davides222
    #150
    valaki meg tudná adni ahol le lehet tölteni az nfs carbont mobilra? (k750i) ? thx előre is
  • Sharky2
    #149
    kocce
  • kuci06
    #148
    ez a legjobb oldal:
    ipmart-forum
  • Sharky2
    #147
    Hellosztok!tudtok oylan oldalt ahonnan sony ericsson w810i re lehet jatekokat letolteni pls help
  • Zsolti9014
    #146
    meg kell próbálni. sztem megy
  • Romel
    #145
    Ami SonyEriccsonokra van multiplayeres játék, az más készülékeken is elfut? Végülis javában írt alkalmazások és ha van JAVA futtató környezeted, elméletileg futtatnia kellene. Nekem pl. Samsung Z-400-am van, havernak Motorola V3x-e. Tudunk-e bluethooton játszani, vagy csak azonos készülékeken működik?
  • Zsolti9014
    #144
    Samsung x660ra adatkábellel hogy lehet játékot rakni? fel lehet másolni az egyéb fájlok közé, de nem tudok vele mit kezdeni.
  • Romel
    #143
    Köszi!

    És olyan is van, ami Samsungon is elfut? Vagy ezeket lehet azon is futtatni?
  • kuci06
    #142
    pl itt
    link

    ezeket keresd:
    Cloud Commander 3D
    Galaxy on Fire 3D
    Heli Strike 3D
    Burning Tires 3D
    Motoraver 3D
    Planet Riders 3D
    Speed Spirit 3D
    V-Rally 3D
    Robot Alliance 3D
    Penalty Cup 3D
  • Attila8805
    #141
    És hol lehet olyat találni?
  • kuci06
    #140
    az összes Fishlab által készített játék ilyen
  • kuci06
    #139
    az összes Fishlab által készített játék ilyen
  • Romel
    #138
    Hali!

    Én is egy kérdéssel fordulok hozzátok, hátha tudtok segíteni. :)
    Szóval tud valaki olyan java játékról, amit bluethooton keresztül mással is lehet játszani?? Tehát multiplayeres mobil játék.

    Köszi!
  • Hody
    #137
    Üdv...

    tud valaki olyan oldalt ahonnan Motorola E398-ra lehet letölteni ingyen cuccokat? (játék,program)

    leginkább játékot... pl: fifa 07

    előre is köszönöm
  • Amigoss
    #136
    Sziasztok!
    Lenne 1 nagy kérdésem!
    Letöltök telómhoz(samsung sgh-e370) játékot,kimondottan erre a telóra...
    De nem ismeri fel...
    Vagy valahogy telepíteni kéne?De azt hogy?
    Köszi szépen!
  • Bloodyboy
    #135
    >(((((
  • Chris Lowe
    #134
    Kiru ez a játék, köszi!!! :-)
  • Bloodyboy
    #133
    szeva emberek. nekem Nokia telefonra kellene Java Játék, Téma, esetleg képernyőkímélő nemtudom mennyire számít az hogy melyik típusra épp ezért leírom pontosan hogy a Nokia 5140i-re kéne :p előre is köszi
  • peteragoston
    #132

    download
    (190.34 Kb) for SE k750i
  • kezu
    #131
    ja [email protected] ra irjon ha van jelentkező