713
  • deep
    #113
    Resi 1 remake ott van Gamecube-on, annál nem kell tökéletesebb. Viszont ez így ebben a formában télleg nem igazán Resident Evil. Rossz irányba indultak. Persze a játék biztos jó lesz, de semmi sötét, semmi fíling. Tömeghent az egész...
  • Skyline
    #112
    Ahhoz képest hogy arról volt szó hogy visszatérnek az eredeti vonalhoz....A videók alapján megint parazita lesz meg minden faxom...
    A 4 mint játék frankó volt,de az nem resident evil amiben törpe meseszerükinézetű meg nagykalapos varázslószerüség főganajopk vannak basszus....Remélem ebben nem lesznek ilyen baromságok...Én személyszerint a parazitás faxságok helyett jobban örülnék a régijó zombiknak...
    Vagy egy kibebaxottkomolyan megtápol resident evil 1 remake-nek:)
  • Kaplan
    #111
    Nagyon tetszik trailer alapján meg minden, de esküszöm mintha a negyedik részt látnám átteleportálva más környezetbe. Minden, láncfűrészes, fej szétlövése után kijövő féreg, rálökjük a jó emberre a sziklát. Kegyetlen...
  • Istencsászár
    #110
    Már szintet léptek:)
  • Seth
    #109
    mondomén hogy az vmi őslakos lesz :)
  • Lammer
    #108
    Trailer2 ->

    (miertnemzonbiagok?)
  • Louis Cyphre
    #107
    Elindult a hivatalos oldal:
    http://www.residentevil.com/
  • deep
    #106
    Jövő márciusban érkezik a Resident Evil 5
  • Louis Cyphre
    #105
    Friss infók és képek:

    link
  • Seth
    #104
    Inkább vmi keverék őslakosnak tűnik :) Jó lenne egy új bige, régiek már lerágott csontok, nyugdíjasok :)
  • Hoz_Hun
    #103
    Vajon ki a csaj? Clair vagy Rebbecara tippelnék. :)
  • deep
    #102
    Lap közepén szkenek...
  • Lammer
    #101
    "-Real time weather change"
    ez a PS3 verzioban igy fog kinezni:
    -Real time weapon change

  • deep
    #100
    Van egy jó kis interjúszerűség ahol boncolgatják az eddig kitudódott részleteket.

    Szemezgetek is belőle:

    -Afrikában játszódik
    -Egyszerre sokkal több ellenfél támadhat ránk, mint valaha, és több tárgyat hajigálnak felénk
    -Kevésbé lináris játékmenet (üdvözölném:))
    -Több és valósághűbb fegyver, amelyek upgrade-elhetők is lesznek talán
    -Fejlesztett kézitusa rendszer
    -Machete szerű erősebb vágóeszköz is várható
    -A napfénynek lesznek pozitív és negatív hatásai(szerintem ez kimerül majd abban, hogy ha fényről bemegyünk a sötétbe, egy ideig nem látunk rendesen...)
    -Lézer célzóka is lesz megint
    -Nagyobb hangsúly lesz az épületeken való mászkáláson, mobok elkerülése végett
    -Chris modellje olyan részletes lesz, hogy az inventoryban levő dolgok elvileg láthatók is lesznek ráaggatva
    -Real time weather change
    -A párhuzamosan készülő CG múvival rokon szálon fut a sztori
  • deep
    #99
    Durva, hogy több, mint 2 és fél éve hallottunk először a játékról és még mindig sehol a megjelenés. Nem kevés munka van benne. Reméljük ez a "szánsájn reggi" játékmenet nem teszi tönkre.
  • deep
    #98
    Alakulgatnak a dolgok, reméljük év végére befut a cucc:)

    Addig ittene meg lehet tekinteni egy Yamauchi interjút, gémpléj berakásokkal, miegymással.
  • Petyus_
    #97
    Nyugi! =)
  • Lammer
    #96
    monnyanak le444NEGZ
  • deep
    #95
    Na akkor itt a masszív gémpléj video...

