6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • Magiszter
    #238
    én most zavarban vagyok
    az e3-as demo videón a fagyasztásnál az ork egy nagy fehér izévé fagy. De láttam egy régebbi videót ahol rendesen szép jégszobor lesz belőle (szép=jég hatása van: áttetsző, csillogó...). akkor most melyik lesz? Mert remélem az ami a régebbi videón. Ha egy fehér világító pacává vállik egy fagyasztástól akkor szomorú leszek
    Amúgy az tuti hogy én először variként fogom végigvinni aztán harcosként aztán meg meglássuk. Szóval garantált a 3-4x-es végigjátszás.
  • reger
    #237
    1 hónapja volt. Meg én nem láttam ide belineklve ezt a videót de ha volt már akkor sorry
  • j0nNyKa
    #236
    ebbol meg egyelore mind 404 :|
  • j0nNyKa
    #235
    nemazer, de az e3 kicsit reg volt
  • reger
    #234
    http://youtube.com/watch?v=F8bDlrV7yrI&search=dark%20messiah

    Az E3-on bemutatott videó
  • Esrohnoil
    #233
    Sok videó egy helyen.
  • Magiszter
    #232
    DX10-en én is fetrengenék egy sort.

    Szerencsére végre van egy játékfejlesztő akik belátták hogy nem saját motort kell írni ami televan pakolva nextgen effektekkel és szaggat egy csúcskonfigon, hanem visszanyúltak a Szőrszhöz ami iszonyat mód lett optimalizélve és talán nem b*sszák el, ha szeretnének valami korszakalkotót. Szóval ha tele is lesz pakolva HR textúrákkal meg miegymással is. Akinek ment a hl2 ultrabrutálnagy felbontáson minden max annak sicher hogy ez is menni fog a legrosszabb esetben is 1024x768 2xAA 8xAF HDR és a többin (magyarul:High-medium config ). Vagy ha nem akkor megharapom a készítőket.
  • GothiK Aesh
    #231
    source engine dx10?:D ne nevettes :) Cs source is simán fut ez is fog csak rajabb lesszzzz
  • grebber
    #230
    Nagyon király ez a varázslos videó,de az nagyon szar ahogy a jégen elcsusznak és olyan fos ahogy elesnek :(
  • Amiga
    #229
    Azért igazi fantasy fps-ből nem sok jelent meg mostanában...
  • teddymac
    #228
    Duke nukem forever :)
  • Kandurex
    #227
    Nem rossz, de azért remélem lesznek ennél sokkal látványosabb varázslatok!
  • grebber
    #226
    Tuti nem lesz DX10,de viszont demó tényleg jó lenne!
  • ThugEdge
    #225
    jó lenne má lassan egy demó,hogy lássuk a gépigényt,csak nem lesz má dx10
  • ThugEdge
    #224
    az mekkora isten mikor törpévé vagy még annál is kissebbé varázyolja a palit,na nemtom miként lesznek a kari fejlesztési dolgok,de ezt a képességet tuti maxolom,isten
  • Kandurex
    #223
    hm, már töltöm a hivatalos oldalról, htx amúgy
  • grebber
    #222
    Parancsolj
  • Kandurex
    #221
    Nekem nem jön erről a linkről, valami más?
  • ThugEdge
    #220
    nézzétek az új varázslós vidit,tuti varázslót fogok nevelni:
  • RMarvin
    #219
    Az biztos, hogy lesz multija.
  • DummyBoy
    #218
    A nagy kérdés nem a COOP Mód .. hanem hogy lesz-e benne egyáltalán MULTI rész?

    Erről tudtok valamit?
  • reaper4
    #217
    biztos nagyot ütne coop-ban
  • RMarvin
    #216
    Sziasztok!

    Én is nagyon várom a gémet, bár egy valós, történelmi FPS-t sokkal szívesebben látnék már, mint ezeket a hülye fantasy-ket, megy agyament műanyag horrorokat, de most nem ez a lényeg.

    Az lenne a NAGY KÉRDÉSem, hogy most akkor lesz benne COOPERATIVE mod (csupa nagy betűvel!!!), vagy nem? Engem az érdekelne benne a legjobban...
  • constantin
    #215
    Én már régóta figyelemmel kísérem ezt a játékot és rá kell jöjjek hogy egy...............................KURRVVAAJJÓÓ játék lessz.És el is fog indulni mert a source engine nem eszik sokat.Várom a megjelenést.Valaki tudja mikor lessz.
  • SZilaJMaGGoT
    #214
    Hááát szerintem nem véletlenül lesz ilyen stílusú a játék... Különben meg, szerintem lehetne csinálni igazi rpg-t is ilyen harcal... :\
  • Esrohnoil
    #213
    Szerintem Enclave-szerűen lesz megoldva, csak többféle támadási formával.
    Pedig jobban szeretném ha igazi rpg lenne...
  • SZilaJMaGGoT
    #212
    Totál szabad biztosan nem, de többféle megoldást azért tehetnének... :) Ez mára már alap kellene legyen minden fps-nél... Főleg ilyen témánál..
  • GothiK Aesh
    #211
    mos nemazé de ez egy CS source lesz rpg "motorral", ebböl kifolyolag nem is lehet szabad:) de attol még nagyon várom
  • grebber
    #210
    Dark Messiah of Might & Magic - Assassin Trailer (42MB)
  • Amiga
    #209
    Bőven ömlenek az infók erről a gameról. Egyre inkább azt érzem, hogy megéri várni. :)
  • csgj
    #208
    áá, ez istenkirály játék lesz!! tuti bele fogok szeretni. csak kábé olyan gépigénye legyen mint a hl2-nek. ha már source motor hajtja :)
  • _Atti_
    #207
    ez a ragdoll/ anim kombinálás nagyon frankó:)
  • j0nNyKa
    #206
    jo persze az a par video nem tuti forras, tehat lehet hogy total szabad lesz
    ugy legyen :]
  • Esrohnoil
    #205
    Reménykedjünk h. legalább Arx Fatalishoz hasonlóan azért lesznek alternatívák.
  • SZilaJMaGGoT
    #204
    Ez negatívum, bár még reménykedek.... :(
  • j0nNyKa
    #203
    videokbol nem tunt tul szabadnak, inkabb linearisnak
  • SZilaJMaGGoT
    #202
    Nem az én stílusom, de ez most kivételesen nagyon bejön a videók alapján, és azt akarom megkérdezni, hogy szerintetek mennyire lesz lineáris a játék?? Lesz több lehetőség a játék végigvitelére vagy motorhűen HL2-es kötött útvonalú végigjátszás?
  • j0nNyKa
    #201
    tobb lehetoseg van ennel, mar magaval a warriorral is, meghat ott a tobbi kaszt
  • grebber
    #200
    Hát nekem ezmár igy tökéletes!
  • Kandurex
    #199
    Ennyibe merül ki a harcrendszer vagy vannak még esetleg kombók? stb?