6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • reaper4
    #319
    mér gondolják azt emberek hogy aki ilyet vesz az nem tudja h idővel a csúcskategória nem lesz csúcskategória?

    ez csak költői kérdés....
  • Magiszter
    #318
    Jaja jót dumcsiztunk. Csak kár hogy ez nem a 100k-s kártyák topik. De majd ha jön egy góré akkor megmondja hogy miről beszélgethetünk. De szerintem is vissza kellene kaynarodni a játékhoz. Ki melyik pályán tart?
  • Csibe001
    #317
    Nyugi johnnyka, amíg nincs kint a játék addig kussoljunk?Milyen jól elbeszélgettünk a mai nap is a 100k-s kártyákról. ^^
  • Magiszter
    #316
    Sajnos nagyon lassacskán jön a játék. Addig marad a nyálcsorgatás a videókra. Amúgy felfedeztem egy érdekes dolgot. azt hogy a muksó keze akivel vagyunk eléggé érdekesen néz ki. És az újait is furán görbítgeti. Én látom rosszul?
  • CS@
    #315
    Jogos téma lezárva, Jöjjön lassacskán a játék.
  • Magiszter
    #314
    Akkor egy bölcs mondással le is zárnám a vitát:
    "ne vitatkozz hülyékkel mert lesűlyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal"

    Ezért maradjunk a Topik címénél. Én már nem irok ekkora offokat (remélhetőleg)
  • j0nNyKa
    #313
    azert a 2 mas
    ott segitseget nyujtanak egymasnak a jatekkal kapcsolatban hardwares szempontbol
    itt flamelnek 1 nagyszajut a hardware miatt
    azert erezheto szerintem a kulonbseg
    (egyebkent nezem a topicot, amirol szo van, es hidd el, moderalnam, ha az menne, ami itt, de a fentibol lathatod, hogy -szerintem- nem ez megy ott...)
  • CS@
    #312
    Okés teljesen egyet értek veled csak azt nem értettem miért háborodtál fel ezen, hiszen ehhez hasonló dolgok szinte minden fórumban előfordulnak.
    Neked pedig ezt különösen tudnod kéne, mert ha benézel oda, ahol te vagy a házigazda, és mondjuk átsasolod a ma reggeli/délelőtti hozzászólásokat, akkor ott is ehhez hasonló helyzettel találkozol, ami inkább egy hardware topikokba való.
  • Thanatos
    #311
  • j0nNyKa
    #310
    nem ertem az osszefuggest a topic cime, meg a 100k ft-os VGA-k kozti rinyalas kozott
    rinyalni hardware topicban kell, jatekrol beszelni itt
    ha ennyire lenezik az okosok azt, aki verte a nyalat a jo VGA-ajara, akkor hagyjak ra... maskulonben csak neki lesz jo erzes, hogy foglalkoznak vele
  • CS@
    #309
    Hát néked meg mi nyomta fel a pumpád, hogy ilyen morcos lettél?
  • j0nNyKa
    #308
    en meg uzenem az osszes geciokosnak hogy ez nem az a topic, aminek ok hiszik
    :[
  • grebber
    #307
    Ők meg visszaüzenik nekünk hogy rakjunk maxra mindent és utánna ugassunk ,erről ennyit!
  • Esrohnoil
    #306
    Aki 100.000 Ft-os karit vett, annak csak annyit üzennék h. 2 hónap múlva kb. feleannyit fog érni a kártyája, mint most; és h. 1-2 év múlva ugyanolyan középkategóriás lesz, mint a 6600 GT. :D
  • koschwarz
    #305
    hát azért ez így túlzás. elfutogat, mondjuk inkább így. igazából ennél a két játéknál főleg a videokari memóriájának mérete számít, meg a proci is. a graw nekem is 1024-ben medium beállításokkal fut (3000+, 1,5 G memo), de az fps max 40. de ha valami történik, akkor 20 alá is lemegy. az oblivion jobb valamivel, bár azt csak 800x600-ban tolom, kb. közepes beállításokkal, de még így is szebb az összhatás, mint a graw-ban. de az fps szintén sokszor a béka segge alatt van. ez a baj.
  • Magiszter
    #304
    Nah lassan hasamegyek leülök a 100.000 forintos gépem elé (benne van az monitor, a bill, egér, hangfal, az asztal és a szék is) és végigtolom a doom 2-őt
  • Magiszter
    #303
    Igen úgy tűnik sajna hogy a főmonsztákat csak 1 féle képen lehet kinyírni. de reméljük hogy ez a legnagyobb hibája.

