164
Mortal Kombat Movies
  • Legend Killer
    #164
    viszont csináltam Mortal Kombat Deceptionnek egy tributeot jútúbon.

  • Legend Killer
    #163
    :D... nembaj.
  • BlackWolf
    #162
    harry vs mortal kombat hagyjuk :D:D:
  • Legend Killer
    #161
    topik up.

    akit érdekel egy kis MK sztori, katt ide, kicsit furcsa, mer vegyítve van Harry Potterrel. de félbe maradt.
  • limperatore
    #160
    sztem jó film lesz, kiv. vok
  • Tyler1
    #159
    úgyhogy ez egy sz*r lesz. nem tudom miért kell a realitás taljára helyezni egy ilyen filmet, mikor ez egy fantasy.
    biztos vmi folyékony nigrogénes palack lesz a hátán, amivel szépen megfagyazt mindenkit. raiden meg vmi áramgerjesztővel mászkál majd.

    nemkell félni, megoldják. csak egy kalap kaki lesz az egész.
  • limperatore
    #158
    Arra vagyok kíváncsi hogy hogy csinálják meg a képességét, mert ugye senkinek se lesz a filmbe emberfeletti képessége. Scoripionnak még oké, oda tesznek a kezéhez egy cuccot amiből kilövi a szarját, de sub zero? na meg raiden?
  • Rayden02
    #157
    Ehh!!Na!Mondom én hogy elég Creepy!
  • Tyler1
    #156
  • Rayden02
    #155
    Lol,pedig mondom,rajta volt!!
    Na nem számít,gondolom ti már tudjátok hogy hogyan néz ki!
    Hát elég félelmetes!
  • limperatore
    #154
    ha print screent nyomsz ezt fogod látni :D
  • Tyler1
    #153
    sub-zero már csak ilyen
  • Rayden02
    #152
    Mi az fene,nem jó?Mikor beraktam még rajta volt!
  • Rayden02
    #151
    Sub zero,kimerevítve!!!LOL!

  • limperatore
    #150
    vki tud róla vmit?

  • Xerxész
    #149
    Új MK film megerősítve!
  • Prince23
    #148
    2010-re
  • Kazuma92
    #147
    ez sajnos verziófüggő, szal szedj le vmi más verziót
  • sziszi675
    #146
    sziasztok, help me nekem! hiányzik az MK1-ből a crc file-om, nem találom sehol, valaki segítsen, köszi
  • geza222
    #145
    nagyon cool vagy Bokafix2!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D

  • Bokafix2
    #144
    Jó szórakozást!
  • geza222
    #143
    császtok nem tudja valaki honnan tudnám letölteni a mortal kombat FILM részeit letölteni????????azokat amik egyidöben az RTL-en is mentek lécci segitsetek?????????elöre is kösz!!!!
  • fütyimi
    #142
    Sziasztok nem tudja vki h honnan lehetne letölteni feliratot az első mortal kombat filmhet?
  • LordVenom
    #141
    Karácsonyi mortal kombat frissítés ma este az Yggdrasilon. MK képregények magyarul. YBK
  • hunadam94
    #140
    valaki tudja hogy honnan lehet letölteni silkroad-hoz botot ??
  • Dexantreal
    #139
    Kettő.
  • erik10
    #138
    Hellosztok!!

    Lenne egy kérdésem,hány része van a mortal kombat-nak?(filmből)
  • OGFIDI
    #137
    szevasztok !!! azt szeretném kérdezni , hogy milyen fajta részei vannak a mortal-nak , és azok hány részesek ??? mármint a sorozat!!
  • Tenut
    #136
    Üdv mindenkinek! Nemrég letöltöttem a Mortal Kombat Conquest-et, de magyar feliratot csak néhány részhez találtam. Tudna valaki segíteni? ([email protected])Cserébe adnék, egy elég jó, magyar nyelvű felirat-átidőzítő progit. Előre is köszi.
  • 6600GT
    #135
    http://fightfan.gportal.hu
    mortalos oldal!
  • Dj Toto
    #134
    köszi !
  • Bokafix2
    #133
    Nézz szét az MK:C site-on. A multimédián belül vannak soundtrackok.

  • Dj Toto
    #132
    hali. vki megtudná mondani hogy honnan tudom letölteni a mortal kombat conquest zenéit? az is jo lenne ha csak a cimüket tudnám már kerestem mindenhol de nem találtam.. pls help
  • Fekabandi
    #131
    és SZinkront valki pls tud? az nagyon jóü lenne
  • Synchronous
    #130
    Pedig a Super Subtitles-en van a részekhez felirat. Nem az összes, de van...
  • Fekabandi
    #129
    kösönöm de felirat kéne hozzá.mAgar felirat azt is tudsz hozzá.super subtitles-en se volt :(:(:( kár tudsz mást ahol van hozzá felirat?
  • Fekabandi
    #128
    oké akkor küld ok?
  • Synchronous
    #127
    Hát én csak külföldiül találtam meg. De mondjuk biztos van hozzá felirat a super subtitles-en. Warezolni tilos fórumon belül, úgyhogy ha ez így kell privátba elküldöm.
  • Fekabandi
    #126
    biztos és nemtudod honnan tudoma sorozatokat letölteni magyar szinkronnal? mert kerestem már de nem találtam:( sajnos
  • Istencsászár
    #125
    tyű de régi már, még anno vhsre vettem fel a részeket:), érdekes hogy azóta egyik kereskedelmi adó sem vetíti ujra... ilyen gagyi volt? :)