6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • Hellsing47
    #5130
    töltsd le a demo exe-jét és vele felül :)
    el fog indulni :)

    gamecopyworld.com-on fennt ven :)
  • painkiller25
    #5129
    HY ALL!!!az 1.02 es patch hez van krekk, mert az 1.01 el még nincsenek videók.az megy szépen csak nincsennke videók. THX ha valaki válaszol.
  • wantonly
    #5128
    Keresd meg a harmadikat. :P
  • GoKu x
    #5127
    ha jol emléxem a 6.chapternél vok ha ez még segit betájolni hol vok.
  • GoKu x
    #5126
    hy! lentebb olvastam h párszor végigvitted! mit kell csinálni annál a résznél amikor visszaviszem a második kristályt is a pokvmibe.(ilyen narancssárgás a színe) és 1 pillanatra látom azt a csajt aki mindig magyaráz játék közben! előre is köszi
  • svédcsepp
    #5125
    Ha magadra húzod a regeneráló gyűrűt és elég türelmes vagy,visszakúszik az energy
  • Mike at home
    #5124
    köszi mindenkinek
    keményen ad 2-t
    és van 50 alapból
    találtam egy healing potion-t, na az ad 10-et
    elég vicces

    10-12 hp-val mászkálok :)
  • svédcsepp
    #5123
    Hmmm,másnál is volt olyan,hogyha az ellenfél nagyon legyengűlt akár élőholt,akár húsvér ,telekinézissel el tudta dobni?
  • svédcsepp
    #5122
    Igen.Viszont, ha meg lenyílazod varázslás közben, nem dob meg.Ha erőt gyűjt akkor meg oda kell menni oszt jól tökön kinálni:))
    De nekem volt olyan is 1× 2× ,hogy az általa megidézettt zombit rugtam le és vágtam hozzá a csávóhoz.nah az igen komoly volt
  • zorrobomber
    #5121
    most találkoztam először tüzlasztieregető varázslókkal, és sehogy nemtom kinyirni őket, a pajzs kivédi a tüzlabdát?
  • svédcsepp
    #5120
    pacsker

    Emberek a csákánnyal lehet valami extrát előhozni vagy csak simán egy fegyver?Mert úgye a kalimpács az kell a kard készítéshez...
  • Hellsing47
    #5119
    egy kaja (legyen az akármi is) +2 életerö..szal mindegy hogy egbyen vagy külön -kölün van-e az inventory-ban( amugy igy együtt jo...nem foglal helyet,nálam legtöbbször 13-20között volt a kaják száma :))
  • createev
    #5118
    Kedves Mike at home!
    Ezek az itemek külön-külön nem látszanak az invertoryban, hanem egy ilyen korsós szölös vagy mien képben adódnak össze, és ezek elég kevés Hp-t adnak...
    Lehet hogy nem egy öszzefüggö fogalmazás, de remélem érthető
  • mike0013
    #5117
    megvenni eredetiben
  • mike0013
    #5116
    az hozzáadódik a többi kajához:)
  • murder
    #5115
    Mit kell tenni hogy multiban tolhassam a játékot?
  • Mike at home
    #5114
    hi

    abszolut uj vagyok a jatekban
    az erdekelne hogy hova tunik a banan, gomba, sonka amiket osszeszedegetek
    a TAB-ra elojovo inventoryban ugyanis nem latszik
  • painkiller25
    #5113
    hy all!!! vki nem tudna egy linket adni az 1.01 peccs krekkjéhez mer ami volt az nekem halott.:(ha van már az 1.02 nek az mégjobb lenne!
  • createev
    #5112
    Áááááh! De jó nektek!
    Nekem itt haldoklik az egerem és nem tok rendesen gamelni...
    Nem müxik átlós irányokba rendesen és akad közben...
    De azért mindenkinek grt és B.U.É.K.
  • Faki
    #5111
    Nah sikerült nekem is végigtolni. Harcosként mentem, miután megtisztítottam a lelkem a templomban, kezembe vettem a 7sárkány (asszem ez a neve) kardot és olyat daráltam vele + lightning shield hogy örömm volt nézni. Szerencsétlen csontsárkány, megidézése után kb 2mp alatt elfeküdt.
    Összeségében egy egész faxa kis kis játék, kicsit rövidke, kicsit idegesítö volt néha az a sok dungeon, de rég volt már ekkora fíling amit elejétől a végéig élveztem volna.
  • Hardstyl3r
    #5110
    Aratrok ellen a villám tőr a leghatásosabb, és ha már megszédült és csak bicegni tud feléd akkor szinte eljátszhatsz vele:)
  • bigapó
    #5109
    jó neked;)

    mindegy, már leszedtem, felrakom, majd kiderül.
  • Hellsing47
    #5108
    egyébként a játék vége felé kapunk egy kardot ami jóval erössebb a tüzkardnál :)
    én azzal gyepáltam Arantir-t :)

