1123
http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1059849103
  • Gabyee
    #642
    szisztok!
    olyan kérdésem volna hogy ha én 10e felteszek egy eseményre és az nem jön össze akkor azt a 10e-t elveszítem vagy csak annyit amennyit nyertem volna a szorzó alapján?
    bocs lehet hogy kicsit bonyolult de máshogy ezt nem tudom megfogalmazni:P
  • OPM
    #641
    leterhelte a sok vb-fogadó :)
  • wbtist
    #640
    Valóban meglett, viszont nem érem el a sportingbet-et. Másnak sem megy? sportingbet
  • skristof
    #639
    :DD
  • forzajuve
    #638
    szerintem már megjött a pénzed...
    na? nyertem?
  • wbtist
    #637
    Valaki meg tudja mondani, hogy a betandwinnél mikor írják jóvá a nyereményt a vírtuális számlán?
    Tehát nem kivenni szeretném a pénzt, hanem tovább játszani, de mindenemet feltettem Németországra.
    Nyertem is, de a számlám 0,33Euro...
  • mukika
    #636
    hali

    betandwinre csak regisztrálva voltam, de soha nem játszottam még ott... de múlt héten kaptam egy levelet, ami 500 ft-os kupont tartalmazott. "Mindenkinek megvan a joga a VB-re fogadni!" na ezt a pénzt életemben először megjátszottam, éreztem, hogy nyerni fogok... este jött az sms: mi nyertünk, de kikaptak az osztrákok. :( (meg is nézem a szelvényem az oldalon, szép piros az osztrákok neve) na mondom jaajj, mind1 jövő héten töltök fel pénzt, mert a vb-re akarok fogadni. erre ma belépek, hogy feltöltök 2,5k forintot(hátha még a bónuszt is megkapom), és az állam leesett... :)))))))) kicsit átkúrtak a múlt héten, mondjuk én sem jártam utána az eredménynek más oldalon. szal tudok fogadni a VB meccsekre, és be is jött a tippem. :))))))))


  • QPR
    #635
    Mekkorát tévedtem, a második félidőben sehol nem voltak a plávik...
  • Matthew Prosac
    #634
    18:15 FT' Serbia & Montenegro 0 : 1 Germany
  • QPR
    #633
    eddig 0-0 szünetben
  • QPR
    #632
    4-es szorzón felüli a mai szerb-német 1-es. Tutiiii
  • Matthew Prosac
    #631
    Köszönet Darijan Maticnak hogy a 13-ai szelvényem utolsó meccsén a 88. percben megnyerte a meccset az NK Domzale csapatának (0-1) és egyben nekem is keresett egy kis pénzt. Akkor csak 500 huf volt a számlán a segítségével már 1600 huf.


    A tegnap hőse pedig Moura aki a hosszabbításban lőtt góljával beállította a 2-1-es végeredményt a Parana ellen. Ha nem teszi akkor a számlámon jelenleg nem 4300 huf lenne hanem csak 1000 körül.
  • Matthew Prosac
    #630
    Megholt a tápig megint egy kicsit.
    Előző héten visszautaltam az összes pénzem, hagytam a számlán 4000-et, 3500 el is ment a PSG Ajaccio elleni botlásán (2-4), a lényeg hogy eljutottam oda hogy maradt 205 forint a számlán. Ez lett a sorsa:

    Túléltem a vészt!
  • skristof
    #629
    az első az szép :)
  • forzajuve
    #628
    na? melyi(e)k fog(nak) elmenni?:)

  • Matthew Prosac
    #627
    egy újabb csodálatos nap, mostanában fut a szekér:

    És egy hatalmas puszi Kris Boyd (Rangers) bal lapockájára!
  • Matthew Prosac
    #626
    egy újabb szép nap, avagy elfelejtettem veszteni:
  • Matthew Prosac
    #625
    ma is unatkoztam...
  • OPM
    #624
    moneybookersen keresztül nincs kezelési költség és 3 munkanap az átfutási idő, de lehet hogy tudsz a b&w-re közvetlen is + költségek nélkül 7 napos átfutással utalni... gondolom minden benne van a leírásban...
  • skristof
    #623
    na regisztráltam magam én is a betandwin-re.. mivel nincs dombornyomott kártyám, akkor csak abnki átutalással tudok pénzt feltenni.. annak mennyi az átfutási ideje? és mennyit vonnak le kezelési költség címszóval?
  • skristof
    #622
    mennyit tettél fel?

