854
  • Jeff Gordon
    #654
  • G_ArchAngel #653
    bazz, ez úszni is tud majd?
    :DDD
  • Istencsászár
    #652


  • G_ArchAngel #651
    Ron elkezdte a nevelést:)
  • Istencsászár
    #650
    Alonso Wokingban járt
    A McLaren-Mercedes istálló jövő hétfőn mutatja be idei versenyautóját Valenciában. A kétszeres bajnok Fernando Alonso tegnap a McLaren wokingi technológiai központjába utazott, hogy segítse csatát az előkészületi munkálatokban. A mérnökkel folyatott megbeszélések mellett sor került az utolsó üléspróbára is, hogy semmi ne állhasson a január 17-i valenciai próbakörök útjába.

    Új sztájl:)
  • Lteebee
    #649
    Jaja, az a F1 topic:)
  • Istencsászár
    #648
    A 82 remélem nem a születési éved, ha igen akkor sajnállak, ha nem akkor nőj fel. Itt nem fikázunk senkit, főleg Kimit nem.
  • alonso82
    #647
    Véged van KIMI RAIKKÖNEN!!!!!!!!!!!!!
  • Jeff Gordon
    #646
    ezt honnan veszed 05-06ra a Ferrari is feltámadt,akkor a McLaren miért ne? hmmm?
  • Istencsászár
    #645
    Jósdát üzemeltetsz? Ez nem az megfáradt Kimi imádók topikja. A McLaren a legjobbat fogja nyújtani, mint mindenki. 80 nap múlva kiderül kinek hogy sikerült.
  • DjDano
    #644
    A McLaren ugyanolyan megbízhatatlan lesz mint eddig, ehhez nem kell jóstehetség....

    Hajrá KIMI! Hajrá Ferrari!
  • Jeff Gordon
    #643
    senkise állitja ennek ellenkezöjét,csak vannak akik nem szeretik alonsot,és vannak akik nem szeretik sumit,ez igy van jól, pl NASCARban is megvolt a Dale Sr vs. Jeff Gordon párharc,mindkét oldalon jelentös szurkolótáborral.
  • Istencsászár
    #642
    Végre aki nem csak arra emlékszik, amikor a Ferrari jól ment:). A szezon elején is ott volt és gyűjtötte a pontokat. Ha Alonso maradt volna alul, akkor is ez lenne a szitu, mivel Sumi megverte volna a jelenlegi legjobbat. Ezér mondom egál volt az év és a technika döntött.
  • DJ BP
    #641
    ,,akkor verte el Sumit amikor ő is esélyes volt"

    hát szezon előtt és elején nem így volt... neki lett volna szar, toronymagas esélyes volt :)
  • DJ BP
    #640
    antisumisoknak még szarabb (sok Alonso-s), 7-et nyert :DDDDDD
  • Istencsászár
    #639
    Sokak számára érthetetlen volt, hogy a McLaren miért egy kezdő versenyzőt választott a kétszeres világbajnok, Fernando Alonso mellé a 2007-es idényre. A wokingiak legutóbb 1993-ban kezdték újonccal (Michael Andretti) az évet, ám azóta - érthető okok miatt - kerülték ezt a megoldást.

    Bár Montoya kiválása után de la Rosa indulhatott a szezon utolsó versenyein, mégsem őt szerződtette a csapat a 2007-es idényre, noha a vezetőség megerősítette, ha Hamilton nem hozza a tőle elvárható eredményeket, akkor az sem kizárt, hogy a spanyol versenyző átveszi a helyét a szezon közben.

    "De la Rosa a család tagja. Hatalmas tehetség, remek munkát végzett a szezon második felében, és óriási tehetsége van ahhoz, hogy jól beállítsa az autót. A McLaren nagykövete, jövője biztosítva van a csapatban, mindenki jó barátja" - mondta Dennis az AS c. napilapnak adott nyilatkozatában.