    a sárkány ellen meg tüzes ill. a legerösseb nyil :DD meg néha fagyasztás bár azzal semmit sem értem :D
  • mike0013
    #5107
    ööö:S
    erre nem tudok választ adni, mert nekem nem volt ilyen problémám
  • bigapó
    #5106
    visszaolvastam, de:)

    ha felrakom az 1.01-es patch-et, akkor a pályák közötti töltés során előforduló kidobások az asztalra megszűnnek?
  • mike0013
    #5105
    mágusok vs. villámpajzs és tűzkard (verhetetlen páros)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    sárkány ellen tűzlabdák:) Arantir ellen pár jól irányzott kardcsapás a fejbe:P sztem nem volt nehéz a játék, mondjuk normalon játszottam, és meg nem mondom mért van ez is még spoilerbe:D
  • Hellsing47
    #5104
    igen már rájöttem :D
    sajna végig is toltam ...sztem eléggé nehéz volt a vége...mágusok ott elönyben voltak :)
    ijjal eléggé nehéz volt megfektetni :)
  • wantonly
    #5103
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    1.: Csak tovább kell menni és mindenképp találkozol vele. A különleges íjat kell használni ügyebár, ha nem tudnád merre kell menni.. De gondolom meg is ölheted, azért választható. 2.: Igen.
  • svédcsepp
    #5102
    Főleg mikor beteszed a kristályt a helyére és jön aratrok +4 kidobója ,nah az igen.
    5× toltam végig eddig a játékot,most megint tolom.Annál a résznél volt olyan,mikor nem harcosként mentem ,hanem tolvajként.
    Hardcore modban gyakorlatilag egy csapás voltam neki,teljesen esélytelen volt.:D
  • Hellsing47
    #5101
    attol tartok lassan vége lesz a játéknak pedig iszonyatosan élvezem :((
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    most akasztottam le vmi istvánt a lánckorol...de ennek az apjával hol lehet beszélni??mert az is opcionális :) és mégegy kérdés: azért nemtok már átváltozni démonná mert kiirtottam magambol Xana-t?? :-/


    viszont el tudtam huzni majd 2hétig végigjátszást :DD
  • lee56
    #5100
    Nem tuningoltál véletlenül procidon, videokártyán?, hütések müködnek mindenhol? video proci hőfok mennyi terhelés alatt?
  • Braveheart
    #5099
    Végigvittem 2 röpke délután alatt a játékot... ahhoz képest hogy ennyit foglal nagyon rövid, de legalább élvezetes volt, kivéve az órákon át tartó barangolást a labirintusokban (végigjátszás nélkül)
  • roblee
    #5098
    Én kipróbálom a tolvaj módot hardcore szinten. De lehet majd kicsit később. Most talán Splinter Cell: Double Agent jön. Az is Stealth game.
    Még egyszer Boldog Karácsonyt minden Kedves fórumozónak, szilveszterig még biztos találkozunk, és ne felejtsétek el: a két ünnep közt is vár rátok kedvenc gépetek, he hagyjátok egyedül!!!
  • Hardstyl3r
    #5097
    én most megprobálom végigvinni megint harcossal hardcore szinten..eléggé izzasztó!!!!:))
  • svédcsepp
    #5096
    Nem nehéz.Egészen addig, míg nem probálod/tad ki a harcdore modot.Mikor a csávó felkelt az elején és jön fel a katona a szobádba,hogy lezúzzon.nah már ott igen komoly kűzdelem alakúl ki szvsz.Lerúgtam a lépcsőn, megfeküdt,kétszer szíven szúrtam és utána még felállt ;)
  • zoolee
    #5095
    ÖÖÖHHHH..
    a VÉGE LEMARADT.
  • zoolee
    #5094
    [brutálnagy]BOLDOG KARIT MINDENKINEK, REMÉLEM SOK JÓ CUCCOT KAPTATOK.
  • zoolee
    #5093
    Nem Nem az egy smiley code amit nem akartam de véletlenül sikeredett.
  • mike0013
    #5092
    hát igen, ez egy nagyon jó játék és tényleg érdemes újra nekiesni:)
    amúgy:
    KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET!!!
  • roblee
    #5091
    Na...vége!
    Befejeztem és nagyon sajnálom, hogy nincs tovább. Nem volt túl hosszú se túl nehéz. Miután megszereztem a 'tüzes' nyilat és az unlimited tegezt, onnantól nagyon élveztem a sniper módot!
    Nem volt nagy szám elintézni a küklopszokat és a sárkányokat, sőt a - hogy is hívták a főgonoszt; Arantir? - na, őt se volt nehéz elintézni. Egyébként a lighting pajzs tényleg hasznos volt. Én azzal a karddal párosítottam, amelyiket azután tudtam használni, miután megszabadultam Xana-tól a szentelt 'forrásban'. Ami hatásos volt az élő-halottakra.
    A tolvaj mód se rossz, jók azok a tőrök...az orcok ellen csak a lighting daggert használtam. Szóval lehet újra nekiesem, csak egy kicsit később.
    Na, jó éjt mindenkinek, és persze Boldog Karácsonyt!!!