164
Mortal Kombat Movies
  • Synchronous
    #124
    Mortal Kombat Conquest. Az egy sorozat, valószínű erre gondolsz.
  • Fekabandi
    #123
    haljátok nem tudjátok melyik az a mortal kombat amelyikben a KUNG LAU van benne és ha tudjátok honnan lehet őket letölteni magyar szinkronnal az olyan részeket akkor nagyon hálás lennék
  • Synchronous
    #122
    Lesz 3. rész csak még nem megy a mozikban. De majd az 1. rész szereplői köszönnek vissza. Mivel ebben a formában a 2. részt egy az egyben figyelmen kívül hagyják. Értem ez alatt, hogy Rayden újra C. Lambert lesz és nem James Remar. Sonya szerepét pedig ismét a cuki arcú Bridgette Wilson veszi át Sandra Hess helyett.
  • Dexantreal
    #121
    Az eredeti mennyire másabb annál, mint amit belinkeltem lentebb? Csak, akkor kell, ha feltöltöd valahova. Nem veszem meg pénzért :P.
    Hja, a Conquestet el is felejtettem már, lol. Lelehet szedni netről - esetleg szinkronosan? -? Mert érdekelne, hiszen régen volt és jónak tűnt picit, de nem annyira.
    Bár nem fontos.
  • saw123
    #120
    mortal kombat 1,2 + mortal kombat conquest sorozat az rtl klubon
    a 3.rséz most készül nem?
  • Seth
    #119
    nincs 3.rész
    2 mozi volt meg egy sorozat (meg vmi rajzfilm is volt)
  • saw123
    #118
    nekem megvan eredediben a mortal kombat soundtrack ha érdekel. az én kedvencem amikor johnny cage tolja scorpion ellen. na az egy zúzós fear factory szám...
  • surisomi
    #117
    valahonnan lelehet szedni a 3. részét, vagy egyáltalán van, és folytatódik még. Mennyi rész van összesen? Kérlek válaszoljatok!
  • Dexantreal
    #116
    Mortal Kombat 1 OST
    Éjjel néztem meg nosztalgiából az egyet és még mindig tetszik és nagyon jó!
    OST-ben már el is felejtettem, hogy Immortal, vagy mi annak a számnak a címe, ahol You Kang vagy ki, meg Johhny Cage és Sonja Blade bunyózik a vörös állarcosokkal és ott szól ez a zene. Ez a szám a kedvencem,
  • Dexantreal
    #115
    Szerintem fenét. Különben már itt is lenne info, vagy nem tudom :S.
  • Bokafix2
    #114
    Itt tilos a warezolás. Bünti jár érte. Ezt vegyétek komolyan.
  • Jrex
    #113
    hello,tényleg kész van már a 3?
  • gyigyi
    #112
    Please
    Küldjetek egy linket, hogy honnan lehet letölteni a Mortal Kombat 1-et szinkronosan.
    Előreis kösz.
  • Tray
    #111
    Köszi szépen az oldalakat.
    Megvan minden
    Csá
  • Bokafix2
    #110
    Küldtem privát üzenetet, észre se vetted?
    Képernyő bal felső sarok.
  • Tray
    #109
    Thanks
  • deep
    #108
    Torrent
  • Tray
    #107
    Csákány
    Nem tudja valaki, hogy honnan tudom letölteni a Mortal Kombat 1 és 2. részét.
    Előre is köszi
    Meg ha van valami jó film letöltő oldalt még +ba írnátok azt megköszönném
  • SamuraiJack
    #106
    honnan lehet letölteni mortal 2 filmhez feliratot????2 cd-s kell és magyar