    "Nem kizárt, hogy hibát követtünk el, így továbbra is esélyes a versenyzői ülésre, ha esetleg Hamilton nem hozza az eredményeket. Azonban úgy érzem, nem vállaltunk túl nagy kockázatot a brit pilóta szerződtetésével, ugyanis sikerült megszereznünk Alonsót a jövő évre."
  • Istencsászár
    #638
    Senki nem vett meg semmit, Ron ragaszkodik a McLaren részesedéshez és nem adja el ( még ). A csapat neve továbbra is McLaren Mercedes, jav.: Vodafone McLaren Mercedes.
  • redbull0304
    #637
    Én ugy tudom hogy a mercedes megvete az egész csapatot... Kérdés: most akor megmarad a McLaren név is, vagy csak Mercedes lesz simán??? :)
  • Lteebee
    #636
    Ezek egy követ fújnak Alonsoval:)
  • Istencsászár
    #635
    Naja, de amugy nagyon sokan lenyilatkozták hogy pályafutása során Sumi nagy butaságokat követett el, szándékosan vagy nem. Nagyon sok kétes dolga volt, és igen kijelentették hogy sportszerűtlen, és ez sokaknak fáj, mivel szentként tisztelik, és a múltra ne emlékeznek, csak a jelenre amikor olyan mint a ma született bárány, de ez nem gond egy 7szeres, tapasztalt Vb-nek igy kell viselkedni, nomeg már nem húszéves. De lehet nem is igy mindták, hanem pl: nem mindig volt sportszerű, azt erre már a drága ujságírók rávágáják a cikk címének hogy "X szerint Sumi sportszerűtlen". A média hatalom, valaki benyalja valeki nem. 1 szavukat sem szabad elhinni, azt hiszem el amit valakinek a szájából hallok egy riport keretében, szemtől szembe a kamerával.
  • Lteebee
    #634
    Nos, sem az egyik nyilatkozatát, sem a másikat nem hallottam személyesen.
    Az újságírók szarszemétpatkányok, egy szavukat sem hiszem.
    De ha valaki megítél valakit ilyen tetvek által közvetített infók alapján, hát tegye!
  • Jeff Gordon
    #633
    viszont ebben egyetértünk.ha vissza akart volna térni akkor azt már jóval korábban kellett volna,de ott volt a kis Kimi,aki fele olyan jó se volt a McLarennel mint Mika,ráadásul kitartása is nulla.Hakkinen is lehúzott jó pár évet a Mekinél és alatta is megállt néhány motor...

    egyébként ha engem kérdezel Kimi sose lesz bajnok,hacsak egy szuper kocsit nem adnak alá,de akkor még ott a lehetöség h Massa megveri.Alonso jobb pilóta,ezt el is ismerem.

    igen én is remélem h tesztel(het) még.
  • Jeff Gordon
    #632
    hát ebben akkor nem értünk egyet de sebaj,részemröl nincs harag:)

    egyébként én akkor utáltam meg úgy isten igazából amikor tavaly Rossi tesztelt és lehordta mindennek,meg az eredményeit is, kijelentve h kis gyakorlás után Ö is elérné azt amit Rossi. ha a te eredményeidre mondaná ezt (mondjuk 7x es bajnok vagy) te mit szólnál hozzá??? kihivnád egy versenyre. Rossi is ezt tette, majd alonso elfogadta azt,utána viszont meg elutasitotta.

    mindegy,ezen nem veszek össze veled,én akkor se fogom szeretni soha az életben,sajnos ezvan. és azthiszem nem vagyok vele egyedül, Schumit se szerették sokan de mégis sokan dicsöitették.

