6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • Methylisocloro
    #278
    2004 novemberében jelent meg a halflife2 ha jól emlékszem
    én ugyan nem játszok egy ilyen ósdi motorral
    nem azért vettem meg a legjobb videókártyát 100000+ forintért
  • Magiszter
    #277
    Láttál már HD-s videót róla? Mert ott üt igazán a graf. ÉS legalább nem a felső 10.000-re írták a játékot.
  • koschwarz
    #276
    te nem vagy ép, haver, a jövőből jöttél? a játékpiac jelenleg legeslegjobb játékmotorjáról beszélsz, b+
  • Csibe001
    #275
    Thx, bye
  • Methylisocloro
    #274
    egyébként nagyon ronda a grafika
    tiszta égés ilyen régi motort használni amikor ezerszer jobbak vannak a piacon
    az ég szerelmére 2006 júliusa van!
  • Csibe001
    #273
    Na, éppen ezért mondtam hogy minek nyúlnának ahhoz is ha a HL2-ben már jó. :)
    S a videókból is nagyon úgy tűnt nekem, hogy ugyanaz a ragdoll.
    Dark Messiah (Dárk Messájá) sztem
  • Methylisocloro
    #272
    messiah
    [UK: miszájö ]
    [US: mász'ájá ]
    messiás
  • Magiszter
    #271
    Jah amúgy englisűl hogy kell kiejteni a messiah-t? meszájáh? vagy méssá? mert pl hl 2-ben blekk méssáh-t mondanak viszont DM-nem meg Dárk Meszájáh-t. Akkor msot hogy?
  • Magiszter
    #270
    Annyi igaz hogy átgyúrták a motort. lehet lecseréltek 1-2 algoritmust ami a ragdol és az mi váltása közben lép fel. Mert ugye a ragdoll-t és az mi-t szinkronba hozni nem 1xű dolog. Legalább is hogy az MI átadja az irányítást a ragdoll-nak és esetleg fordítva (pl esés után még él). Vagy lehet megcsinálták hogy Szkriptelve az esés kezdete és aztán ragdoll és ezt még nem sikerült optimalizálni. de még van bő 2 hónapjuk.
  • Csibe001
    #269
    Mégis más szted s mégse más sztem. :P
    S akkor megbeszéltük ezt is :)
  • Magiszter
    #268
    amúgy tényleg nem értem hogy egy még meg sem jelent játékot leszólni hogy lehet. Én pl msot leszólom a crysist mert csak és kész, vagy az ut2k7-et mert nem tetszik az égbolt színe. Még még sem jelent lehet hogy az utolsó 2 percben lecserélik az égboltot és szép lesz. Ezért ami játék felkelti az érdeklődésemet azt megnézem "élőben" is ha megjelent.Ha akkor sem tetszik az égbolt színe akkor is végigviszem mert lehet hogy csak ez ez egy hibája van.

    Jah amúgy erre mondják azt hogy "ne várj többet mástól mint amire magad is képes vagy" azaz ha nem tetszik csinálj jobbat. Szörszre lesz írva szal nem lesz túl bonyolult. Ja hogy te még nem csináltál modokat sem pl hl2-höz? Hát akkor meg mért szólod le a játékot ami még meg sem jelent?
    No de ne vitatkozzunk
  • grebber
    #267
    De ezekszerint mégis más :D
  • Csibe001
    #266
    ^^
    Persze, hogy nincs vita, csak hát Ragdoll az ragdoll :)
  • Magiszter
    #265
    majd ha kijön letesztelem neked az NPC-k elesését
  • grebber
    #264
    Szerintem meg nem ugyanolyan.De erről ne vitázunk nem tetszik nekem és kész!
  • Csibe001
    #263
    Sztem ugyanolyan, minek nyúltak volna ahhoz is hozzá a készítők?
  • grebber
    #262
    Abban közel sem ilyen fos csak megsugom!
  • Csibe001
    #261
    Hmm, akkor neked a HL2-ben sem tetszik??
