854
  • kabel15
    #854
    Hello!

    Érdekelne valaki egy VMM 2010 es póló?Ilyen.

    érdeklődni PÜ ben.
  • GhostRider1 #853
    McLaren Mercedes!
  • zoloz
    #852
    hajrá
  • campy
    #851
    ja bocs nem tudtam h csak a konstruktori címeket írtátok be...:)
  • campy
    #850
    1976 James Hunt kihagytátok a World Championok közül...ez szégyen ti vagytok a nagy fanok jujj:O
  • Cartman111
    #849
    csá csá
  • campy
    #848
    csak szeretnéd:D álmaidban maximum xD
  • kabel15
    #847
    Hétvégén kezdődik az F1 ne hanyagóljuk el a topicot.
    ÉLJEN A MCLAREN!!! Remélem idén is mi nyerünk
  • broman191
    #846
    Előre 2009-ben is!!!
  • pzoli00
    #845
    2009-es bukósisakok:

  • pzoli00
    #844
    Tegnap bemutatták az MP4-24 -est, az is kiderült, hogy március 1.-töl Martin Whitmarsh lesz az új csapatfőnök !



  • pzoli00
    #843
    VodafoneMcLaren Mercedes MP4-24

    bemutató (2009/01/16)

    McLaren Technology Centre, Woking
  • pzoli00
    #842
    A Lenovo szerződést kötött a McLaren Mercedes-szel így 2009-ben a csapat egyik technikai partnere lesz.
  • pzoli00
    #841
  • Lteebee
    #840
    Elton az ő jelentőségüket is degradálja.
  • pzoli00
    #839
    meg Jackie Stewart, Frank Williams és sokan mások.
  • Lteebee
    #838
    Ahol egy Elton John sir lehet... :)
  • broman191
    #837
  • pzoli00
    #836


    Lewis Hamilton állami kitüntetést kapott II. Erzsébet királynőtől, mégpedig a Brit Birodalom Lovagrendjének Tagja (Member of the Order of the British Empire, MBE) címet. Lehet, hogy hamarosan "Sir" Lewis Hamilton lesz belőle?
  • Istencsászár
    #835
    Jó látni h végre ők ürölhetnek, ilyen hosszú idő után...


  • Istencsászár
    #834
    Szép volt, végre sikerült!
  • kabel15
    #833
    HAMILTON A VILÁGBAJNOK
  • szenes
    #832
    Hello
    Segítségre lenne szükségem:
    Honnan lehet Mclaren Mercedeses szurkolói sálat szerezni???
    Már mindenhol kerestem...
  • Jeff Gordon
    #831
    kiváncsi leszek,hogy milyen húzóegyéniség lesz Hamilton,hogyha a McLaren nem lesz benne a legjobb 4autóban:)
  • Lteebee
    #830
    Szerintem meg nem is kell még egy ilyen kaliberű pilóta.
    Csapatonként elég egy, ha egyéni vb-t akarnak.
  • Jeff Gordon
    #829
    egyetértek,rossz húzás volt szerintem,de majd nyögi a csapat késöbb...
  • Jeff Gordon
    #828
    azért az is tulzás h David kocka segitette Mikát... egyszerüen Hakkinen volt a jobb.jah de mégis,segitette kilökni,99.osztrák futam...
  • Lteebee
    #827
    Kockának erről nem teljesen ugyanez a véleménye.
    Legalábbis az egymás segítése nem pont az a kifejezés, amit ő szokott használni.
  • Max7
    #826
    én mondtam egy jó pilótát és még gondolkoznom sem kellet :D

    a szívem még a mai napig azt diktálja hogy a culthard hakinen volt a legszebb páros aki tényleg őszinteségből segítette egymás munkáját....
  • Istencsászár
    #825
    Még egy ilyen kaliberű pilótát nem fog találni a McLaren, Hamiltonnal kell h vbk legyenek, egy másodhegedűst fognak keresni, remélem Alonso Rönóhoz megy.
  • Max7
    #824
    ámen! Hakinent vissza a mercihez!!!!!!!!!!
  • Istencsászár
    #823
    HIVATALOS: Alonso elhagyta a McLarent!

    Amint arra számítani lehetett pénteken a McLaren-Mercedes hivatalosan is bejelentette, hogy közös megegyezéssel felbontja Fernando Alonso eredetileg 2009 végéig szóló szerződését a csapattal.

