55
És itt a 2. rész!
  • Duddits
    #15
    Szerintem is. Mikor az 1. részt "láttam" a TV-be, játszottam közbe az NFSU2-vel, de azért néztem a filmet. És hát szakadtunk a röhögéstől! Én bent a szobámba, apu meg anyu kint a nappaliba, én közbe játszok, egyszer csak azt hallom, hogy röhögnek össze-vissza.
  • Duddits
    #14
    Hát figyelj! Ha többen is ellenzik, akkor bezáratom, de mivel eddig csak te jelezted, ezért szerintem meglehet hagyni. Vagy ha nem így gondolod/játok, töröljétek.
  • Daniel19
    #13
    Az első rész nagyon nagy film!

    A második részt a napokban mutatják be az amerikai mozik, hónap végén pedig már nálunk is látható lesz. Nagyjából ugyanaz lesz ebben is, mint az első részben.

    Rob Schneider rohadt jó ebben a "szerencsétlen" ember szerepben.
  • Takezó
    #12
    jah, én is
  • Kanál
    #11
    mét megláttam a témát egyből tudtam ki nyitotta =P
  • Amse
    #10
    Szerintem felesleges 1 ilyen "kis" kaliberű filmnek 1 külön topic.Jó volt nagyon az első rész, de inkább nyiss 1 Rob Schneider-e topicot ott valamivel több mindenről lehetne beszélni, mert volt sok jó film amiben feltűnt.Az 50 első randi-ben és az Apafej-ben kis szerepei voltak, de nagyon jókat alakított szerintem.s akkor ott van az összes tökös film:Tök alsó, Tök állat, Tökös csaj.Ezekből a Tök alsó, a Tök áttal elég gagyi lett és a Tökös csajt meg nem láttam :(
    Szóval ez 1 kicsit több téma mint maga a 2. rész szóval mielőtt nyitsz 1 topicot gondold végig, hogy mennyi beszélnivaló van a témáról és ha nem elég akkor bővítsd a témakört valamerre.
  • szacsi
    #9
    hi grabber O:
  • Duddits
    #8
    Már megint miért köttök belém? Ez egy tök értelemes topik lenne ha ilyen kecsegek nem írnának bele!
  • alph4
    #7
    Ja, úgy látszik nem bír magával a csákó
  • alph4
    #6
    Szerintem meg akkor voltál még normális, és mostanra hülyült meg a fejed! :D Mert tényleg jó film vólt!!! Meg még most is :D
  • Takezó
    #5
    topiknyitási kényszer powa..
  • Duddits
    #4
    Jaja.
  • CSOCSO
    #3
    most met? jo volt az!
  • Dynamic
    #2
    Sehogy.Az első részt még anno hülye fejjel képes voltam moziban megnézni.
  • Duddits
    #1
    Sziasztok!



    Hallottátok? Forgatják a 2. részt! Nekem az 1. rész nagyon tetszett! Ki, hogy várja?