    amúgy grat :)
  • QPR
    #621
    Szombati szelvényem:
    Rapid - Gax Félidő X Vége 1
    Torino - Avellino Félidő X Vége 1
    Bayern - Eintracht Félidő X Vége 1

    Összesen 80szoros pénz

    ÉS BEJÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖT!
  • Matthew Prosac
    #620
    A M'brough tényleg kikapott, emellett pedig:
  • Matthew Prosac
    #619
    a lényeg, aki nem tudná:
    Steaua - Middlesbrough 1-0
    Middlesbrough - Steaua 4-2
    Továbbjutott a M'brough 4-3-al akárcsak a Basel ellen... (ügyebár ott is szinte ugyanez történt)
  • Matthew Prosac
    #618
    Gyerekek... a Middlesborough meccs az évtized meccse volt. Ami ott ment,az hihetetlen. Szavakkal nem tudom leírni. Amúgy fogadjatok rá hogy a következő meccsen a Boró kikap, mert egész meccsen annyit futottak hogy már én nem kaptam levegőt... Embertelen teljesítmény volt 60 percen keresztül megállás nélkül egykapuzni. ű
    "Ön tudta volna hogy ez lesz?" Én igen!

    Nincs nap embere. A nap csapata a Boró. Nagyot nőttek a szememben.
  • forzajuve
    #617
    nem jön az ihlet :( pedig kétoldali nyerhetnékem van előrehaladott stádiumban
  • Matthew Prosac
    #616
    A szombat embere tehát holtversenyben:
    Matthew Taylor (Portsmouth)
    Csapata győztes gólját szerezte a 88. percben, hatalmas segítséget nyújtva ezzel a bennmaradásért küzdő Pompey-nak.

    illetve Peter Ijeh (Fc Köbenhavn)
    A ráadás perceiben lőtt góljával csapatát a bajnoki cím küszöbére helyezte.

    Azt hiszem minden nyertes szelvény után csinálok ilyen MVP-s képlinkelgetést. Mert teccik.
  • Matthew Prosac
    #615
    Na most kétharmadig tele a pohár, vagy egyharmadrészt üres? Jóljött volna még az a +6000 huf, nameg vezetett is az Albacete.
  • skristof
    #614
    aztakurva
    nájsz grat :)
  • Matthew Prosac
    #613
    Nicolae Dica

    Esetleg neki a másik felét?
  • forzajuve
    #612
    gg!
    Stefan Batan
    küldd el neki a felét :)
  • xxx321
    #611
    http://legyenpenzed.atw.hu----póker és sportfogadás infók
  • Matthew Prosac
    #610

    éreztem hogy 1-0-ra vezet majd a Bucarest a szünetben... 5x szorzót adtak rá
  • OPM
    #609
    köszönöm schalke... avagy Podolski hatalmas góljával buktam a szelvényem
  • OPM
    #608
    hát hosszas huzavona után tettem f*smixen egy hsv, schalke, bayer, cselszki, hearts kombót... majd meglássuk
  • OPM
    #607
    többhetes szünet után most újra megpróbálok valami jókis szelvényt összedobni a 7végére... majd írok 1-2 tippet
  • Kezdő18
    #606
    Valami jó tipp hétvégére?
  • Kaplan
    #605
    Nem rossz.
    Gratulálok. Én is mellényúltam az olaszoknál most :S
  • Matthew Prosac
    #604
    franciákról nem is beszélve
  • Matthew Prosac
    #603
    015 Mainz - : - Hertha X 2.7
    021 Kaiserslautern - : - Borussia M. H 2.1
    130 Arminia Bielefeld - : - Nurnberg X 2.8 (merész tippem: 0-0)
    161 Werder - : - Hannover H 1.45
    164 Duisburg - : - Bayern V 1.35


    tudta afene hogy ilyen jó vagyok a németekből
    a spanyoloknál és az olaszoknál azonban alaposan mellényúltam. meglepő vereségek