    Igen ilyenek mindig vannak. De ha csak 1 percet ahasználnák az agyukat és nem csak a W,A,S,D mouse 1-et akkor ők is kitalálhatnák.

    reger: szerintem egy jó kártya az a 6600gt
  • reger
    #302
    Amúgy még a GRAW-hoz meg az oblivionhoz se kell 100000+ videókari Mindakettő elfutott a 6600 gt-men 1024*768-ba. A Graw medium beállításokon az oblivion meg hdr-el szinte minden maxon
  • CS@
    #301
    Az előzetes videók alapján erre komoly esély van.
    Ezekből néhányszor úgy tűnt, hogy bizonyos lényekkel csak egy bizonyos módszerrel végezhetünk majd.
    -Segíccsetek léccci nem tom, hogy kell megölni az első pálya végén a NagySzőrösIrgumBurgumot.
    -Olvass vissza kettővel alattad válaszoltak rá.
    …és hasonló nagyszerű párbeszédek.
  • Magiszter
    #300
    Na ja. Át kellene menni a "hogyan sminekljem magam dzsenifer lopeznek" női fórumra
  • Magiszter
    #299
    Izlések és taslik. Én egy nőben nem éppen a rectum-ára vagyok kiváncsi ha már "vizsgálódhatok", hanem egy kicsit odébb lévő reprodukciós szerveire. és ohgy még bölcselkedjek egy kicsit "Ahány ház annyi szokás"

    Azért röhögnék egy sort ha valaki beírná hoyg elakadt az x-edik pályán, és milyen xar nehéz a játék
  • Csibe001
    #298
    Egy a ciki, túl sok női fórumozó nincsen legalábbis itt O_o
  • SZilaJMaGGoT
    #297
    ANÁL RULZ!!!
  • CS@
    #296
    Egy olyan játékról bármiben vitázni ami még meg sem jelent szerintem is hülyeség.

    Viszont nem bírom kihagyni, amit erre a remek bölcs mondásra egyszer már leírtam, úgyhogy megteszem még egyszer:
    Elsőre olvasásra jópofának tartottam, de aztán végiggondoltam és rájöttem, hogy teljesen baromság mert én biza egy csomó nőnemű lénynek, hááát, hogy is mondjam szépen...szívesen megvizsgálnám a hátulsó fertályát.
  • Magiszter
    #295
    Jó persze ha pénzért vágod le a füvet az más. De jelen esetben a készítők kapnak x pénzt (nem 2 fillért) és aztán viszlát. A bevételi nyereség az viszont a céget érinti(meg a kiadót). ha sok a bevétel természetesen csinálnak 2. részt vagy új projektet ahol visszahívják a jól bevát bandát. ezért van némi érdeke a programozónak, grafikusnak, conceptesnek... de... persze mivel ő a bevételből nem lát pénzt ezért elkészíti a maga kis művét és ha valaki megjegyzi hogy "Nekem nagyon nemtetszik ahogy összeesnek az ellenfelek" akkor jön a kérdés miért? "Olyan okádék szar az egész nem tetszik" akkor jön a kérdés de miért? "erről ne vitázunk nem tetszik nekem és kész!" akkor vállat von és játszik tovább D3-at multiban a részleggel()

    De tényleg ne vitázzunk erről. Hogy is van az a bölcs mondás? "a vélemény olyan mint a segglyuk: mindenkinek van 1 de senki nem kiváncsi a másikéra"

    Amúgy meg: kereskedő? Én meg infós vagyok (hobbi:grafikus, játékmodolás, szakma:rend.infó.) ezért nem szeretem az ilyen "nem tetszik ahogy mozog az az izé ott" kezdetű dumákat mert tudom mit össze lehet vele szenvedni hogy egyáltalán odáig eljussunk hogy mozog az az izé
  • SZilaJMaGGoT
    #294
    Veled is egyet kell, hogy értsek... :\ Télleg az ők érdekük, hogy eladható cuccot csináljanak, és le lehet szólni valamit attól, hogy nem veszem meg, épp azért mert meg se érdemli, hogy megvegyem... Különben meg tizenévesen nem is megy annyira ez a dolog, hogy mindent meg tudjon venni az ember, meló nincsen anyámékat meg nem tudom annyi pénzel lehúzni... :S
  • SZilaJMaGGoT
    #293
    újgazdag vagy, ennyi... Te megteheted, hogy 100000-ket költsél, mi nem...
  • CS@
    #292
    A netes letöltős dologgal nagyjából egyet értek veled, de azért annyit megjegyeznék, hogy én már sosem fogok megvenni egy játékot se anélkül, hogy ne tölthessek el vele egy kis időt. Miután ez megtörtént majd eldöntöm, hogy érdemes e pénzt áldoznom rá. Ha a nem mellett döntök, akkor jó eséllyel nem tetszik a játék, ha 3percen belül döntök a nem mellett, akkor még az is lehet, hogy a játék megérett a leugatásra.