  • grebber
    #260
    Olyan okádék szar az egész nem tetszik:(
  • Csibe001
    #259
    Mi nem tetszik benne?
  • grebber
    #258
    Nekem nagyon nemtetszik ahogy összeesnek az ellenfelek :(
  • Magiszter
    #257
    Reménykedjünk hogy a játék nem egy ilyen "vááá mikor lesz már vége" kategóriába esik, hanem inkább "aztab*dösk*rva. kár hogy ilyen hamar vége lett" kategóri lesz. persze ezt az utcsó mondatot legalább 10-15 órányi játék után mondjuk
  • Esrohnoil
    #256
    Ne aggódj, nem lesz túl bonyi, csak annyira kb. mint az Enclave. Max. néhány varázslattal meg kombóval több lesz.
    Egyébként csalókák ezek az előzetesek. Mindig az látszódik csak h. milyen szuper lesz a játék, aztán amikor kijön... nem egészen ezt vártuk. Sorolhatnék példákat nem is olyan régről, de inkább nem teszem.
  • ThugEdge
    #255
    megmondom őszintén azt várom ettől a gémtől,hogy inkább legyen "játék",mint egy kurva összetett valami(őőő lehet nem jó irányba fejlesztettem,őőő kihagytam azt a side questet,pedig ott milyen fegyverem lehetett volna..stb)
    nem akarom,hogy egy "w+egér" legyen arról szó nincs,de mostanában a nagyágyú játékokból a JÁTÉK szót hiányolom,ha értitek mire gondolok
  • Magiszter
    #254
    Szerintem msot hetente csak azért kiadnak egy videót hogy jól kitoljanak velünk: "ezt nézd! ezzel még úgy sem játszol egy darabig! hehe és még majd direkt csúsztatjuk is egészen decemberig! Hülye játékosok!!"
  • j0nNyKa
    #253
    hat igen, ez utan a video utan... :((
  • Magiszter
    #252
    pont most akartam én is linkelni csak nem gamestaréktól.
    nekem is tetszik hogy bármi lehetsz, csak attól függ mire gyúrsz. És ilyenkor látom hogy nagyon nagyon messze van még az a szeptember
  • j0nNyKa
    #251
    nagyon jo video, koszi a linket
  • ThugEdge
    #250
    új vidi,amiből az derül ki,nem kell választanunk kasztot,all in one,ez nekem tetszik,legalábbis így értem,és mutat egy kis multit is:
  • j0nNyKa
    #249
    ja kb, johetne mar
  • Magiszter
    #248
    Az egyik videón egy pillanatra lehe látni a hud-on hogy milyen varázsaltok vannak. a 006-os videóban mikor beszáll abba a kötélpályán mozgó faládába. Már nagyon várom szeptembert.
  • Magiszter
    #247
    Nah sikerült meglesnem őket még itt melóban. Van 1-2 gyöngyszem (csak tényleg nagyon sötétek főleg ezen a xar lcd-n ami itt van bent)

    Grat hozzájuk!!!(mármint az összegyűjtögetésért)
  • Magiszter
    #246
    Ha hazamentem szedem mint állat
  • j0nNyKa
    #245
    Felraktam a 07.11 -ei videokat 1 packba. A minoseg nem tokeletes, kicsit sotet, de meg boven nezheto, KOTELEZO ugymond... Osszesen 8 video van a packban.
    Uj DM videok (55 Mb)
  • Magiszter
    #244
    Az utcsó képen mi az a bot a kezében? Csak mert eddig vagy íj, vagy katana, vagy két tör volt a kezében.
  • Lyan Kyj
    #243
    Ez a bőrkesztyű igen jól néz ki!
  • j0nNyKa
    #242
    koszi
  • Kandurex
    #241
    Szépek
  • grebber
    #240
    5 új kép
  • Magiszter
    #239
    igen. próbálkozz a
    csak hogy ne mondjálk reklámozok