    Egyébként szerintem Hakkinen volt a legjobb,nemtudom mikor lesz még egy ugyanilyen pilóta,de jó sokáig nem.
  • Istencsászár
    #631
    Mika nem jön vissza, erről kár is beszélni. Remélem még fog tesztelni, de semmi tőbb, ő már befejezte a Forma 1-et.
  • Istencsászár
    #630
    7 gondolat, 7 bejezdés:

    - Fiatal, és szereti ünnepeltetni magát ( sok más szakágban ez minden napos, sajna F1ben a többi pilóta ezt elvette a nézőktől ), szeret bohóckodni ( futamok után a figurák ), ez nem beképzeltség... Légyszíves idézz olyat amitől szar alak... mer ideges? mer a hajrában nem ugy viselkedik mint a szent Sumaher? hát vazz, ez tényleg az szar alak végülis alig van köztük pár év különbség.

    - ok, ezzel nincs gond

    - Többiek is mutogatnak, ha olyan helyzetet látnak, sok sok mutogatós emberke van az F1ben, max te azt nem látd vagy nem mutatja a kamera. Ne hidd hogy egy edzés folyamén csak Alonso előtt téblábol valaki... A másik nagy mutogatós Massa amugy. De ezzel sincs gond, ettől valakinek roszabb lesz? mutogasson, te sosem mutattál oda senkinek?

    A sjtó sok mindent kiforgat, Sumit is, volt rá példa és volt rá külön cikk hogy ő nem is ezt mondta, és ez idén történt. Biztos mondott ilyet, de lehet nem ebben a forméban, a sajtónak szenzáció kell, főcim amire felfigyelnek, szal itt nagy ferdítések vannak ám egy cikkekben.

    - hahaha:)

    - jah, mindenki annak szurkol akinek akar, ha valaki 1szercsak megunja és már nem neki szurkol akkor sose tette azt.

    - pedig igyvolt, 2005ben amint reflektorba került ugy komolyan, akkor ő lett a fekete bárány, tudom mer az én szememben is, mivel Kimi szopott ő nyert. Ezér lett közutálat témája. Csak az idén is megamardt, mer le merte győzni Sumit vagy mer nem Sumi nyert + erre az FIA is rátett egy lapáttal hogy össze vissza büntette a feleket, azt ha valaki kétes dolgot tett akkor tuti ő volt a hibás már mindenért, pl Sumi Monaco, Pl Sumi sárga zászlós előzése.

    - én meg igy:)
  • Max7
    #629
    Sőt azt is remélem hogy raikönen is visszamegy a mekihez és a két fin viszi a pálmát de ez még a jövő zenéje ;)
  • Max7
    #628
    Azért kicsit pontosítsunk! Sumit akkor verte el amikor sumi is esélyes volt ez tény! De kimit nem, ugyanis kimi sohasem volt esélyes! Meki drukker vagyok akár ki is ül az autóban de az tény hogy ülhet benne a jóisten is ha 2 kör után elfüstöl! Azt tudom csak remélni hogy hakinen visszajön és a mekit majd a dobogóra teszi!
  • Jeff Gordon
    #627
    az Alonsot utállók többsége nem azért utállja öt,mert nyert két vb cimet, hanem azért mert egy beképzelt szar alak,nyilatkozataiból kiderül.ez vitathatatlan,viszont az is az, hogy télleg jó versenyzö.

    én elismerem h kivételes tehetsége van,de akkor is utállni fogom mig versenyzik,függetlenül attól h melyik csapatban megy.

    nekem pl nagyon unszimpatikus ahogy mindenkinek mutogat a pályán hogyha azonnal nem megy el elöle,többiek miért nem csinálnak ilyet? meg aztán Schumit a legsportszerütlenebb versenyzönek nevezte,majd miután megnyerte a vb-t és Schumi visszavonult,akkor meg azt mondta h Ö nem mondott ilyet,és az egészet a sajtó forgatta ki, magyarul rákente a riporterekre az egészet.

    hát ezaz ami LOL, vagy nem is inkább nevetséges.

    de ettöl nyugodtan szurkolj neki,én nembánom,ha neked Ö a kedvenced.majd rájössz te is:)

    egyébként sztem senkisem szúrta Öt ki, "h itt van Alonso,utálljuk öt közösen",hanem mint emlitettem valószinüleg a viselkedése váltotta ki a magyar nézökben (egyébként sztem a többi nemzetnél is igy van ez,kiv:spanyol),ezt az ellenszenvet.

