854
  • Brankley
    #172
    Jövőre miénk lesz a vb is, meg a konsruktőri is
  • dodgecharger
    #171
    ha jol emlékszem, ez az első mclaren 1-2 idén;
  • Max7
    #170
    végre öszerakták a mekit rendesen!
  • dodgecharger
    #169
    Montoya egész meggyőző manapság
  • Andora
    #168
    Montoya győzött hurrá!
    Raikkonen lett a második hurrá!
  • Max7
    #167
    nem bántom alonsot de csúszna ki vagy füstölne el :(
  • Max7
    #166
    ejj montoya hogy othagyta alonsot :D legyalázta az egyenesben a 3. körben :D
  • Andora
    #165
    ja értem!Én nem remélem!
  • Brankley
    #164
    Hát, olyan képet, hogy Alonso már megint szerencsés volt...
  • Brankley
    #161
    Remélem ez a futam után már nemkell ilyet csinálni
  • rezsofiz
    #160
    .DDdD
  • rezsofiz
    #159
    hát ez teljesen kész :DDDDDDDDDDddddd
  • Brankley
    #158
    Most énsi elkezdtem szakadni, hogy megint emgnéztem
  • rezsofiz
    #157
    apám ezen azota röhögök:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDddd
  • Amse
    #156
  • rezsofiz
    #155
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Brankley
    #154
  • Istencsászár
    #153
  • Brankley
    #152
    Ilyenkor már mind1, hogy megbüntetik, vagy nem...
  • Istencsászár
    #151
    ilyenekt felkéne pofozni suminak is satot montynak is pizzát...mi a szart erőlködöik ilyenkoor a futam végén azér mer egy szar és kapott 1 kört? őbaja.. lasson ottartunk montoyának vissza kell adni mindenki körhátrányát a futam végén nehogy kilökjék ezek a szerencsételenek?
  • rezsofiz
    #150
    hát én most inkább pizzoniára haragszom.. kilökni valakit a második helyről.. remélem jol megbüntetik :@
  • Brankley
    #149
    és már nem elsőre...
  • Istencsászár
    #148
    Ezt nemhiszem el ekkora faszláma mákert mint ez a alfonso komolyan mondom ilyen nincs a világon, esélye sincs semmire 40 mp kap köze sincs a első helyekért kiesnek előle mögüle eszem megáll
  • Amse
    #147
    jövőre maradhat ez a páros.nagyon jók az utóbbi időben.
    remélem végre meglesz a 2ős győzelem.
  • Brankley
    #146
    nah kezdődik, győzünk!!!
  • Lteebee
    #145
    Volt ugye a motorhiba, aguminyomásprobléma, a kipördülés, meg ki tudja még miminden.

    Nem jó a csapat.
  • Istencsászár
    #144
    Kimi Räikkönen az idei esztendő legpechesebb Formula-1-es versenyzője. A finn pilótát ebben az évadban sem kímélték a technikai defektek; Imolában, a Nürburgringen, Magny-Cours-ban, Silverstoneban, Hockenheimban és legutóbb Monzában sem volt szerencséje, aminek következtében 41 pontot veszített.

    "Minden elromlott, ami elromolhatott." – nyilatkozta Kimi vasárnap, aki 27 ponttal van lemaradva a világbajnoki tabella éllovasától, Fernando Alonsótól, ami a hátralévő négy futamon csak nehezen behozható.

    "A célom az, hogy megnyerjem a hátralévő futamokat, mivel amíg nyerek, nem lehet tudni mi történik Alonsóval. Nem hiszem, hogy vége, egészen addig, amíg matematikailag van esélyem. Talán most Alonso oldalára szegődik a pech, az enyémre pedig a szerencse. De mindenki a maga szerencséjének kovács, meg kell oldani a megbízhatósági problémákat." – nyilatkozta a McLaren-Mercedes versenyzője, aki nem foglalkozik azzal, hogy a Ferrarival hozzák összefüggésbe.

    "Folyamatosan pletykálnak rólam és a Ferrariról amióta a Formula-1-ben vagyok. Az évad ezen időszakában gyakran találgatnak arról, hogy ki hova megy. Nekem pedig szerződésem van a McLarennel, és jól érzem magam itt, valamint nem tárgyaltam a Ferrarival. Többet erről igazán nem lehet mondani."
  • Istencsászár
    #143
    Bari: Jól rajtoltam és ezzel a lendülettel egészen az ötödik helyig előre tudtam ugrani és azt hiszem a versenyen nyolcadik lehettem volna - ez a legjobb, amit ma remélhettünk. De sajnos kaptam egy bal hátsó defektet, ami miatt a nyolcadik hely elérhetetlenné vált.”
  • Istencsászár
    #142
    hát én a ferkán nemáttam hogy szétvolt szakadva a gumi ottcsak elvolt kopva sztem simán...
  • Lteebee
    #141
    És a ferrarinál ugyanez okozta a hibát vajon?
  • Istencsászár
    #140
    A McLarennél úgy vélik, a hibás beállításból származó nem tökéletes balansz okozhatta azt a gumiproblémát, ami miatt Kimi Räikkönennek kereket kellett cserélnie, s ami miatt Juan-Pablo Montoya csak küszködve jutott el a célig az Olasz Nagydíjon.
    Beállítási hiba okozhatta a McLaren gumiproblémáit a vasárnapi Olasz Nagydíjon, megfosztva Kimi Räikkönent a valószínűnek látszó második helyezéstől, a csapatot pedig a kettős győzelemtől.

    "Nem volt teljesen tökéletes a balansz" - ismerte el Dennis. - "Nem akut problémáról volt szó, de ahhoz elég komolynak bizonyult, hogy túlterhelje a gumikat."
  • Brankley
    #139
    Az biztos, hogy egy "kicsit" keményen nyopmta neki... Tehát ha rajta múlott volna...már réág vb lenne :)
  • Istencsászár
    #138
    Räikkönen: minden tönkrement, ami tönkremehetett

    "Nem ez volt az idei évad legkeményebb versenye. A hétvégén minden tönkrement, ami tönkremehetett. Akár nyerhettünk is volna. Nem tudom mi okozta az abroncsok problémáját. A megpördülést az okozta, hogy túl keményen mentem. De végeredményben mindegy volt, mert Alonsót nem előzhettem volna meg. Spában megpróbálunk a legjobb tudásunk szerint teljesíteni." – nyilatkozta Kimi a futamot követően.
  • Brankley
    #137
    Csak mert 2 hülyegyerek mögöttem a buszon erről beszélt, hogí állítólag ilyet modnott... bár énse nagyon hiszem
  • Istencsászár
    #136
    ugymondta reménykedett hogy elromlik a kocsija időmérő előtt vagy versenyen....
  • Lteebee
    #135
    Nem mondta, de biztosan gondolta már!
    Amilyen szemét, beképzelt kis pöcs!

    Egy olyan versenyző, akit a merci drukkerek valamire is tartanak, sosem tenne ilyet.
  • rezsofiz
    #134
    Ilyet nyiltan nem mondhatott. Ha mégis akkor elásta magát minden F1-rajongó előtt.
  • Brankley
    #133
    Az igaz, hogy Alonso aztmondta, ha kell, kilöki Kimit? mert akkor felrobbantom a rönót
  • Nyers
    #132
    Hihetetlen, hogy a motorcsere megint közbeszól, kisebb csodának kell történnie, hogy Kimi Alonso elé tudjon kerülni, bár a rajt utáni első kanyarban történhetnek meglepetések.
    Go Monty, Go Kimi!
  • Brankley
    #131
    Meg lesz ez is, remélem!