    „Miután Fernando Alonso és a McLaren tárgyalt egymással megállapodtunk abban, hogy mindkét fél legjobb érdeke az, ha befejezzük ezt a kapcsolatot. Korábban azért nem tárgyaltunk erről a kölcsönös megegyezésen alapuló szakításról, mert úgy gondoltuk, hogy a világbajnoki címért folytatott harc kellős közepén ez Fernandót komolyan zavarná. Mindkét fél úgy gondolja, hogy ez volt a legjobb döntés." - áll a wokingi csapat közleményében.

    Fernando Alonso így kommentálta a szerződésbontást: „Már kisfiúként mindig arról álmodtam, hogy a McLarennél fogok versenyezni, de az életben néha nem működnek a dolgok. Továbbra is úgy gondolom, hogy a McLaren egy nagyszerű csapat. Igen, a szezon során megvoltak a jó és rossz pillanataink, amelyek mindannyiunk számára extra kihívást jelentettek. Nem titok, hogy sohasem éreztem igazán otthon magam ennél a csapatnál. Tudom, hogy mindig voltak szóbeszédek kivételezésről és a pillanat hevében az emberek sok mindent mondtak, de végeredményben mindig ugyanolyan esélyt kaptam a győzelemre, mint a csapattársam."

    Ron Dennis: „A Vodafone McLaren-Mercedesnél mindenki - különösen a csapat spanyol partnerei, a Banco Santander és a Mutua Madrileña minden jót kíván Fernandónak a jövőre. Nagyszerű versenyző, de valamilyen oknál fogva a Vodafone McLaren-Mercedes és Fernando kapcsolata nem működött és végül eljutottunk arra a pontra, amikor egyikünk sem látott módot a folytatásra. Mindannyian úgy gondoljuk, hogy a szakítás a legjobb döntés és mostantól a 2008-as világbajnokságra koncentrálunk."
  • Lteebee
    #822
    lol
  • Max7
    #821
    Nem értem mi köze van a kémkedéshez a britteknek...?
  • Lteebee
    #820
    Szóval a lényeg, hogy mindegyik kémkedik, csak most kiderült.
    Viszont ha kiderült, akkor lehetett volna bünti, csakhát a brit nézők...
    A nem brit nézők meg nézhettek egy bundázott finist, csakhogy az angolok ne forduljanak el.
  • Max7
    #819
    :D jó hasonlat :D

    a lényeg hogy vannak becsületes adócsaló állampolgárok mint én.... ja nem becsületes adózó állampolgárok... ez volnék én és vannak sportszerű és suzabályokat betartó versenyzők.... ez volna a merci :D
  • Lteebee
    #818
    Mintha ezt mondanád: igazából nem lehet az ÁFA-val trükközni, mert a törvény azt tiltja.
  • Max7
    #817
    Igazából nem is lehet kinevezni első számú és második számú pilótát mert a FIA ezt tiltja! Maximum zárt ülésen és úgy hogy az a futamon meg az időmérőn ne látszódjon!

    Amikor a massa vagy a barichelo elengedte a sumit úgy hogy majdhogy megált a célvonalon hát..... szal alapjáraton ezt nem fogadom el hogy nem elsőszámú pilóta volt amúgy meg mindkettőnek megvolt az esélye megnyerni még az utolsó versenyen is a vb-t....
  • Lteebee
    #816
    Érdemes elolvasni Eddie Jordan fejtegetéseit az idei mekiről, meg az utsó futamról is.

    És egyébként iszonyat nyomás volt a brit sajtó részéről ronon, szóval neki sem lehetett könnyű.
  • Istencsászár
    #815
    Ezen lehet vitázni, Massa olyan élvezettel ment otthon h végig játszott Kimivel, és gyorsabb is volt nála, még hibázott is, mivel nyomta maxon. Kimi gumija nem tünt elhasználtnak, mivel nem csúszkált nem volt semmi baja, optikai csalódás... ha a gumi elkezd szétjönni akkor olyan csúszkálás a vége mint 2005ben Kimi monzában, láttad mit nemtudott csinálni...

    Szóval a momoentum az volt h mikor Kimi bejött Massa elé Massa olyan szinten lemaradr hogy látványos mint sem izgalmas volt a helycsere...

    Ezzel nincsen gond, mondom Mekinél a vezetés szurta el mivel szép h leglább ők versenyeztek egymás ellen itt ott, amig a Ferrarisok nem, de a végén a csapatdöntés győzött. Ezen kár már spekulálni, jövőre ujabb év ez a lényeg, és a mezőny két legjobb pilótája a Vb.