    én igy gondolom,elnézést ha ez nemtetszik.
  • Lteebee
    #626
    Jó, de képzeld ell, hogy kiszúrsz valakit, hogy őt utálod a legjobban.
    Erre nyer egy vb-t.
    Mégjobban utálod, nyer még egy vb-t.

    LOL

    Deszar lehet.
  • Lteebee
    #625
    Magyarországon az utálók vannak többen minden területen, ez egy ilyen nemzet.
  • G_ArchAngel #624
    én meg remélem, hogy Hamilton a sárba tapossa és a McLaren konstuktőri vb lesz, Kimi pedig egyéni vb, Hamilton és Kubica előtt...
  • Istencsászár
    #623
    Csak ez őt nem izgatja, nemfog szarabbul menni emiatt, ha meg nyer akkor az lesz a baj, ha nem akkor az lesz a baj. Alonso pont abban az időben verte el Kimit amikor ő is esélyes volt, és ez neki egy fekete pont, valamint akkor verte el Sumit amikor ő is esélyes volt, ezis egy fekete pont. Jövőre remélem elveri Kimit ( szoros csatában, min. mint idén ) és megkapja a 3. fekete pontot + a Meki lesz mindennek az elrontója.
  • G_ArchAngel #622
    rajongók számában meg senkit...
  • DJ BP
    #621
    valszeg nem véletlen. Utálók számában meg fogja előzni Sumit :DDD
  • G_ArchAngel #620
    simán...:)
  • Lteebee
    #619
    Azt hiszem, mostantól a Renault F1 topic helyett a McLaren topic is megkaphatja az "utáljuk együtt alonzót" alcímet (az f1 topic mellett természetesen :D).

    Hajrá!
  • G_ArchAngel #618
    egyelőre a meccs állása:

    Alonso - 0 : 1 - Hamilton

    Alonso első alkalommal vezette a McLarent, de elég komoly F-1-es tapasztalattal rendelkezik...
    Hamilton-nak ez volt talán az 5. alkalma, de nem bír F-1-es tapasztalattal...

    Bajban leszel Lonzi:)
  • Istencsászár
    #617
    "Boldog vagyok, hogy a tervezettnél korábban foglalhattam helyet a McLaren-Mercedes autójában. Szeretnék köszönetet mondani a Renaultnak és Flavionak, hogy beleegyeztek. Már nagyon várom az új évadot és szeretnék mindenkinek kellemes karácsonyi ünnepeket és boldog új évet kívánni." – nyilatkozta Alonso a nap végén.

    Martin Whitmarsh a heti tesztek kapcsán elmondta: "Sikeresen zárultak a 2006-os tesztek. A három tesztsorozat célja az volt, hogy megismerkedjünk a Bridgestone abroncsaival. Számos adat birtokába jutottunk, így ezt fel tudjuk használni az MP4-22-es kódjelű gép programjához. Lewis Hamiltont beküldtük a forgalomba, hogy megszokja milyen, amikor mások is a pályán tartózkodnak."

  • Banano007
    #616
    thx..uff én egy éve robogózom és még nem állítottak meg egyszer sem...majd most:D
  • Max7
    #615
    Ha a járműved nem ön és közveszélyes illetve másokat nem zavar a szabályos közlekedésben akkor semmi köze nincs a rendőrnek hozzá, de az ilyen embereket gyakrabban ellenörzik :) amúgy tényleg nem ebbe a topikba való de még mindig jobb mintha nyitottál volna neki egy topikot!