    Helyett egy hatalmas fasz, torokra:

    Capcom has told Eurogamer that we won't be seeing any new gameplay footage of Resident Evil 5 released this week despite reports to the exciting contrary.

    According to the publisher, the special DVD attached to Famitsu in Japan this Friday will only contain an interview with a producer on the title, not a fresh glimpse at the action as ThreeSpeech suggest.
  • Lammer
    #94
    DÁBÖLJÚTÍEF!!4!NÉGY!44 :D

    [timetravel activated] :D
  • deep
    #93
    A holnapi szerdáról van szó egyébként.
  • deep
    #92
    Mostanában nem igen hallhattunk az amúgy is csendben készülgető Resident Evil 5-ről, a Capcom azonban hamarosan új információkkal, illetve egy videóval is ellát majd bennünket.

    A napokban tudódott ki, hogy a japán Famitsu magazin következő száma némileg különleges lesz, egy ingyenes DVD jár majd ugyanis hozzá, amelyen egy interjú, valamint egy exkluzív videó lesz majd megtalálható a Resident Evil 5-ről.

    Mindezt tehát azt jelenti, hogy jövő hét szerdán - ha minden jól megy - friss mozgóképet láthatunk majd a várva várt ötödik részről, és talán a megjelenés időpontjával kapcsolatosan is megtudunk néhány konkrétumot.
  • Lammer
    #91
    (utolso bekezdesem termeszetesen a "kockafeju hulyegyerekre" ment ;)
  • Lammer
    #90
    ha megtanulsz rendesen fogalmazni ami ertheto, akkor beszelgethetunk... ;)

    -btw nalam par masodpercet tolt ;) (HDD)
    -iranyitasa meg van nehol olyan hulye mint az elozo sima reszek
    -azert mert nem -agyatlan, megyek elore buta re4 csimbummlovolde- azert gondolom neked is nehezseget okozott, de hidd el -> vegig lehet vinni ;)
    -ha mindenki igy lenne vele akkor 1 pontos lenne mindenhol a gamez, igy viszont enyhen ferdites amit bofogsz ;)

    (szemelyeskedni meg nem erdemes, mert lehet eletben 5 perc alatt becsomagollak)
  • fanatifo
    #89
    Te biztosan valami kockafejű hülyegyerek lehet de igen tudok ANGOLUL!
    Outbreak meg egy irányíthatatlan,sokat töltö nagy kalap fos volt ami a 1000ik bőrt húzza le a sorozatról és a játékosok pénztárcájábol a pénzt!DE ezzel sztem nem csak én vagyok igy hanem ahogy néztem az értékeléseket mindenki ígyvan vele!
  • Lammer
    #88
    hat szerintem meg a szejegyzetek/noteok(kis hangulatos naplok, kilatastalansag, emberi sorsok nyammmm :P)/hangulat>>>all es ebben az RE4 SEHOL SINCSEN!
  • Petyus_
    #87
    Az Outbreak 2-t igen (elsővel nem találkoztam), de látatlanban is tudnám, hogy a fixkamerás, irányíthatatlan, szenvedős Resident Evilek sokkal szarabbak, mint minden idők egyik legjobb (a legjobbat is megkockáztatnám...) akció/kaland játéka. SZVSZ.

    A "sztori" nekem nem szempont, mert a zombis sztorik és a ganadós sztori is kb. ugyanannyira nevetséges, a RE4-ben viszont látványosabbak az átvezetők. =)
  • Lammer
    #86
    mivel??? ds? az mi? ja az a gagyi kvarcjatek? lol 86ban meg meno volt a kvarcjatek nalunk a suliban... mamar kicsit gaaaz



    natehat ha komolyan beszelgetunk es abbahagyjuk a bohockodast, vegigtoltad az emlitett nagygepes cimeket?
  • Petyus_
    #85
    "sokkal RE sztájlabb, mint a 4"

    Igen.

    "sokkal jobbak!"

    Nem.

    "MINDEN letezo ps1-ps2-gc REZIT VEGIGTOLTAM NAGYON SOXOR, es te?"