    A csináljon jobbat -ban ebből a szemszögből neked van igazad, de ha azt nézem, hogy a készítők közel állnak a kereskedőkhöz(érdekük, hogy minél többen megvegyék a portékáikat), grebber pedig közel áll a lehetséges vásárlóhoz(reméljük) akkor lehet, hogy előszedem azt a nyamvadt fűnyírót és levágom azt a két száll füvet a vevő kedvéért. Na jó ez már tényleg erős túlzás és lehet kissé meg is látszik belőle, hogy kereskedő a szakmám
  • Magiszter
    #291
    Dettó

    És attól hogy még az original HL2-ben nem volt HDR én varázsoltam bele, motion blurt is meg Dept of Field -et is. (ala Garry's mod 9.0.4)
  • Magiszter
    #290
    Nem érted a logikámat.
    Nagy nehezen összekűzdenek egy játékot. Az egész gyönyörű meg minden, erre jön valaki aki azt mondaja hogy nem tetszik az a pixel ott a jobb sarokban szar az egész játék. Ha én lennék a készítő és ilyet mondanának nekem akkor vagy lexarnám magasról az ürgét vagy ha rossz napom van akkor egyszerűen tökönrúgom hogy mentő viszi el. Főleg ha még kész sincs.
    A másik dolog ami miatt felmegy bennem a pumpa az az ha valaki olyan ugat le egy játékot aki letöltötte netről. Ez olyan mintha kirabolék egy nagyit az utcán aztán visszamennék leugatni hogy "miért csak 500forint van a tárcádban!!!"
    A másik meg az hogy "Az csináljon jobbat, akinek ez a dolga." Nem egészen. Ha neked az a dolgod hogy lenyírd a füvet akkor lenyírod a füvet. Aztán jön a szomszéd senki és azt mondja hogy ott még 2 fűszál magasabb mint másutt. akkor mit csinálsz? Előkotrod a fűnyírót és lenyírod a 2 szálat? Egyértelmű hogy nem. "Ha nem teszik nyírd le magad", vagy vállat vonsz és mész sörözni a TV elé. Éppen ezért igaz amit mondasz, részben. Az csinálja akinek a dolga. De ha jobbat akarsz magadnak kell csinálnod. Ha meg nem tudsz akkor ne szólj le másokat és ne egyere a de szar ez, de szar az dumával...
  • Csibe001
    #289
    Szintén az van ;)
  • Csibe001
    #288
    Én is magam izzadom ki a gépem árát s nálam is max médiumon futkározik 1-2 progi de sztem médium általában nem tér el sokkal a maximumtól.
    Egyébként csak egy kis javítás a HL2-ben még nem volt HDR, előszőr a Lost Coastban volt.De nálam az episode1 is maxon futott szóval nincs szükség valóban 100-es kártyára...
    Az újgazdag teóriáddal maximálisan egyet értek, én is izzadok tovább a számlák kifizetése végett :P
  • koschwarz
    #287
    nekem is az van
  • CS@
    #286
    Király akkor az én 6600GT –ma legjobb kártyák közé tartozik
  • CS@
    #284
    Remélhetőleg a készítők nem csak rád gondolnak majd.
  • CS@
    #283
    Persze, hogy nem lehet egy játékot megítélni néhány kép és videó alapján.

    Mint, azt már néhányszor leírtam, amikor ezt a csinálj jobbat baromságot olvasom, leírom megint:
    Az csináljon jobbat, akinek ez a dolga. Szép is lenne, ha tényleg nem várnánk többet másoktól, mint magunktól. Fogalmam sincs, hogy kell egy autón motorgenerált csinálni, de ezek szerint ne vigyem autószerelőhöz, mert ő sem tudja jobban. Ha neked nem tetszenek a kormányrendeletek, attól még nem mész politikusnak, hogy jobbat csináljSTB.
  • Magiszter
    #282
    Hát én meglepődtem hogy nem ment a 30k-s kártyámon fullon. Pedig a HL2 az ment extramaxon hdr-el...

    Amúgy ezért is nem vezsek 100.000.-es kártyát. Mit csináljak vele? Amihez kell az nem érdekel (nem azért mert kell hozzá) ami meg érdekel az úgyis megy a gépemen legrosszabb esetben medium-on. Szal az ilyen ujgazdag unatkozó csemeték vegyenek inkább kocsit és szaladjanak neki egy fának 230-al mert "rám nem vonatkoznak a fizika szabályai" felvogásúak...

    nah kiéltem magam most már dolgozhatok
    És nem azért hogy 100k-s kártyát vegyek hanem azért hogy kifizessem a víz,villany számlákat...
  • Csibe001
    #281
    Nem érzed magad egy egész picit szánalmasnak?Akkor menjél a 100000+ Ft-os kártyáddal s jácc a ghost recon-al az a neked való...mert látom a játékélmény nem izgat téged.
    Egyébként próbáld csak ki az Episode1-et meg fogsz lepődni :P
  • Thanatos
    #280
    lol
  • Magiszter
    #279
    Te... ha vársz egy évet feldughatod magadnak a kártyádat a legújabb motoroktól. lsád Crysis Ut2007, Cellfactor. Apropó. szedd le a cellfactor demóját. Meglepődsz hogy mik vannak. És ne irogass olyat hogy szar a grafja... mert nem az.