55
És itt a 2. rész!
  • Tomalak
    #55
    Elvileg egy idő után az normális lessz
  • Hellboy01
    #54
    igazad van köszi
  • Lyan Kyj
    #53
    Menj tékába, és vedd ki!
  • Hellboy01
    #52
    Hali nincs valakinek normális szinkronja a filmhez mert letöltöttem de valami S*** mozis hang van hozzá(magyar)??
    Nagyon kéne.
  • STREEX
    #51
    Légyszi nézzétek már meg hogy nektek jól fut e ez a 8 megás kis sample a filmből.Nekem siet a kép és késik a hang.
  • sweech
    #50
    szerintem kurvajó :DD
  • STREEX
    #49
    Szerintem is nagyon jó volt.Voltak benne eredeti poénok.Aki meg nem bírja azt a pár gusztustalan poént az ne nézze meg.
    Macska rulz... XD
  • DBoy
    #48
    1 az jobb volt!
  • jointeer
    #47
    szerintem az abszolut nem volt vicces. ijen fosfilmet régen láttam.
  • Duddits
    #46
    Már nem azért, de mi most néztük meg, és vagy 2x is majd sírva fakadtam a röhögéstől!! Szerintem marha jó volt.
  • arty
    #45
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • jointeer
    #44
    ijen egy szar filmetmán!!
    a pészt sajnáltam a jegyre:CCC
  • Kriszti13
    #43
    Hátnemrég láttam és naon komoly sztem:)))))Főleg amikor a macska belekapaszkodik a farkába:)
  • winnie
    #42
    rob schneider volt a forgatókönyvíró.
  • arty
    #41
    én is birom, és gondolom h ezuttal sem ő a gyenge láncszem, de egy forgatókönyvírót is megérdemelt volna a produkció ;)
  • Daniel19
    #40
    Hát ízlések és pofonok. Én nagyon szeretem Rob Schneidert. Imádom ahogy eljátsza a szerencsétlent. Gondoltam, hogy nem lesz egy bonyolult sztori, de hát Rob Schneider film . A poénok morbidok voltak, haverokkal jókat nevettünk, elszórakoztatott, ennyi.

    Ja, és Rob Schneider-ben most sem csalódtam!
  • arty
    #39
    a trailer azért rávilágitott, hogy mennyire ötlettelen lesz ... és évvégén jön a sirás, h csökkennek a mozi-bevételek :)
  • winnie
    #38
    tényleg márföldekkel gyengébb, de mondjuk ezt lehetett tudni. azt már nem, hogy ennyire gáz lesz.
  • arty
    #37
    aki az elsőt látta és szerette, az ezt nem nézi meg ;)
  • Daniel19
    #36
    Tegnap láttam a filmet!

    Aki az első részt látta és szerette, az ebben sem fog csalódni!!!

    Kurva nagy poénok vannak benne!!!!

  • arty
    #35
    pénzér' :D
  • CSOCSO
    #34
    remake?? de minek??
  • winnie
    #33
    vagyis te minden nap megnéznéd ugyanazt a filmet, mert úgy állsz hozzá, hogy azt a filmet nem is láttad tegnap?:)
  • arty
    #32
    ezt a sztorit egyszer már filmre vitték, ez volt az első rész, tök ugyanez volt benne, mint ebben, csak az humoros volt ;) Nem tudok ugy hozzá állni, hogy ez uj film, mivel nem az. Ez egy remake, amivel nem vártak 20 évet ...
  • Duddits
    #31
    Ne úgy álljatok hozzá, hogy egy ez fojtatás, hanem mint egy külön álló film, aminek nincs első része.
  • arty
    #30
    egyet gondolunk, ez egy jónagy gagyi, de láthatod, minden eladható :D
  • CSOCSO
    #29
    meglestem a magyar bemutatot. hat ez tok szar... majdnem ugyan az a film... magas no. huha... mintha mar lett volna ilyen az elozo reszben... egyedul a lyukastorok ami erdekes
  • CSOCSO
    #28
    dekurvara mediumok vatytok... nekem fogalmam sem volt ki nyitotta..
  • Duddits
    #27
  • KeKKSZike
    #26
    Láttam az első részt és a bemutatót is! Biztos vagyok benne, hogy nagyon jó lesz a második rész! Már nagyon várom a Szállító 2vel egyetembe! :)
  • PeeTeR
    #25
    ah qrvajo film :DDD
    tutibiztos meglesem :)
  • arty
    #24
    huhh, ennyire gáz folytatása kevés filmnek volt. régen ellőtt ötletek, elfáradt poénok, ráadásul az első tényleg jó volt anyira kár h tönkrevágják ezzel :)

    pl. olyan is lehetne a folytatásban h az egyik csaj csunyán beszél ;)))
  • Crazygirl
    #23
    naggggyoooon allat az a film es naon varom mar a 2dik reszet is...tuti hoyg szedem.!
  • Daniel19
    #22
    Tudom!!!!
  • Duddits
    #21
    Ez marha jó!!
  • Bandee1987
    #20
    Amerikai mozipremier:
    2005. augusztus 12.
    Hazai mozipremier:
    2005. augusztus 25.
  • Bandee1987
    #19
    Akkor nincs is már messze...
  • Daniel19
    #18
    A magyar előzetes!

    Klikk ide!
  • Duddits
    #17
    Az tök frankó!
  • deep
    #16
    Nesztek tréler:D
    Nemhogy forgatják, de kész van:D