    NEM JÁTSZOTTÁL A DS-ES RESIDENT EVILLEL??? LOL, akkor hogy mondhatsz véleményt egyáltalán??
  • Lammer
    #84
    vegigtoltad? elolvasgattad a memokat, meg a storyt felogtad?
    EGYALTALAN TUDSZ ANGOLUL? -.-

    leirtak szerint qrvara nem...
  • fanatifo
    #83
    Jah és nálam még mindig resi1 és resi2 ps1 az über azt sosem tudják túlszárnyalni sosem azoknak a játékoknak volt stílusuk!3ik rövid és sztem szar volt a 4új volt nemvolt rossz de már nemvolt az igazi!Outbreak,meg ezek a célkeresztes baromságok lehangolóak és értelmetlen részek!Zeroval sajna nem játszottam!

    5ik részt várom nagyon azért....
  • fanatifo
    #82
    Az outbreakok a resident széria meggyalázása volt sztem közük nemvolt a sorozathoz!Értelmetlen szarság volt sztem!
  • Lammer
    #81
    resi4 nem igazi rezi :p

    outbreakeket vegigvitted talan? sokkal RE sztájlabb, mint a 4! sokkal jobbak!

    az re4 mar inkabb ekson game...

    re4 nalam valahol a gun lovolde re szintjen all :C (MINDEN letezo ps1-ps2-gc REZIT VEGIGTOLTAM NAGYON SOXOR, es te?)

  • deep
    #80
    Akkor erről megoszlanak a véleményeink, mert szerintem a REmake jobb mint a 4:)

    Mondjuk alapvetően más a stílusuk, de összességében ha választani kell a kettő közül, akkor a REmake. SZVSZ!
  • Petyus_
    #79
    Ne hallgass rájuk, RE-RE2 télleg zseniális volt a maga idejében, a REmake is jó volt, mint egy klasszikus feldolgozása (és tényleg nagyon jól nézett ki), de a "modern fixkamerás" RE-ek, a Zero meg az Outbreak erőltetett szarok.

    A RE4 maga a tömör zsenialitás, emlékszem, amikor elkezdtem vele játszani, nem hittem el, hogy ilyen játékot tudnak csinálni. Nextgenebb a nextgen játékok 95%-ánál.

    Persze a REmake-et GC-re mindenképpen ajánlom (vagy akár az eredeti Resi PC verzióját), mert videojáték alapvetés, de nehogy azt várd, hogy jobb lesz, mint a 4, mert annál egy játék sem jobb, főleg nem a régi Resik. :P
  • Lammer
    #78
    regi RE feeling>>>RE4 -.-
  • Árnyvadász
    #77
    Ennyiért mondjuk tényleg nem sok! Drágábbnak hittem. Oksa és köszi az infókat! Must mennem :)
  • deep
    #76
    PS2-re nincs. De egy GC 10 rongy, akár játékokkal is használtan. Ennyit simán megér, aztán eladod 1000Ft bukóval. Mondom, ez 2 játék mustplay kategória!
  • Árnyvadász
    #75
    PS2-re esetleg nincs átirata ezeknek? Nem valószínű, hogy GC-be, Wii-be ruháznék be a közeljövőben. Eleve ha váltok PS2-ről, akkor az PS3 lesz. Sajnos annyira nem megy jól, hogy minden konzolból legyen egy a lakásban :)

    De megjegyeztem amit írtál és észben tartom, mert ki tudja a Wii talán még befigyelhet, ha emberi ára lesz. És ha nincs átirat persze.
  • deep
    #74
    Gamecube-on a Remake-et és a Zero-t kötelezővé tenném minden játékokkal valamennyire is foglalkozó ember számára. Fejlesztőkenk is, mintavétel szempontjából. A játékkészítés magasiskolája. Ha nincs GC-d, vagy Wii-d, szerezz be egyet és ezt a kettőt mindenképp told végig. ELKÉPESZTŐ. A Remake-el kezdd:)