381
  • Lteebee
    #341
    A McLarennek két fejlesztőcsapat eredményei és a legjobb pilóták közül kettő nem volt elegendő egy vb-hez.
    Nem jó a mnedzsment.
  • Istencsászár
    #340
    Jaja, jólenne... a McLaren meg szerződtessen le egy fiatal titánt és bukjanak el még 5 vbt a rivalizálások miatt.
  • Lteebee
    #339
    Remélem, visszatér a bajnok és miután megszokták a Bridgestonet, újra elkalapálják a mezőnyt!
  • DJ BP
    #338
    persze, azért szent hely nekik a Kossuth tér...
    ON
  • Lteebee
    #337
    Anno a párszázezerre mondták, hogy 2millió, nem a mostani párezerre.
  • DJ BP
    #336
    sztem nem érted mire céloztam :), arra céloztam, amit SG-n nem lehet :D
  • dav1d
    #335
    #322
  • dav1d
    #334
    még nem jártál as hungaroringen ... kék sárga mezők...
  • DJ BP
    #333
    még csak nem is 2 millió, pár ezres (minek nevezzem? :) ,,tömeg"
  • dav1d
    #332


    jővőre hajrá kovalien és alonso! :)
  • Istencsászár
    #331
    Alonso köszönetet mondott

    Fernando Alonso vasárnap a futamot követően a hivatalos bajnoki ünnepségen megköszönte a Renault és a Michelin munkáját. A mai napon a Renault enstonei gyárát is meglátogatta, hogy köszönetet mondjon.


    Alonsot tapsvihar fogadta, aki meghatottságában eleinte csak annyit tudott mondani: "Köszönöm, nagyon szépen köszönöm."


    "Sok újat nem tudok mesélni Nektek. Szeretnék a csapat minden egyes tagjának köszönetet mondani. Nagy szerepet játszottatok mindkét bajnoki címemben. Kemény szezon volt, szoros csatát vívtunk a Ferrarival. Végül a munkánk meghozta gyümölcsét, s ezt megérdemeltük. Világbajnokok lettünk, mert többet akartunk, mint a többiek."


    "A Formula-1-es istállóknál összességében több ezer ember dolgozik. De csak egy csapat nyerhet. Az elmúlt két évben bebizonyítottátok, hogy Ti vagyok a legjobbak. Köszönöm, hogy egy olyan autót építettetek, amivel futamot lehet nyerni. Ahogyan Ti is, én is a legjobb tudásom szerint teljesítettem, hogy megszerezzük a bajnoki címet. Sikerült nekünk!"


    A mondatot egy kisebb szünet követte, majd nagy ünneplés. "Mint azt mindannyian tudjátok, év végén egy másik csapathoz igazolok. Amennyiben ott nem sikerül nyernem, azt kívánom, hogy Ti győzzetek. Ti vagytok a legjobbak." – tette hozzá spanyol versenyző.


    A nap végén Alonso és a Renault 540 munkatársa egy közös csoportfényképhez állt fel, majd ezt követően a kétszeres világbajnok autogramokat osztogatott a jelenlévők között.


    Alonso a ceremónia után hazautazott, hogy kipihenje magát. Vasárnap Oviedo-ba, jövő héten Viry-Châtillon-ba látogat.
  • G_ArchAngel #330
    attól függetlenül, hogy nem értek egyet a Kossuth téren "lázadókkal", ez azt sem jelenti, hogy az Országházban élőkkel egyet kell értenem...

    én inkább azokat nem értem egyik oldalról sem, akik nem tesznek semmi, hanem csak várnak, hogy történjen valami, majd ha nem a kedvük szerint alakulnak az események, akkor jönnek az okosok, akik előre megmondták...

    (mióta fotóriporternek tanulok, azóta a bűnözőket is jobban megértem, mint a politikusokat)
  • Lteebee
    #329
    Én erre mindig csak azt mondom, hogy 2millió zászlót ráz a parlament előtt, 8millió meg otthon van és éli az életét, vagy élné, ha hagynák.

