6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • haxoror
    #198
    talán
  • Esrohnoil
    #197
    Tetszik ez a brutál "Mármit bevetek a cél érdekében." harcmodor. :)
    Habár azok az orkok elég puhánynak tűnnek...
  • grebber
    #196
    Szerintem menni fog!
  • dezsiszabi
    #195
    jaja, nagyon kemény lesz. én is várom
    szerintetek egy gép, ami vitte a hl2-t, azon menni fog-é a játék (ha nem is maxon, de valahogy) avagy sem?
  • grebber
    #194
    Na háát ez a harc nem lsz gyenge isten várom ezerrel!!!!!!!!!
  • grebber
    #193
    Dark Messiah: Warrior Trailer (35MB)
  • grebber
    #192
    Dark Messiah of M&M: NPC Leírás Kódexek

    Remélem KH hamarosan magyarul is közzé teszi! :D
  • Lacee
    #191
    úgy tűnik hogy ez nem szerepjáték lesz, úgyhogy nem túl sokban.. de a lepényhal először, ugye :)
  • Esrohnoil
    #190
    Inkább Arx Fatalis-ra fog hajazni sztem.
  • arpad vezer
    #189
    Sziasztok!

    Nagyon jó játéknak ígérkezik a Messiah, nagyon várom már.
    Mit gondoltok Oblivionhoz vagy Gothic III-hoz mennyire fog hasonlítani?
  • Lacee
    #188
    itt van egy rakás kép a játkéról, és pár leírás a várható szörnyekről.
  • j0nNyKa
    #187
    nalam tokeletesen elindult
    elejen kivalasztottam a kivalaszthato legdurvabb videobeallitast, ill. hangbeallitast, es semmi baja

    radeon 9800, gigaram, 3200+ athlon, valami regi vga driverem van
  • GothiK Aesh
    #186
    szoljatok már ha nektek müködik és nem texturahibás!
  • Kandurex
    #185
    Vagy még se, megtaláltam CD -n! Azért még1szer köszi!
  • Kandurex
    #184
    Ma nem, de thx (de ma, azaz, izé, szal, ma délután jöhetsz seedelni, ha van feles gépidőd)
  • j0nNyKa
    #183
    ha onnan szeded, hagyom ejszakara a gepet seedelni
    hagyjam?
  • Kandurex
    #182
  • j0nNyKa
    #181
    pl.
  • Kandurex
    #180
    A legfontosabb, hogy ne add fel az elején! A furcsa irányítás elsőre szokatlan, no meg az oldalazás hiánya, de ne feledd: CAPS LOCK!!

    (honnan szeded?)
  • grebber
    #179
    Mostmár letöltöm az kiprobálom ezt a Blade of Darkness-t ha ennyire istenititek!
  • GothiK Aesh
    #178
    Kár hogy már nem fut a gépemen lehet a direkt x 9 miatt avgynemtom de texturahibás :(
  • Kandurex
    #177
    A legnagyobb és legjobb. Annyire hihetetlen jó harcrendszer azóta se volt!
  • Esrohnoil
    #176
    Örök kedvenc. :)
    Sztem mai szemmel is egész tűrhető. A harcrendszere meg mind a mai napig az egyik legjobb. :D
    Ha nem lenne a Gothic, most azzal játszanék. :)
  • Sheltem
    #175
    Az g*c*jó játék (volt).
  • GothiK Aesh
    #174
    valaki jácott anno a blade of darknessel? életem legjobb játéka iszonyat élveztem és azóta sincs párja, nah majd talán most...és ebbe lesz multi is mmmmm
  • j0nNyKa
    #173
    egy picit felek attol, hogy olyan lesz, mint az oblivionnal, elozetes videokban ott is mutattak, hogy mennyire hasznalhatoak lesznek a tereptargyak csataban, aztan kb a tutorial reszen kivul sehol nem lehetett hasznalni, esetleg 1-2 helyen, de kozel sem olyan mennyisegben, mint ahogy be lett harangozva... remelem itt tenyleg mindig lehet majd frankon taktikazni, mint ahogy a videoban is lathato
  • j0nNyKa
    #172
    uristen ez a video mennyire isten, amikor kepenrugja az elejen a goblin, es leszall a szakadekba... ah.. varom nagyon
  • koschwarz
    #171
    azért írtam, hogy egyelőre csak a harcban látszik a több lehetőség, főleg a környezet hangsúlyosabb felhasználásában mutat újat, bár az oblivionban is lehet egy-két odakészített kő vagy farakást ráborítani az ellenre.
  • CS@
    #170
    Semennyivel.
  • CS@
    #169
    Megnéztem ezt a videót én is, és egész aranyos volt.
    Bár ezután elég botorságnak tűnik ez a, mint az Oblivion, mint az Oblivion, mint az Oblivionban dolog. Ebből a videóból kicsit úgy tűnt, hogy ez inkább egy akció játék lesz, kár, hogy nem került bele igazi külső terület, mert így nagyon lineárisnak tűnt a játék. Hiányoltam még a videóból valami kezelőfelület infót, inventorytSTB. A harcba rejlő sok lehetőségek se nagyon tűntek fel, jobbról üt, ballról üt és szúr, az „egyszemű” leölésénél meg inkább az ellenkezőjét láttam: egyféleképp megölhető, oszt jó. Viszont a varázslat elsütés utáni irányítása és a hátba szúrás kimondottan tetszett.
  • koschwarz
    #168
    megnéztem ezt a 8 perces e3-as videót. ez már most több lehetőséget kínál a harcnál, mint az oblivion, bár ez még nem minden. mndenesetre az nagyon tetszik, hogy source-szal megy, mert az legalább szélesen skálázható motor, nem fog minimum beállításokkal is szaggatni, mint az oblivion.
  • koschwarz
    #167
    mennyivel jobban néznek ki ezek az orkok vagy mik, mint az oblivion fűzöld orkjai.

  • GothiK Aesh
    #166
    nah én regeltem magam a bétára
  • KH
    #165
    hmm, én máshol találtam meg (GameSpot)
    (f)ordítás
  • grebber
    #164
    Pá kép + multi leirás
  • Árnyvadász
    #163
    Pedig jó az is. Witchhaven kb. a Doom idejében igencsak pofás kis fps-fantasy volt. Volt második része is :)

    Persze kár lenne, megértem. Gondolom arra majd ott lesz az Arx Fatalis II, ha lesz egyszer.
  • Amiga
    #162
    Nagyon úgy néz ki, hogy ez szimpla fps lesz.

    Kár lenne, bár fantasy fps-t még nem sokat láttunk...
  • grebber
    #161
    Dark Messiah E3 demo trailer (395MB)
  • grebber
    #160
    Új videó (11MB)
  • grebber
    #159
    4 új kép