26
  • fv
    #26
    Ismerős Mac-je 300 MHz-es 5 G-s HDD-vel, 256 MB memóriával gyorsabban kezeli a képeket a Photoshoppal, mint az én PC-m 1.7-es órajellel, 200 GB vinyóval, ugyanennyi memóriával.
    Szóval ügyesebben kattog az Apple. :-) Mindenkinek ajánlom, akinek van egy csomó péze.
  • mechorg
    #25
    nekem az olympus m:robe jobban tetszik mint az ipod, csak drágább :) de nagyon álat hogy csak mikor bekapcsolod akkor világítja meg a gombokat.
  • Macc
    #24
    A Mac mini nem egy kapkodo idegbeteg, de nagyon jol futtatja a dolgokat. Leginkabb a vinyoja a szuk keresztmetszet, a maga 4200-as fordulataval, de ha ezt lecsereled egy 7200-esre, akkor mar az sem lesz gaz. 1GB RAM javallott. Igazabol nem erdemes PC_hez hasonlitani mert mas az egesz rendszer (de ugyanarra tudod hasznalni, eltekintve extrem esetektol). Probald ki, es akkor meglatod...
  • Lenny
    #23
    Kimaradt egy "nem" szó a "20 meg 40..." elől.
  • Lenny
    #22
    Na ez az, én is most akarok venni lejátszót, de az ipod kiesett az első körben, mert drága , és nem lehet vele felvenni vonalbemenetről. Jóval olcsóbban adnak minőségi lejátszót amivel lehet. Igaz az 20 meg 40 giga csak 1, de annyi elég nekem.


    Egyébként az Apple gépek kisebb órajelekkel, stb. mellet hozzák ugyanazt a teljesítményt?
    Ez a legdrágább macMini (200.000 huf):
    • 512MB DDR333 SDRAM - 1 DIMM
    • 80GB Ultra ATA merevlemez
    • SuperDrive
    • Belső Bluetooth + AirPort Extreme kártya
    • Mac OS X
    • 1.42GHz PowerPC G4
    • ATI Radeon 9200, 32MB DDR video memória
    Szóval nem egy nagy waszisz'dasz. Megéri? Ja és kell hozzá moncsi is ami szintén horrár.

    Félreértés ne essék, én jobban szeretnék egy mac-et mint a PC-met, pont ezért kérdezem.
  • Macc
    #21
    Csak ez a hulye geszti a hulye szovegeivel ne lenne. 1 - Ez a Minden Dj teved duma, ez fassag, masreszt miert kell zenei temaban olyan szlogent kitalalni, ami a zene irant erdeklodok felet rosszul erinti???
    (nem a Dj teved, hanem az aki rossz Dj-t hallgat)
    2 - az iPodnak van egy reklam arculata, de most jott geszti, es muszaj latnunk a pofajat, meg a hulye szlogenjet a mellkasan!!!

    Magyarok azert mindent el tudnak ba**ni...
  • archkoven
    #20
    A "looser friendly"-ben a lúzer csak egy "o".
  • LaPalma
    #19
    valóban, mert amikor itt megjelent a cikk, még nem volt itms japánban de azóta lefolyt néhány ladik a dunán...
    mellesleg rosszul írtam, mert nem egy hónap, hanem 4 nap kellett ahhoz, hogy az itms megelőzze a sony-t:
    http://www.macworld.com/news/2005/08/07/itunesjapan/index.php?lsrc=mwrss
  • Tetsuo
    #18
    Pont itt az sg-n volt egy cikk h Japánban még mindig a Sony walkanja a menő..
  • duke
    #17
    "Sokak számára furcsának tűnhet, hogy miért is Budapesten nyitott először Apple Centert"

    Aszem a mac magyarorszagi felfutasahoz van nemi koze a Fix pont tv-nek is. A kb napi 4 oras mac-es adasa ugy latszik hasznalt.Lehet hogy nincs ennyi,de akarmikor odakapcsolok biztos hogy a mac-rol beszelnek.
  • LaPalma
    #16
    az, hogy itthon miért az ipodot veszik, az lehente egy jó tanulmány (nekem egyértelmű volt az imac mellé)
    de a tengerentúlon az ipoddal együtt kapod az itms-t, ami egy nagyon jó szolgáltatás. nem véletlen, hogy japánban egy hónap alatt földbe döngölte a hazai sony szolgáltatását.
    ha elvből nem vennéd, az megint egy jó tanulmány-téma lenne :)
  • Darth Sith
    #15
    baszki, mikor lesz nekem ekkora monitorom????
  • stukov
    #14
    Miért jó az iPod? Nagyobb tudású, hasonló minőségű és árú, esetleg olcsóbb lejátszó van egy rakás... miért az ipodot veszik? Én már csak elvből nem ezt venném.
  • Béla bácsi
    #13
    Blokkolnám... :)
  • testerlnx
    #12
    Sajnos itthon akkor is feldobod ha fizettél...
  • pemga
    #11
    Naja, csakhogy USA-ban, ha az államon múlik akár fel is dobhatod a pacskert a kórházban. "Mé nem fizettél biztosítást?"
  • onimusha
    #10
    másik meg hogy usa-ba 7%os áfa kulcs van a legtöbb fogyasztói termékekre mégse mentek tönkre
  • onimusha
    #9
    nemtom, hogy a kuki gesztit mi aráknak hívták meg, havi 800db fogy itthon az nem rossz, nekem is kéne de ha veszek rokonok és USA, mert nem fogok "10%-os szerzői jogi adót" sztem ezt ők se gondolták komolyan , zsidó artisjusnak már mindenbe benne van a keze
  • Yv@n
    #8
    "a DJ mindig téved, mert sohasem tudhatja, hogy mi éppen milyen zenét hallgatnánk meg szívesen, erre pedig szerinte egy fehér fülhallgatójú iPod a megoldás minden embernek."
    Nagyon állatul nézne ki, ha a discoban néma csend honolna, és mindenki egy ipoddal rázna olyan zenére amit épp hallgatni akar :)
  • Moyko
    #7
    A sok túskó, én a csajjal foglakoztam volna.
  • Cat #6
    jah, SG cikket olvas a csaj :)
  • jihad
    #5
    Ja, azt kell tapogatni ha a billentyűzethez nem férsz hozzá. :)
  • Smuge
    #4
    Ja az se rosz ami belog bal oldalrol
  • jihad
    #3
    Viszont a tft monitor az durva.
  • jihad
    #2
    mióta megjelentek az mp3 lejátszók, azóta nem éri meg albumot, CD-t kiadni a zenekaroknak.
    Megvenni se éri meg.
  • Esrohnoil
    #1
    Nem is nagyképűek...