  • Dexantreal
    #105
    Jó kérdés. Szerintem torrente nfent vannak még :S. Ha talál valaki linket - annyira nem fontos, video kazin meg van -, akkor én is letötleném gépre is.
  • Gergo18
    #104
    Üdv mindenkinek, nem tudja ésetleg valaki, hogy a sorozat részeit honnan lehetne letölteni??? köszön előre is
  • Patesz7
    #103
    Helló! Nem tudja valaki véletlenül honnan lehetne megszerezni/letölteni a DVD változatot az 1 és 2 ből??? Magyar hanggal vagy legalább felirattal.....kössz előre is
  • LordVenom
    #102
    Ezen az oldalon hamarosan kivégzések is láthatóak lesznek,ezenkívül az egész Mortal Kombat kerettörtének elolvasható,karakterbemutatók kíséretében,és ami unikumnak számít,hogy 1-2 MK képregény is honosítva van. Jó szórakozást a Mortal fanoknak!
    Yggdrasil
  • spongya
    #101
    Itt találhatóak a Mortal Kombat: Devastation (3.rész) szereplői. A fillm törénete angolul: Earth's mightiest warriors: Lui Kang, Johnny Cage, Sonya Blade, Jax Briggs, and Lord Raiden must fight another evil force bent on the devastation of our world.
    Raiden-t szerencsére Christopher Lambert játsza majd, és Liu Kang-et, Johhny-t (bár ő a kettőben meghalt) és Scorpion-t is az játsza aki az 1-ben játszotta őket. Sub-zero elvileg az lesz aki az 1-ben Reptile, a kettőben Sub-zero volt.
  • Dexantreal
    #100
    jaaaa, tényleg! Thanks fullra elfelejtettem...amúgy ami a klippben van szám, meg az1-ben is nagyon nyomatták, letölthető? Ebbe a topikba volt valahol hátrébb, de már nem volt fent az oldalon...google-n rákerestem, mindenféle hülyeséget behozott, torrentem meg nincs ezen a gépen és nincs is értelme felrakni, mer ma költözötk vissza az asztali gépemre...szervízbe volt eddig
  • wesker24
    #99
    valamikor biztos lesz !!! csak az nem tudjuk hogy mikor ???
  • gamerboy91
    #98
    Lesz Mortal Kombat 3 valamikor?
  • wesker24
    #97
    Az a Mortal Kombat 2-ben van amikor Scorpio és Sub-zero búnyozik !!!!
    Pontosan ott ahol Liu Kang Sub-Zeronak segit de erre Scorpion elrabolja Kitanát !!!
  • Dexantreal
    #96
    Nahh, én vagyok az Ibron, csak új nicken. Ide is beköszönök, mer rég voltam. Találtam1király klippet, mindenféle Mortal Kombat van benne. Játék, film, képek, satöbbi. Csak azt nem értem, hogy melyikben van az - mármint melyik filmben - ahol Scorpio és Sub-Zero bunyózik?:SS....
  • wesker24
    #95
    www.isohunt.com
    www.torrentz.com
    piratebay.org
  • wesker24
    #94
    Keress rá a filmekre torrent kereső oldalokon amugy nekem megvan mindkettöböl a dvd verzió !!!!!
  • Navidad
    #93
    Hi.
    Nem tudja valaki hogy honnan lehetne letölteni a Mortal 1-et és 2-öt magyarul?
    Előre is kössz
  • LordVenom
    #92
    Mortal Kombat rajongók!
    Akit érdekel egy átfogó sztori a Mortal Kombat világáról (kezdetektő -MK1- mostanáig) az jöjjön az Yggdrasil oldalra,és olvasson.
    És a szerző jó néven veszi,ha regisztrálás után némi kritikát,vagy dícséretet írnátok a történethez. Köszi,csáó!
    A cím: YBK
  • Fido4life
    #91
    SZVSZ hatalmas gyökérség volt a filmekben, hogy pl Sonya nem az eredeti rucijában feszített.. Írom ezt egy tavalyi topikba :P
  • Blackluck
    #90
    Most vettem észre, hogy ilyen fórumotok is van, ezért nem akarok pofátlannak tűnni. De szerintem várhatjátok nyugodtan a 3. filmet ugyanis már ennek az ötlete kb 2 vagy 3 éve felvetődött amikor is már azt emlegették, hogy visszatér rayden szerepébe Christopher Lambert (ellentétben a 2. résszel: itt megtekinthető)
    Még ekkortájt rákerestem a honlapján (Christopher Lamber filmjei)akkoriban még közte volt a mortal kombat film 3. része is és reménykedtem benne h valóban viszatér, mostmár úgyfest frissítették :(
    Akkoriban még ha jól rémlik vmi más néven emlegették, aztán év elején (még februárban) bejelentették megint h lesz: [URL=http://imdb.com/title/tt0293429/]3. film .És már akkor azt rebesgették ha minden igaz h már nagyrészt kész a forgatókönyv és még idén meg lesz, a lényegre térve elég jó ideje semmi újdonság nincs erről vagyis könnyen lehet, h megint csak eltették télire emészgetni a dolgokat.
  • STREEX
    #89
    Uramisten, nem is tudtam hogy jön a 3. rész.Ráadásul még 2005-ben?!
    Arra azért kiváncsi vagyok hogy mikor játszódik a történet hogy játszik bene rayden is meg johny cage is.
  • Ibron
    #88
    Quan Chi,Fujin?Ők kik is?:D Nekem egy MK játékom volt eddig,a4 és abba ők benne voltak..de amúgy nem tudok róluk semmit.Azért köszi a szereposztást:)....jó lenne,ha már a moziba ülhetnék és nézhetném:D.
  • deep
    #87
    Na azért kinyomoztam egy szereplőgárdát a 3. részhez:

    Robin Shou .... Liu Kang
    Adoni Maropis .... Quan Chi
    Linden Ashby .... Johnny Cage
    Chris Casamassa .... Scorpion
    Keith Cooke .... Sub-Zero

    rest of cast listed alphabetically:
    Sandra Hess .... Sonya Blade
    Matthias Hues .... Fujin
    Neil James .... Shang Tsung
    Christopher Lambert .... Rayden
    Bridgette Wilson .... Sonya Blade

    A hegylakó visszatér:D
  • deep
    #86
    Uralkodnak:D

  • deep
    #85
    Hát csak annyit tudni, hogy készül és hogy lesz.
    De hogy mikor, azt nem tudni egyelőre.