    Ha valaki nem hangoskodik egy antitopicban, attól még van véleménye.
  • G_ArchAngel #328
    vagy Ő fotózott:)
  • G_ArchAngel #327
    Hidd el, Nekem jövőre semmi bajom nem lesz a Renault F1 Team-mel, inkább a McLaren-nel...

    Autóért nem tudok rajongani, csak személyért...

    Autóként Megane II Grandtour dCi-t használok, és a következő egy 2.0-es Laguna dízel kombi lesz, ha minden összejön...
  • Istencsászár
    #326
    Biztos pipíl...
  • Istencsászár
    #325
    Hogy Kinek van nagyobb tábora? Lehet nem azok vannak ám többségbe akik a másik ellen vannak... Alonso és a Renault 2szer is elverte a Ferkát, ha tavaly nemis közvetlenül, idén 100%ban legyőzte és ezt senki sem veheti el tőlük és ez a világ legnagyobb baja most :)) de hát ezvan.
  • G_ArchAngel #324
    nem találom Fisico-t...
  • Istencsászár
    #323
  • G_ArchAngel #322
    ezért mentél el az F1 topicból?:)

    hmmm...
    okos:)

    Nem vitatkozhatsz a tényekkel, arányaiban a Renault F1 Teamnek nincs nagy támogatottsága, ami most még egy elég nagy spanyol szurkolói csoporttal csökkenni fog...
    Én erre tettem a #320-ban megjegyzést, nem a munkájukra...

    (alapvetően a McLaren, a Ferrari és a Renault is szépen kivette a csalásokból idén a részét)
  • Lteebee
    #321
    "azt nem értem, hogy az ilyenek, miért nem akkor csaholnak, mikor karnyújtásnyira vannak, hanem egy nick mögött bújva, az interneten..."
  • G_ArchAngel #320
    és ez kb. a világon is ennyi embert érdekel:)
  • Lteebee
    #319
    Szép munka, megint.

    Grat!
  • Lteebee
    #318
    Ja, most látom.

    Kölcsön kinyír...
  • Istencsászár
    #317
    37
  • Lteebee
    #316
    Hány kört bírt a Ferrari?
  • Lteebee
    #315
    Szerintem nem biztos, hogy jobbak szárazon.
    Schumachernek x másodperc előnye volt, soha nem tolja neki ilyen helyzetben.
    Legalábbis az utóbb 4-5 év ezt mutatja.
  • Istencsászár
    #314
    Szépen ment, sajnos megint elszúrták a csapatnál... Sokat hibáznak és ez a Vb címbe kerülhet, de fejlődtek és jobbak szárazon, sőt gyorsabbak voltak... a győzelem nem a pilótákon múlott. Fisco végre bejött dobogóra.
  • Lteebee
    #313
    Kiváncsi vagyok, miért lesz ma Alonso faszparaszt az f1 topicban.
  • Punker
    #312
    lál
  • Lteebee
    #311
    Alonsot szoktatják a renault-s szerelők a meklárenes munkamódszerekhez.
  • G_ArchAngel #310
    admintopic?:P
  • Punker
    #309
    nem tom, valami új csóka.
  • Lteebee
    #308
    Melyik?
    Amelyik nekem is bepampogott?
  • Punker
    #307
    ma közölték hogy fiatal vagyok :)
  • Lteebee
    #306
    Jó ötlet, nekem már elfogyott a türelmem.
    Néhány kis újreg mindig beugrik, de a normálisabbank tűnők is le-leállnak kis
    "mákkirályozásra".
  • Punker
    #305
    ha szétcsapok köztük se sírhatnak mind kivágom :)
  • Lteebee
    #304
    Kicsit beleolvastam f1 topicba, de láttam, hogy a mercibuzik és a ferraribuzik felváltva verik saját és egymás nyálát és folyamatosan Alonsot fikázzák.
  • Punker
    #303
    nem, eldurrant a motor.
  • Lteebee
    #302
    Nem néztem.
    Mi volt?
    Massa tette a dolgát?